Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie nc plus w ofertach są podane kanały w pakietach. Sprawdź jakie kanały są w Comfort i porównaj czy świecą te co powinny czy których brak. Cena wysoka a pakiet dość ubogi wg mnie. Jeśli jest możliwość to napisać rezygnacje- korzystając z przysługującego mi prawa do rozwiązania umowy bez podania prZyczyny w ciągu 14 dni rezygnuje z umowy o abonament Comfort.podać nr klienta podpisać i złożyć w pkcie cyfry .ew listownie ale to dłużej pójdzie. Potem może zadzwonią czemu taka decyzja i jakaś niższą cenę dadzą. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkur..a mnie nieziemsko ten system aneksowania umów, konsultant powinien mieć jasno określone co może, a czego nie może, a nie to ciągłe wydzwanianie, przedstawianie słabych ofert i w rezultacie brak porozumienia. Nie mam czasu, ani ochoty przeprowadzać 20 rozmów (jak dotąd osiem) w tak błahej sprawie jak przedłużenie umowy, bo to żenujące jest po prostu!

NC+ ogarnijcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wczoraj migrowałem do nc+

Universe +6C+HBO(cały okres umowy),mooltirom,2dekodery pace500gb i philips250gb

za 79zł na 12miesiecy.

Myslę że dobra oferta.

Pozdrawiam

 

Mam pytanko: rozumiem że główny dek to pace, czy to oznacza że na philipsie250gb kolega będzie mieć mooltirom ?- proszę wybaczyć naiwne pytanie ale do tej pory nie korzystałem z usługi mooltirom - a mam zamiar to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanki i koledzy - szybkie pytanko ;) umowa do końca września (C+Optimum, pace, 2xcameleon) wypowiedzenie zarejestrowane; byłem molestowany słabymi ofertami aż do dzisiaj za to co chcę - Universe, 6xC+, pace, 2xcameleon za cenę, którą płacę obecnie 72PLN; wiem, że niektórzy otrzymali to za 59 ale czy jest możliwe żeby dali mi to z cenie niższej niż płacę obecnie i czy jeszcze przez ten miesiąc walczyć o te 59??? (jak będę miał pewność, że jest możliwość obniżenia miesięcznego rachunku to chyba będę walczył :P ale prosze potwierdźcie lub zaprzeczcie).

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzwoniłem do nc+ z pytaniem, gdzie i do kiedy zwrócić sprzęt...

Konsul (kumaty) powiedział mi adres najbliższego punktu i zapytał dlaczego chcę zrezygnować i co by mnie interesowało żebym został?

No i zmigrowałem na:

C+ Silver

C+ Platinum OP

HBO

Multiroom

Pace 500GB.

Wszystko na 12m-cy z opłatą 79zł/m-c.

 

Chciałbym też podziękować wszystkim za bardzo pomocne wpisy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się data wysłania wypowiedzenia bo mam umowę do końca września z cyfrą, czyli muszę do jutra wysłać tak?

Wysyłam wypowiedzenie bo bez tego widzę, że nic ciekawego się nie załatwi. Dzwoniło dwóch różnych konsultantów i każdy co innego mówi...

Jeden, że do Universe w ogóle nie można dobrać C+ drugi, że można ale najtaniej za 79 zł. Kit wciskają i tyle. Jeden powiedział, że niby dzwonią tylko do końca sierpnia, że mam się do jutra decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzwoniłem do nc+ z pytaniem, gdzie i do kiedy zwrócić sprzęt...

Konsul (kumaty) powiedział mi adres najbliższego punktu i zapytał dlaczego chcę zrezygnować i co by mnie interesowało żebym został?

No i zmigrowałem na:

C+ Silver

C+ Platinum OP

HBO

Multiroom

Pace 500GB.

Wszystko na 12m-cy z opłatą 79zł/m-c.

 

Chciałbym też podziękować wszystkim za bardzo pomocne wpisy na forum.

Ja dostałem to za 64 PLN +10 PLN za drugi dekoder (philips)-razem 74 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z promocja marcowa na MGM i nSport dla cyfrowiczow? To chyba do wrzesnia bylo, ciekawe czy faktycznie przesyanie swiecic...

Właśnie ostatnio dochodziłem do wniosku że jest mi nsport zbędny a teraz jak przeniosą Premier League do nsport i wylącza we Wrześniu to nie będzie za ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytania

1. Umowę mam do końca września, jak dopiero teraz wyśle wypowiedzenie to umowę rozwiążą mi do końca września czy października?

2. Gdzie napisać, żeby sprawdzić którego umowa była podpisana bo gdzieś się zapodziała?

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...