Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

też miałem wątpliwości ile jest dni na oddanie sprzętu. wytłumaczono mi iż 30 dni. 14 dni dotyczy abonentów Platformy N.

Ale nie wiem jeszcze co mam zdać, bo napisali mi:

"Obecnie operator nie wymaga oddania terminali SD.

14 dniowy termin na zwrot sprzętu obowiązuje w nc+."

Ja odbieram program za pomocą Modułu Cam +. Mam jeszcze stary dekoder SD. Tak więc nie wiem czy muszę im oddać tylko kartę, czy też karte i ten dekoder.

Jednak sprzęt ten oddam dopiero po 15 lipca bo wcześniej nie ma mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę będziesz musiał zdać na pewno.

Co do dekodera i modułu CAM to się dowiesz w punkcie. Mogłeś jeszcze w czerwcu dobrać drugą kartę do multiroom za 20 zł.

Dwie niezależne karty to zaleta :) dekoder sd do drugiego pokoju dla dzieci albo na działkę jak ktoś lubi.

 

Przy przedłużaniu umowy też powalcz o multiroom na niezależnej karcie drugiej warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje.

Powiem jednak że to mnie wnerwia w tej firmie.

Jednym dają innym nie. Nie wiadomo jakie zasady obowiązują. choć można powiedzieć że wiadomo: brak jakichkolwiek zasad. Przecież ja z ochotą wziąłbym to co wyżej za 69 zł i jeszcze nie potrzebuje od nich żadnego dekodera.

Jeszcze raz podkreślę, mógłbym zapłacić NC+ więcej niż 69 zł za oglądanie tv, ale nie mam zamiaru być tym łosiem który płaci za kontrakty innych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać Was co byście zrobili na moim miejscu:

- Obecnie mam swój dekoder Globo 9600+moduł Aston 2.26

- Umowa mi się skończyła (płaciłem kiedyś 99zł za pakiet chyba superpremium z HBO). Obecnie, że nie przedłużyłem umowy płacę 140zł

 

Z racji, że jestem fanem żużla i piłki muszę mieć pełen pakiet. Teraz już muszę się zdecydować na NC+ bo chyba od początku lipca nie będę już miał Nsport (prawda to jest?)

1. na ile teraz NC+ zgadza się na C+ Platinium z HBO i bez

2. czy muszę przejść na ich dekoder??? nie ukrywał że Globo bardzo mnie wku.. często się zawiesza (sprawdzałem wszystkie oprogramowania). Jak mogę mieć starą kartę w ostateczności mogę kupić sobie inny dekoder jak Globo całkowicie nawali.

3. jeżeli muszę ich dekoder, czy tylko mam do wyboru turboBOX i mediaBOX, innego tańszego nie mogę???

4. jak już warto warto turbo czy mediaBOX wybrać? czytałem w miesięczniku, że mediaBOX jest dobry, ale czy warty tej kasy?

5. czy po okresie umowy na 12miesięcy, później jak przedłużę kolejna umowę to znowu będę musiał płacić za dekoder??

6. czy pakiet erotyczny można negocjować, czy jest to stała kwota, jaka? pakiet jest dostępny przez całą dobę czy z ograniczeniami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje.

Powiem jednak że to mnie wnerwia w tej firmie.

Jednym dają innym nie. Nie wiadomo jakie zasady obowiązują. choć można powiedzieć że wiadomo: brak jakichkolwiek zasad. Przecież ja z ochotą wziąłbym to co wyżej za 69 zł i jeszcze nie potrzebuje od nich żadnego dekodera.

