Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Dołączam się do tematu licząc na Waszą pomoc.

 

Umowa kończy się w grudniu.

Pakiet Platinium + 6x C+, HBO + Filmbox + dwa dekodery SAGEMCOM(te najtańsze) + multiroom (dwie niezależne karty) za 106 pln.

 

Dzwonią dość regularnie od około tygodnia do mojej mamy, która jest właścicielem i co istotne bardzo regularnym terminowym płatnikiem, ale także osobą starszą - mają pole do popisu...oferując:

wszystko jak wyżej, ale bez HBO i w cenie 129 pln, a z HBO 145.

 

Po przeczytaniu Waszych postów wydaje się być nie tyle drogo co baardzo drogo.

 

Szukałem instrukcji Bogdana, ale nie znalazłem. Stąd kilka moich próśb:

1) jak postępować i na co mogę liczyć. Interesują mnie przede wszystkim bajki(teletoon, nieckleodion, mini mini), C+ i HBO oraz multiroom w obecnej formie

2) czy migracja jest konieczna? Nie interesuje mnie czy jestem w nc+ czy C+.

3) czy jeśli coś pójdzie nie tak, to jest w ofercie multiroom w obecnej formie (sieć czy zbliżeniówka zupełnie nie wchodzą w grę)

4) jeśli nie przedłużę ani nie rozwiążę umowy, to zapewne wygaśnie promocja i będę płacił jakąś monstrualną kwotę, czy tak?

 

Dzięki i pozdrawiam

Piotree

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Dołączam się do tematu licząc na Waszą pomoc.

 

Umowa kończy się w grudniu.

Pakiet Platinium + 6x C+, HBO + Filmbox + dwa dekodery SAGEMCOM(te najtańsze) + multiroom (dwie niezależne karty) za 106 pln.

 

Dzwonią dość regularnie od około tygodnia do mojej mamy, która jest właścicielem i co istotne bardzo regularnym terminowym płatnikiem, ale także osobą starszą - mają pole do popisu...oferując:

wszystko jak wyżej, ale bez HBO i w cenie 129 pln, a z HBO 145.

 

Po przeczytaniu Waszych postów wydaje się być nie tyle drogo co baardzo drogo.

 

Szukałem instrukcji Bogdana, ale nie znalazłem. Stąd kilka moich próśb:

1) jak postępować i na co mogę liczyć. Interesują mnie przede wszystkim bajki(teletoon, nieckleodion, mini mini), C+ i HBO oraz multiroom w obecnej formie

2) czy migracja jest konieczna? Nie interesuje mnie czy jestem w nc+ czy C+.

3) czy jeśli coś pójdzie nie tak, to jest w ofercie multiroom w obecnej formie (sieć czy zbliżeniówka zupełnie nie wchodzą w grę)

4) jeśli nie przedłużę ani nie rozwiążę umowy, to zapewne wygaśnie promocja i będę płacił jakąś monstrualną kwotę, czy tak?

 

Dzięki i pozdrawiam

Piotree

 

1. Możesz liczyć na Universe+6xC+ 3xHBO MR i wymiana Sagema na Pace za ok 59-69zł (dobrze negocjując masz na to szansę)

2. Z migracją możesz śmiało się wstrzymać do grudnia (na święta może zawitają fajne promocje). Oczywiście w listopadzie ślij wypowiedzenie.

3. Na dekoderach "pocyfowych" i 2xcameleon MR zostaje ten sam. Decydując się na deki nc+ (ADB) MR po sieci.

4. Zapewne kwoty wzrosną (w ICA możesz zobaczyć na ile)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotree - mi też początkowo BOK oferował to co miałem za 129 zł, później zjechali na kwotę 119 zł. (Superpremium HD, 6C+, HBO, MR, Pace - płaciłem 125 zł z Hustlerem). Po wysłaniu wypowiedzenia DUK długo oferował to co miałem za 99 zł (bez Hustlera). Dopiero wczoraj po chyba łącznie 6 telefonach z DUK otrzymałem to wszystko za 69 zł z umową na 12 miesięcy. Za filmboxy chcieli 15 zł ale nie używam więc nie chciałem. Negocjować trzeba grzecznie, nie pyszczyć, nie kłócić się, nie powoływać na to forum tylko np. kuzyna itd. Zawsze odbierałem wysłuchiwałem i odmawiałem. Az usłyszałem co możemy dla Pana zrobić żeby Pan został. Powiedziałem co mnie interesuje i po 3 telefonach to dostałem. Tylko cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczęło. Dzisiaj zaczęli do mnie dzwonić z nc+ w sprawie przedłużenia umowy. W tej chwili nie odbieram od nich telefonów. Umowa kończy mi się z końcem grudnia. Moja obecna umowa to umowa z tzw. gadżetem (konsola PS3) obecnie posiadam pakiet Canal+HBO Superpremium za który płacę 137 zł. do tego dekoder PACE PVR za 10 zł oraz multiroom (2karty) 20 zł. Co daje łączy koszt 167 zł. Chciałbym pozostać na tym co mam. Z tą różnicą że multiroom i dekoder chcę za 0 zł natomiast pytanie do znawców tematu ile mogę wycisnąć z nc+ negocjując pakiet platynę z HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...