Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nie migrowałem na razie do nc+ bo oferta jaką mi proponuja to platyna za 99 zł.Teraz mam Canal +optimum hd promo multiroom i płace 81zł.Więc oferta ich jest kiepska.Napiszcie jak wiecie dlaczego teraz w canal + na życzenie ściąga filmy a seriale nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zylka85 drogo.czekaj do lipca i do dzieła ;)

Przejdę do nc+ jak mi dadzą Platinum z HBO i Mediaboxem za 109 zł (aktywacje 49 zł mogę zapłacić), czyli tyle ile płaciłem do tej pory. Ale nie wydaje mi się, żebym mógł to wynegocjować bez wypowiedzenia. (dałem ciała, ze nie zrobiłem tego w kwietniu), a teraz to już niemożliwe:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończyła się 31 maja. Do wczoraj odbierałem wszystkie kanały. C+ Superpremium HD z HBO i Cinemax + HUSTLER - 164 zł z multiroomem 2 x PACE

Zadzwoniłem dziś do DUK z pytaniem co zaoferują na sam koniec - propozycja Canal+ Silver ze wszystkimi C+ za 69zł, MR 0 zł, 1 Pace 0 zł, 2 Pace 20 zł, HBO 25 zł - łącznie 114 zł. Denerwuje mnie najbardziej brak promocji na drugi dekoder....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nie będziesz miał History HD a SD nie warto płacić

 

Czyli jakbym wziął History HD za 1,99 zł to mimo braku kanału HD miałbym dostęp do wersji SD?

tak

Przejdę do nc+ jak mi dadzą Platinum z HBO i Mediaboxem za 109 zł (aktywacje 49 zł mogę zapłacić), czyli tyle ile płaciłem do tej pory. Ale nie wydaje mi się, żebym mógł to wynegocjować bez wypowiedzenia. (dałem ciała, ze nie zrobiłem tego w kwietniu), a teraz to już niemożliwe:/

49 aktywacja+oczywiście 10 zł miesięcznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za walczących - 4 czerwca dobra data na takie deklaracje :wink: Zmigorwałam 21 maja. Choć wszystko dobrze wyglądało, bo świeciło co powinno i wpis w ICA był adekwatny do umowy, to uznałam, że cieszyć się będę jak pojawi się odpowiedni zapis w płatnościach. Od wczoraj mogę odtrąbić święty spokój - nikt mnie nie przerobił, podliczyli mnie na tyle na ile się umawiałam, oglądam to, na co się umawiałam :smile: Tak więc do maja przyszłego roku koniec wygłupów. Czego wszystkim tu życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdę do nc+ jak mi dadzą Platinum z HBO i Mediaboxem za 109 zł (aktywacje 49 zł mogę zapłacić), czyli tyle ile płaciłem do tej pory. Ale nie wydaje mi się, żebym mógł to wynegocjować bez wypowiedzenia. (dałem ciała, ze nie zrobiłem tego w kwietniu), a teraz to już niemożliwe:/

49 aktywacja+oczywiście 10 zł miesięcznie ;)

Oczywiście. 99 zł za Platinum z HBO i 10 zł za dzierżawę to daje 109 zł :) Tak mi się marzy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do DUK. Zaproponowali Canal+Silver z opcją Platinium DRUGĄ KARTĘ oraz dodatkowy dekoder za 69 zł. Obecnie mam tylko jedną kartę i stary dekoder Philips. Gdy zapytałem o n - kowski mr, to zaproponowali tylko za 109 zł. Moje pytanie brzmi, dlaczego wcześniej nie mogli zaoferować drugiej karty oraz to, czemu oferują tylko jeden dekoder z kartą, a mojego starego Philipsa(sd) nie chcą wymienić na nowy dekoder hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. 99 zł za Platinum z HBO i 10 zł za dzierżawę to daje 109 zł :) Tak mi się marzy :roll:

 

no tak.tylko czasem nie powinno tak być,że od starego abonenta nie powinni brać kasy za aktywacje?ja rozumiem,że to twoja kasa,ale moim zdaniem kasa wyrzucona w błoto.nawet jęsli bedziesz korzystał z tego kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie to są jakieś jaja :-). W tamtym tygodniu złożone wypowiedzenie. Dzisiaj telefon z pytaniem dlaczego wysłał Pan wypowiedzenie. Ponieważ teraz płacę 82zł a zaproponowaliście mi golda 89zł lub platinum 99zł. Dzisiejsza oferta Comfort (przed wypowiedzeniem rzekomo niedostępny ponieważ nie moge zejść niżej Gold i Platinum) + 6 Canali + Hbo za uwaga 104zł (jak poprosi kierownika to da za 94) hahaha. Druga oferta Platinum + Hbo gratis na pół roku za 99zł. Trzecia i ostatnia Comfort + 6 Canali za 79zł. Za wszystko podziękowałem. Kolejny telefon w czwartek. Oczywiście zapytałem o Universe + 6xCanal za 59zł. Proszę Pana nie ma takiej oferty. Jeżeli Oni proponują innym forumowiczom to co mi to ja im życze powodzenia w zatrzymywaniu abonanentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że warto będzie spróbować połączenia faktury z kablówki z wypowiedzeniem za wyłączenie TCM :lol:

 

Do mnie do dziś nie zadzwonili. Jedyny mój znak zainteresowania to było "przypomnienie" się przez ICA kilka dni po starcie nC+.

Ktoś kiedyś pisał, że niby kanały z n miały się też pojawić abonentom Cyfry+, a przynajmniej tym z najwyższego pakietu. Ma ktoś jeszcze jako abonent Cyfry+ dostęp do MGM HD i reszty kanałów z n (nie liczę nSport ;) ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Widzieliście co oferują dla tych co przejda do nc+ z innej platformy? lepsze oferty niż dla nas stałych abo.

No właśnie nie widziałem, więc może coś bliżej ?

 

Byle konkretnie.

 

ps. Do tej pory to był Silver + HBO na 12 miesięcy za 79, a teraz jakieś inne rewelacje ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@banita24, dziś już nie dałbym za to 79 złotych, bo dla mnie na dzień dzisiejszy, to co oferują, nie jest warte więcej, niż 49-59 PLN.

 

Może dlatego, że nc+, to obecnie w moim przypadku tylko uzupełnienie oferty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...