 

No to mam 2 wspólne cechy. Nie potrzebujemy od nich dekodera i nie otrzymujemy dobrej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafi22... od lipca nie będziesz miał nsport.możesz wynegocjować universum z 6 canalami od 49 do 69zł.z hbo na pół roku gratis później normalna stawka.nie musisz przechodzić na ich dekoder.zostajesz przy swoim sprzęcie.o mediabox to zapomnij.nie dadzą ci i to nawet jak byś chciał zapłacić,ale możesz próbować.bez problemu dostaniesz philipsa lub pejsa z twardym dyskiem.jeśli byś wyrwał turbo albo media to przy następnym aneksowaniu nic już nie płacisz.pakiet erotyczny możesz negocjować.jak dla mnie to mediabox i inne adb nie sa wart tej kasy,która przepada bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, a ja przecież nie chce od nich jakiejś ekstra oferty. 69 zł za Univers + C+ to nie jest jakaś bardzo niska cena. Ludziska dostawali to samo za 49 zł. Tak więc postanowiłem już nie dzwonić do nich. Dzieci będą oglądać bajki z internetu. Mój TV odbiera internet a w YouTube jest bajek bez liku. co do sportu to mogę sobie zrobić przerwę. Może czas porozmawiać z żoną a nie gapić się w TV :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wymęczyłem Universe+,6c+,mr,pace wszystko za 59zl

stara umowa z cyfra była do dzisiaj

Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach

Wczoraj dostałem to samo i moja umowa stara obowiązywwała do końca lipca. Z nc+ związany na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafi22, podstawą do otrzymania dobrej oferty jest wysłanie rezygnacji, a że tobie umowa przeszła na czas nieokreślony

to obowiązuje cie już 3-miesięczne wypowiedzenie

No chyba że nie jesteś zainteresowany targowaniem się o jak najlepszą ofertę to;

C+ Platinum z HBO dają za 129-149zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzgodniłem z żoną że nieprzekraczalna kwota za tv ma wynieść właśnie 69 zł, ja to może bym zapłacił więcej, ale ona trzyma kasę.

Tak więc będzie musiała się obejść bez swoich ulubionych programów. ja też nie będę już oglądał ligi angielskiej i hiszpańskiej, a to były moje priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie.

Jestem wieloletnim abonentem Cyfry+.

Dzisiaj kończy mi się umowa.

 

Konsultant po długiej rozmowie z przełożonym zaproponował mi 79zł za GOLD plus 2 brakujące Canal Plus.

 

Koniecznie chciałbym wymienić dekoder na Turbobox lub na mediabox.

 

Niestety NIE MOGĘ TEGO ZROBIĆ bo dostałem już rabat na Gold?!!

 

Można wymienić na dekoder ADB tylko wtedy gdy nie otrzymuje się żadnych rabatów na pakiety.

 

Czy komuś udało się wymienić na stary dekoder Cyfry na dekoder ADB i dostać rabat na pakiet z 6 Canalplus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, a ja przecież nie chce od nich jakiejś ekstra oferty. 69 zł za Univers + C+ to nie jest jakaś bardzo niska cena. Ludziska dostawali to samo za 49 zł. Tak więc postanowiłem już nie dzwonić do nich.

 

Ja jednak zadzwoniłem (umowa do dzisiaj), głównie po to, by komuś "wygarnąć".

Od razu mówię, że chcę Universe+ oraz 6 Canal+. O dziwo, tym razem nie usłyszałem, że nie ma takiej oferty.

Po chwili była zgoda na to, co powyżej oraz FilmBox na 6 mies. (HBO się nie dało).

Całość za 59 PLN na 12 mies.

No i wbrew wcześniejszym planom, zostałem abonentem NC+.

 

Wszytko już świeci i jest wprowadzone do ICA.

Mam nadzieje, że jutro będzie jeszcze potwierdzona w ICA cena pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy komuś udało się wymienić na stary dekoder Cyfry na dekoder ADB i dostać rabat na pakiet z 6 Canalplus?

 

ktoś pisał,że mu się udało,ale to był rodzynek lub 2-3 :).iti nie chce dawać abonentom cyfry adb,nawet z pełna aktywacją i wyższym abonamentem.chore,ale prawdziwe :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Arr0w.

Do mnie zadzwonił gość z NC z kolejną rewelacyjną propozycją Platinum na 12 miesięcy za 99 zł.

Powiedziałem że jest niedziela i żeby nie denerwował mnie, bo odpoczywam z rodziną. Ponadto 99 zł za to to oni mi proponowali 3 miesiace temu.

Postraszył że od jutra stracę możliwość odbioru najbardziej innowacyjnej telewizji świata.

Ja mu na to iż idę jeść obiad.

Powiedzieliśmy sobie do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...