Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

według mnie powinniśmy upierać się przy najlepszych warunkach im więcej abonentów tak zrobi tym większe szanse na to że otrzymamy konkretne propozycje a w tej chwili to po kolei wymiękamy oni to zauważają i bawią się z nami w kotka i myszkę

Perspektywa utraty jednego czy dwóch abonentów nie jest taka straszna dla nc ale jak będą mieli stracić 50-100 to wtedy się zastanowią w końcu oni z nas żyją a my bez telewizji możemy się obyć. szkoda że nie mamy danych ilu abonentów w danym miesiącu wysłało wypowiedzenie bo było by łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiego maila pisać do nich w sprawie przedłużenia umowy? Najlepsza telefonicznie oferta jaką dostałem to 99zł za platinium + HBO na całą umowę+ mr dwie karty + (cinemaxy, filmboxy, kanał erotyczny jedno do wyboru). Obecnie płacę 118zł za to samo tylko bez tych cinemaxów, filmboxu i kanału erotycznego. Nie wiem czy uda się zejść jeszcze niżej. razie czego wezmę to za 99zł ale przynajmniej wytargować jeszcze dodatkowy dekoder hd za 0zł. Ale spróbowałbym jeszcze mailowo jak macie namiar gdzie do nich pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się swoją ofertą. Abonentem jestem od 3 lat na pakiecie chyba start to się nazywało plus canal plusy i multiroom. Na swoim sprzęcie za wszystko dotychczas 37pln. Wypowiedzenie wysłane. Przed wypowiedzeniem najniższa oferta to 54pln za universe 6xc+ i multi. Przez 2tygodnie milczał telefon do wczoraj i bez wielkich negocjacji pakiet compakt 6xc+ HBO oraz multi za 29pln w umowie na 12 miesięcy. Umowę miałem ważną do końca roku. Mi się udało wam też życzę powodzenia. Teraz jeszcze przedłużenie z polsatem z którego już też zaczynają dzwonić. Ale efekty tego opiszę w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak do takiej oferty jaka otrzymał kolega @kanek podchodzę z ''przymrużonym okiem'' bo to już cieka granica do tego ze to nie klient będzie płacił abo tylko operator będzie płacił klientowi za oglądanie jego oferty ;-) Jak kolega pokaże jakiś kwit na to to uwierzę i go przeproszę ale w takim przypadku podchodzę sceptycznie do tej ceny 29 zł za taki kontent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niedowiarków :)

http://www.sendspace.pl/file/befc6ea36877e6062b47522

to co mam w podpisie i za ile :)

Dzięki serdeczne aktywuje drugi i ostatni zestaw Mixx i podziękuje NC+ skoro są aż takie rozbieżność co do ceny jednego pakietu.Mi osobiśćie nie chcieli dać jak rezygnowałem z cyfry nawet Comfort+6C+ w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że można do DUK zadzwonić i zapytać, czy dostali moje wypowiedzenie? Wysłałem końcem października i do dzisiaj żadnego odzewu. Albo może poprosić o przesłanie potwierdzenia na maila - robią takie coś? Bo mam wrażenie, że jestem u nich na liście pierwszy do skasowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, czy jest sens migracji w moim przypadku ? Mam umowę XI 2012 - XI 2014 ! na canal+kompakt hd. Pół roku miałem free , teraz płacę 87 PLN z daniną za dekoder. Czyli średnia na całą umowę wynosi ok 65 PLN. W zasadzie głównie oglądam sport. Filmy to dosłownie ze 3-5 na miesiąc. Zastanawiam się czy próbować zejść na ten nowy pakiet comfort+premium sport ? Da się zejść z ich cennikowych 79 PLN ? Czy będą się stawiać, bo byłoby wówczas de facto obniżenie abonamentu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiego maila pisać do nich w sprawie przedłużenia umowy? Najlepsza telefonicznie oferta jaką dostałem to 99zł za platinium + HBO na całą umowę+ mr dwie karty + (cinemaxy, filmboxy, kanał erotyczny jedno do wyboru). Obecnie płacę 118zł za to samo tylko bez tych cinemaxów, filmboxu i kanału erotycznego. Nie wiem czy uda się zejść jeszcze niżej. razie czego wezmę to za 99zł ale przynajmniej wytargować jeszcze dodatkowy dekoder hd za 0zł. Ale spróbowałbym jeszcze mailowo jak macie namiar gdzie do nich pisać.

 

dzisiaj cena poszła w górę. Zadzwonili i cena o 119zł, max może zejść do 109 i ani grosza niżej. Napisałem im maila, że takie oferty to marnowanie mojego czasu kiedy miałem oferty na 99zł. Zobaczymy co napiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiego maila pisać do nich w sprawie przedłużenia umowy? Najlepsza telefonicznie oferta jaką dostałem to 99zł za platinium + HBO na całą umowę+ mr dwie karty + (cinemaxy, filmboxy, kanał erotyczny jedno do wyboru). Obecnie płacę 118zł za to samo tylko bez tych cinemaxów, filmboxu i kanału erotycznego. Nie wiem czy uda się zejść jeszcze niżej. razie czego wezmę to za 99zł ale przynajmniej wytargować jeszcze dodatkowy dekoder hd za 0zł. Ale spróbowałbym jeszcze mailowo jak macie namiar gdzie do nich pisać.

 

dzisiaj cena poszła w górę. Zadzwonili i cena o 119zł, max może zejść do 109 i ani grosza niżej. Napisałem im maila, że takie oferty to marnowanie mojego czasu kiedy miałem oferty na 99zł. Zobaczymy co napiszą.

 

ja zastanawiam się nad Platinum, bo w tym chyba tylko dostanę canal+ na życzenie w VOD, a to wolał bym mieć, mam dwa dekodery Pace i zastanawiam się ile najniżej mogę wytargować ten pakiet z tymi moimi dwoma dekoderami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...