Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmigrowałem dzisiaj do nc+. Dotychczas Superpremium i Multiroom za 99., umowa do 31.07, sprzęt własny. Dostałem Platinium + HBO i Multiroom na dotychczasowych zasadach za tę samą kwotę czyli 99, sprzęt własny umowa na 12 miesięcy. Nawet nie dali się potargować - oferta przedstawiona po trzecim kontakcie telefonicznym w tym pierwszy z mojej strony potwierdzający złożenie wypowiedzenia. Poprzednia oferta na to samo to 119.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o Universe czy silver z mediaboxem!

Mediabox tylko dla Golda za 79zł (bez dwóch Canal Plus) lub

Platinum za 99zł z wszystkimi Canal plus.

Taniej podobno nie można dla byłych abonentów Cyfry.

Założymy się?? :lol:

Jeśli z Universe się nie uda to na pewno z Silver + 4xC+ za cenę max 79zł/m-c - będę nieugięty :!:

 

Zresztą w ofercie nc+ mediaBOX-a można mieć już od pakietu Silver.

Można ale dla podpisujących nowe umowy i bez żadnych rabatów tzn według cennika na stronie.

 

 

Możemy się założyć!!

Od trzech tygodni walczę o Mediaboxa i NIC!!!! Jestem już po wypowiedzeniu. Do końca lipca mam oddać sprzęt. W cyfrze od ponad 10 lat. Jedyne warunki na jakich można dostać to te które opisałem. Jest to nie do przeskoczenia. Powiem więcej, do starego Pace możesz wytargować wiele darmowych opcji (HBO, Filmbox Cinemax) ale jak się decydujesz na Mediabox to tylko na takich warunkach jakich opisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem dzisiaj do nc+. Dotychczas Superpremium i Multiroom za 99., umowa do 31.07, sprzęt własny. Dostałem Platinium + HBO i Multiroom na dotychczasowych zasadach za tę samą kwotę czyli 99, sprzęt własny umowa na 12 miesięcy. Nawet nie dali się potargować - oferta przedstawiona po trzecim kontakcie telefonicznym w tym pierwszy z mojej strony potwierdzający złożenie wypowiedzenia. Poprzednia oferta na to samo to 119.

mi to samo proponuja,ale wraz z HBO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wątku: ja zmigrowałem 2 dni przed końcem umowy (28 czerwiec) na Silver z 6C+ ; HBO ; PACE (po 34 minutowej rozmowie :)) - za 89 zł/mc. Nie dali się przekabacić na 79, ale dostałem FILMBOXY na 6 mc gratis. Szału nie ma, ale jestem zadowolony. Pozdrawiam i dzięki za sugestie i rady forumowiczóff ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zauważyć (jakoś mi/nam to umknęło?), że to co mi ostatnio zaoferowano - Platyna za 99zł teraz jest w promocji dla nowych Klientów przy zamówieniu on-line... z tego wynika, że starym abonament-"owcom" dają oferty z cennika ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zauważyć (jakoś mi/nam to umknęło?), że to co mi ostatnio zaoferowano - Platyna za 99zł teraz jest w promocji dla nowych Klientów przy zamówieniu on-line... z tego wynika, że starym abonament-"owcom" dają oferty z cennika ;p

 

Też to zauważyłem przed chwilą. Chyba to dopiero wstawili...

 

No to Panowie i Panie, walkę o lepsze oferty czas zacząć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie "łysa" Platyna za 79zł dla starych? :D już bym się zastanawiał, bo płacę teraz 61zł za Komfort + HD (czy jakoś tak) - tylko mi te dodatkowe opcje są raczej niepotrzebne, a dla samego "mania" i polepszenia humoru... nie... nie w dobie kryzysu ;)

 

Universe+6xC+ albo do widzenia się z Państwem NC+ :P

 

a co powiecie o dekach: http://ncplus.pl/sklep/promocje coś się zmieniło, bo na tym sie nie znam (wg mnie ma tylko działać - znaczy zmieniać kanały, bo cudów w nim nie potrzebuję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mnie udało sie przejść do nc na początku lipca ale miałem pewne problemy więc złożyłem reklamację. po krótce

1. W dniu 30 czerwca br. wygasła łącząca z firmą Cyfra + umowa na której podstawie (3 miesięczny okres wypowiedzenia cena 104 zł za Optimum HD.

2. W dniu 2 sierpnia 2013r. odłączony został sygnał telewizyjny.

3. tego samego dnia telefon z NC. w wyniku rozmowy z konsultantem doszliśmy do porozumienia odnośnie nowej umowy, tj. Kwota abonamentu 59 zł, obejmujący program pakietu UNIVERSE+ wraz z dodatkowymi programami premium Canal+, Canal+ Sport HD, Canal+ Film HD, Canal+ Film2 HD, Canal+ Family HD, Canal+ Family 2 HD umowa na 12 miesięcy

4. Z uwagi na fakt, iż abonentem firmy NC jest moja żona konsultant zadzwonił do niej celem zawarcia przedmiotowej umowy. W trakcie rozmowy poinformowano żonę, iż pakiet który ma zatwierdzić jest identyczny z wynegocjowanym wcześniej ze mną.

6. W ostateczności żona zawarła umowę na pakiet CANAL+ SILVER wraz z OPCJĄ DODATKOWĄ KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE.

Nie wnosiłem uwag do tego że zamiast pakietu UNIVERS mamy pakiet CANAL+ SILVER. Najistotniejsze jest, że cały pakiet zawiera wszystkie programy, o które prosiłem i które zostały uzgodnione z konsultantem.

7. Problemem była cena abonamentu. W ICA nasze saldo do zapłaty wyniosło 86 zł. Podczas, gdy kwota na którą się umówiliśmy z konsultantem miała

wynosić 59 zł. W trakcie rozmowy telefonicznej prowadzonej przez moją żonę, w toku której zawarta została nowa umowa z NC+ , żona kilkukrotnie upewniała się że łączny miesięczny koszt korzystania z NC+ wyniesie 59 zł. Zostało to potwierdzone przez konsultanta.

8. No i dziś jeszcze przed rozpatrzeniem reklamacji (napisali mi wiadomość że mają 30 dni) świeci się kwota 59 zł :jupi: .

Liczę że to koniec problemów z NC na rok czasu, tj. do zawierania nowej umowy :read: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zauważyć (jakoś mi/nam to umknęło?), że to co mi ostatnio zaoferowano - Platyna za 99zł teraz jest w promocji dla nowych Klientów przy zamówieniu on-line... z tego wynika, że starym abonament-"owcom" dają oferty z cennika ;p

ale jak pojechali przy tej promocji.była cena 119,a teraz stara cena skreślona to 149 :brawo: pakietu gold to wcale już nie widać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...