Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym zmigrował to bym siedział cicho :) no może bym się pochwalił warunkami.

Ale ogólnie jest luz, czekam tylko kiedy wygaszą programy bo na razie wszystko jeszcze działa.

 

U mnie też działa i robimy zakłady, czy jak wrócimy z grobów to jeszcze będzie sygnał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ak44 a konsule słyną z prawdomówności ;-) expertem nie jestem,bo Cyfra to nie moja bajka,ale z tego co pamiętam opłaty unikasz jak dobierasz MR przed migracją.

OK, ja w ogóle się nie znam a wiedzę czerpię z forum :) Poza tym druga karta miała być w założeniu dla Teściowej :> bo w domu mam splitter :) dlatego na MR aż tak mi nie zależy.

U mnie też działa i robimy zakłady, czy jak wrócimy z grobów to jeszcze będzie sygnał ;)

Dobra dam znać kiedy u mnie wyłączą. Byle po House of Cards...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przed końcem umowy chciałem MR to i tak konsul mówił że muszę płacić aktywację, to w sumie dla mnie nie ma różnicy... no chyba, że dodatkowo będę miał opłatę miesięczną za MR.

Bzdury gadał.Nia ma żadnej aktywacji :> .Dopiero po migracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa i robimy zakłady, czy jak wrócimy z grobów to jeszcze będzie sygnał ;)

Dobra dam znać kiedy u mnie wyłączą. Byle po House of Cards...:)

No i mi zgasło... W poniedziałek kolejne starcie. Mam nadzieję, że uda się im zaproponować coś logiczniejszego niż 149zł za marne U+ 6C+ HBO MR i 2xPace.

Ostatnimi dniami co oferta to była droższa, więc jak w pn dojdą do 199zł to też się nie zdziwię :>

 

Edit: wygląda na to, że na razie wyłączyli tylko drugą kartę od MR. Główna karta w połączeniu ze splitterem śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi zgasło... W poniedziałek kolejne starcie. Mam nadzieję, że uda się im zaproponować coś logiczniejszego niż 149zł za marne U+ 6C+ HBO MR i 2xPace. Ostatnimi dniami co oferta to była droższa, więc jak w pn dojdą do 199zł to też się nie zdziwię :>

 

Edit: wygląda na to, że na razie wyłączyli tylko drugą kartę od MR. Główna karta w połączeniu ze splitterem śmiga aż miło.

 

U mnie też ze splitterem jeszcze działa. Życzę Tobie i sobie lepszych ofert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne a jednak oferta i sprzęt inny. Oryginalna promocja Platinum nigdy do najtańszych nie należała toteż teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. A w konfiguracji którą masz Mako raczej ciężko oczekiwać zejścia poniżej 100zł. ;-) Jeżeli wszystko działa jak powinno to teraz nic tylko się cieszyć i korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne a jednak oferta i sprzęt inny. Oryginalna promocja Platinum nigdy do najtańszych nie należała toteż teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. A w konfiguracji którą masz Mako raczej ciężko oczekiwać zejścia poniżej 100zł. ;-) Jeżeli wszystko działa jak powinno to teraz nic tylko się cieszyć i korzystać.

 

nie płacze....... ale jestem zły sam na siebie że się dałem tak łatwo konsulowi wyrolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie ilu ludzi tu nie zagląda? Ilu zgodzi się na ofertę, byle zaoszczędzić? Albo poszerzyć pakiet w podobnej kasie, którą teraz płacą? Gdyby nie to forum i Wy to pewnie też dałbym z siebie z jelenia ;) zrobić. Czy jak to @Kibo pisze "łosia". Co by nie gadać, żeby nie "łosie" czyli klienci "100zł +", nie byłoby ofert, jakie tu w większości wynegocjowaliśmy. Nie byłoby w takiej ilości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz11 nie było moim zamiarem pogardliwe wyrażanie się o abonentach,przynajmniej nie o ogóle a tylko o tej wąskiej grupie napaleńców którzy musieli mieć już,teraz,natychmiast i w każdej cenie.Wcale nie uważam by ktoś kto płaci ponad 100zł kwalifikował się z automatu do grona "łosi", bo wszystko zależy od tego za co płaci te ponad 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...