Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios ja tak profilaktycznie :mrgreen: gdyż:

 

Pewnie nie jestem pierwszym, którego tak nabrano, ale podpisując umowę migracyjną do nc+ otrzymałem na pół roku za darmo HBO. Po upływie tego czasu zamiast odłączyć kanały tej paczki operator samowolnie włączył do mojej oferty HBO w cenie 20 PLN, obłaskawiając mnie wspaniałomyślnie 5-złotowym rabatem. Wprawdzie, bez problemu u konsultanta wyrzuciłem ten pakiet HBO, ale za listopad trzeba płacić 20 PLN za programy, których nie zamawiałem i nie oglądam. Trzeba było dzwonić w październiku. Tylko skąd wtedy miałbym wiedzieć czy tak jak to powinno być po okresie upływu promocji operator sam nie odłączy programów, bo zawsze tak to przecież w cywilizowanych firmach funkcjonowało. Co więcej pan powiedział, że bardzo dobrze, że dzwonię, nota bene po półgodzinnym oczekiwaniu na połączenie z konsultantem, bo to ja muszę zadysponować odłączenie, po upływie czasu promocji. Ciekawe praktyki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banita24 Platyna się bardzo nie zmieniła tylko konsule upraszczają sobie robotę i Universe+/6xCanal nazywają z wiadomego powodu Platyną.

 

@aquarius7x :brawo: tylko pamiętaj aby wyłączyć przed końcem promocji HBO jeżeli nie chcesz dopłacać 20zł.

 

 

wiem, wiem... konsultant powiedzial, ze 25 ale to i tak nie ma zanaczenia bo na wakacje i tak wylaczam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa kolegi z pokoju w dniu dzisiejszym:

Platyna 12mc + Pace + HBO/6mc (bez MR) = 64 zł. Do tej pory Optimum HD+ 6xC+ za 62 zł, umowa do końca stycznia.

Konsulowie rzeczywiście chyba upraszczają sprawę z tą platyną, bo wiedział, jaki dekoder kumpel posiada, a mimo to "wciska" platynę jako U+ i 6xC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin23 dobrze by było dowiedzieć się czy oni mają Twoje wypowiedzenie.

 

@dk67 dla jednego ma dla innego nie ma a jedno jest pewne-może wprowadzać w błąd,bo takie przypadki już były. I jak dobrze sam wiesz zawartość Universe+/6xCanal oraz oryginalnej Platyny nawet dla klienta Cyfry nie jest tożsama. Tak jak cena dla kogoś kto nie siedzi w temacie- niewiele mu powie,bo wgoogla Platinum NC+ i co mu wyskoczy? Mówienie, że oficjalnie tego już nie ma...-a kiedy to była oficjalna oferta migracyjna? Przecież jak i co sobie wynegocjujesz tak masz a sugerowanie się tylko ofertą i nazewnictwem dla nowego abonenta niejednego klienta migracyjnego uczyniło Zabłockim.

 

Dlatego tak ważne jest wymaganie od konsultantów szczegółów a nie ogólników i skrótów myślowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę na Cyfrę+ posiadam jeszcze do połowy przyszłego roku w okolicach wakacji. Zadzwoniłem właśnie zapytać nc+, czy jest w chwili obecnej jakaś dla mnie oferta migracyjna szczególnie biorąc pod uwagę to, że jeszcze daleko do końca mojej umowy na cyfrę+.

Posiadam teraz: Pakiet Canal+ Optimum HD +, Optimum Promo, Multiroom, 2x Pace PVR, płacę 75zł (główny pakiet za 65zł, oraz 10zł za jeden PVR)

Otrzymałem ofertę: Universe+, 6xC+, Multiroom, 2x Pace PVR za 84zł (umowa na 18msc, ponąć pakiet za 84zł, a dekodery obydwa za 0zł) - podobno to oferta indywidualna już świąteczna.

 

Co proponujecie? Czekać bliżej końca umowy plus ewentualne wypowiedzenie, bo chyba oferta nie jest powalająca, albo próbować podnegocjować jeszcze. Niby 84zł to dużo, bo piszecie że taki pakiet wyciągacie za 49 do 69zł, trzeba wsiąść pod uwagę że są dwa dekodery PVR w tej cenie (84zł) a nie jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę na Cyfrę+ posiadam jeszcze do połowy przyszłego roku w okolicach wakacji. Zadzwoniłem właśnie zapytać nc+, czy jest w chwili obecnej jakaś dla mnie oferta migracyjna szczególnie biorąc pod uwagę to, że jeszcze daleko do końca mojej umowy na cyfrę+.

Posiadam teraz: Pakiet Canal+ Optimum HD +, Optimum Promo, Multiroom, 2x Pace PVR, płacę 75zł (główny pakiet za 65zł, oraz 10zł za jeden PVR)

Otrzymałem ofertę: Universe+, 6xC+, Multiroom, 2x Pace PVR za 84zł (umowa na 18msc, ponąć pakiet za 84zł, a dekodery obydwa za 0zł) - podobno to oferta indywidualna już świąteczna.

 

Co proponujecie? Czekać bliżej końca umowy plus ewentualne wypowiedzenie, bo chyba oferta nie jest powalająca, albo próbować podnegocjować jeszcze. Niby 84zł to dużo, bo piszecie że taki pakiet wyciągacie za 49 do 69zł, trzeba wsiąść pod uwagę że są dwa dekodery PVR w tej cenie (84zł) a nie jeden.

Mam takie pytanie! Co chcesz ugrać przechodząc do nc+ tak wcześnie? Jeśli odpowiesz mi na to pytanie, to może doradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

w zeszłym tygodniu zemigrowałem do NC+. Zgodziłem sie na canal+platinum wraz z HBO na 18 miesięcy za 99zl w całości. Dziś zajrzałem na moje konto online i jest canal+platinum za 149zl a HBO za 25zl dodatkowo (174zl w całości). Nie ma nic o upuście o którym mówił konsultant. Czy to tak ma być czy mnie zrobili na szaro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saldo pokazuje 0zl bo zapłaciłem tuż przed migracją. Ceny o których wspomniałem są w zakładce "moja oferta".

To są ceny bez upustów. Na fakturze za miesiąc grudzień będziesz miał ceny z upustami. Za listopad pewnie zapłaciłeś po staremu jeszcze przed migracją. Poza tym możesz napisać maila z prośbą o potwierdzenie zawartej umowy - adres maila http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji tego, że tutaj jest najwięcej życia, osób i podpowiedzi, stąd czerpałem mądrości przy migracji, to i tutaj (bo gdzie indziej się nie odnajdę :)) zapytam Was o taką sprawę. Mam MR na cameleo, jeden dek u mnie, a drugi poza domem :) Teraz wstawiam drugi tv do dziecka i tam też przydałyby się te wszystkie kanały. Jedynym rozwiązaniem jest chyba klon. Tamtego deka nie zabiorę, bo dzięki niemu mam tv prawie za free. Pytanko, czy do tego klona mogę wziąć dekoder z oferty na kartę? Np - http://allegro.pl/nc-mix-na-karte-z-dek ... 70903.html ?? Czy taki - http://allegro.pl/nbox-bska-enigma2-you ... 90139.html ?? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...