Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Państwa stało się! i ja zrozumiałem ofertę :jupi: Umowa do końca października, wypowiedzenie zarejestrowane, wcześniej około 10 bezowocnych konwersacji...aż do wczoraj :D Bez najmniejszego zająknięcia dostałem pakiet Universe+6C+ za 49zł na 18msc :jupi: Pewnie dałoby się jeszcze coś utargować, ale nie można być zachłannym ;) np. HBO w ogóle mnie nie interesuje :mrgreen:

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za bezcenne rady :) Bez was już dawno jechałbym na Platinumie za 99zł :lol2: Powodzenia w negocjacjach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierać i zanim zaczną swoje formułki z ofertami z kosmosu uskuteczniać krótka piłka i pakiet który was interesuje i ceną . Jak tak zrobiłem i teraz na 12 miesiecy mam spokoj z pakietem U + canal 6x + hbo+ filmbox+ multi+ pace za 59zl

 

popieram, tym sposobem ugrałem co mam (umowę podpisałem miesiąc przed zakończeniem kontraktu)

 

@haobao - gratulacje! zrozumienie oferty podstawą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się pierwszy raz zdarzyło by tak często wydzwaniali do mnie na 2 miesiace przed końcem umowy. Praktycznie codziennie.

Jak ich zjechałem żeby dali sobie spokój z takimi slabymi ofertami i niech zadzwonia jak bedzie dużo lepsza, to mi znowu dzwonili z kijowymi ofertami jak to zawsze bywa gdy ma sie jeszcze sporo do konca umowy.

Wyslalem wypowiedzenie(zawsze tak 1,5 miesiaca wczesniej wysylalem zeby mi za wczasu nie dzwonili, ale teraz to bylo juz bez znaczenia).

No i znowu po kilku telefonach przedluzylem pare dni temu

Universe, 6xC+, Hbo, MezzoHD, Multiroom 2 cameleon, UltraboxHD(pace pvr) na 12 miesiecy za 64zł. Placilem wczesniej za to samo bez HBO i mezzo 62zł wiec jestem zadowolony. Pozniej moze z Mezzo zrezygnuje to wyjdzie popularne 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezzo mi wcisneli bo niby za wczesnie by dac mi oferte za 59zl, a po miesiacu moge zrezygnowac. Poza tym szwagier zalowal ze Mezzo niema..to sobie miesiac poslucha.

Dziwne to troche bo konsultantka mi mowila o Mezzo Ha De :P W sumie to mozna by reklamowac...ale i tak to opcja dodatkowa :D Nie ogladam tego kanalu to nawet nie wiedzialem w jakim formacie jest nadawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowy i przyznam, że całkowicie zielony w temacie tv-sat.

Całe życie mieszkanie w bloku i telewizja kablowa…

 

Aktualnie mam podpisaną umowę od 13.11.2012r. na 12 miesięcy – pakiet to CANAL+KOMPAKT HD za 82 zł miesięcznie i jest to zdecydowanie za duża kwota zwłaszcza, że oglądamy tylko kilka programów.

 

Po lekturze kilkuset stron forum wiem, że muszę wypowiedzieć umowę do końca października.

Co mogę zyskać od nc+?

Interesuje mnie abonament najlepiej do 50/60 zł, fajnie jakby było HBO bo programów CANAL+ praktycznie nie oglądałem więc nie zależy mi na nich jakoś specjalnie. Chciałbym także MULTIROOM (najlepiej z kartą a nie po sieci) bo planuję na święta zakup TV do pokoju dziecięcego. Co do dekodera mam jakiś SAGEMCOM bez PVR z wyjściem usb – nie mam jakiegoś wielkiego pragnienia na nie wiadomo jaki super dekoder.

 

Proszę doradźcie coś bo nie ukrywam, że dla kogoś zielonego w tym temacie po przeczytaniu sporej części tego wątku wszystko mi się już miesza. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozróżnij okres wypowiedzenia od terminu do kiedy złożyć wypowiedzenie by umowa nie przeszła na czas nieoznaczony.

 

3 m-ce masz jak chcesz zakończyć współpracę przed końcem okresu oznaczonego lub kiedy umowa już przejdzie na czas nieoznaczony.

A tak normalnie najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu minimalnego musisz dostarczyć wypowiedzenie by umowa zakończyła się zgodnie z okresem na jaki została zawarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź :)

 

Rozumiem, że ta druga karta będzie bez modemu więc ten muszę zakupić we własnym zakresie?

I z tego co już wyczytałem to 20zł płatne za multiroom nie będę musiał płacić jak mi dadzą przy migracji za free?

 

Jaki modem?! :oops: sorki, oczywiscie miało być dekoder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka trwa. propozycja na dziś: umowa na 12 m-cy, platinum, hbo, cinemax, filmbox, MR i mój Pace za 114zł za m-c. Nie chcą dać drugiego Pace'a i wg niego Pace'ów już nie ma, nie będzie i ich nie dają. Naprawdę takie braki na rynku?

Mam jeszcze pytanie odnośnie cinemaxa i filmboxa- interesują mnie ale nie za wszelką cenę. Czy migrować bez nich i będzie szansa jakoś sensownie je dobrać? Bo wg konsultanta to jak sobie wezmę universe i dodatkowe paczki (hbo, filmbox, cinemax) to wyjdzie na to samo albo drożej. A moje marzenie to 2xpace, MR, dużo filmowych i poniżej 100zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...