Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem, wszystko włączyli tak jak mówili... w Ica też już poprawione.. jeszcze nie mam potwierdzenia co do ceny ale myśle że tutaj nie będzie pomyłki...

więc wszystko jak dla mnie potoczyło się super...

Uniwerse + 6xC+ + 3xHBO + Filmbox + MR + Pace HD+ 18 miesięcy za 49 złotych

 

 

Jeśli chodzi o MR to drugą kartę odebrałem w salonie jeszcze przed migracją, mimo iż miałem już zarejestrowane wypowiedzenie.

Od momentu zarejestrowania wypowiedzenia nie miałem żadnych telefonów przez 10 dni, aż do wczoraj...

Przyszedł mail z propozycją super oferty pod nr tel... jednak nie dzwoniłem.

Dzisiaj telefon z propozycją u góry.

To tak w skrócie dla innych.

Jeszcze raz wszystkim ogromne dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jeszcze raz ponawiam swoje pytanie o ofertę typu Universe, HBO, 6C+, pakiet noc lub Hustler za 59-69zl. Czy takie coś byłoby do ugrania i czy ten pakiet noc jest wart uwagi? Z tego co tak śledzę forum to chyba nikt tego nie brał. Może ktoś z NC plus się wypowie? Z pracowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło. O pewien precedens. Nikt o tym nie pisze. Wcale mi na tym nie zależy jakoś szczególnie, ale zapytać czy powalczyć można. Widziałem, że koledzy wynegocjowali Universa z C+6, z HBO i do tego Filmboxy czy Cinemaxy w cenie 49-69zl. A to jest 15 / 10 zł bez promocji (Cinemax, Filmbox). To czemu nie próbować z Hustlerem (10zl chyba) czy opcją Noc (25zl)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...