Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem przy okazji migracji wymienić dekoder z Sagemcoma na jakiegoś Philipsa z DVB-T, ale babka stwierdziła że to niemożliwe, że straciłbym możliwość korzystania z Multiroomu na starych zasadach. Jakbym koniecznie chciał nowy tuner na wynajem to musiałbym brać nowy multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś tak odrazu napisać.jak narazie to tak tylko adb.a jeśli o mnie chodzi,to dla mnie Polsatu HD nie musi być,jak i innych polsatowskich kanałów.ale jeśli jest w gwarantowanych i nie będę odbierał po migracji,to jak najbardziej będę pisać reklamacje.a co :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest taka możliwość, aby otrzymać kopię umowy na maila? Konsultantka stwierdziła, że nie da rady, trzeba czekać na papier (do 14 dni).

Nowa umowa z 28 maja:

Universe+, 6x C+, MR, HBO, Sagemcom hd, wszystko na 12 miesięcy za 59zł - wcześniej C+ Optimum hd z MR za 75zł

Wypowiedzenie wysłane w połowie kwietnia (wyłączenie 13th street i zone romantica).

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonil ktos z Was do DUK kto ma umowe do konca maja ? Dostaliscie cos z 6xC+ ??

 

---

Dzwonilem na 222200191, najpierw propozycja Platinum+MR 109zl, potem Comfort+6C++MR za79, skonczylo sie na Silver+6C++MR za 79 zl. Zaakceptowalem, wiem ze moglem wytargowac jeszcze cos, ale mnie to satysfakcjonuje. Dekoder PACE za 0 (to co mialem + moj prywatny). Na 12 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się dzisiaj, więc muszę albo ją aneksować albo wypowiedzieć.

Mam teraz wszystkie C+ i wszytskie HBO, oczywiście w HD za 99 zł. Dodatkowo Multiroom (10 zł.) i podwójną kartę (10 zł). Razem płacę 119 zł.

Wygląda to tak, że mam dwa mieszkania,więc w każdym mieszkanku mam full opcję.

Obecnie nie chcę już tylu kanałów, a zwłaszcza sportu i filmów, bo nie mam na to czasu.

Chciałabym ten najprostrzy pakiet za 39 zł. Ale pytanie czy oni zgodzą się aneksować z opcją multiroom i kartą cameleon bez dodatkowych opłat? Na co mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale jak dzisiaj wyślę im umowę z wypowiedzeniem a oni potem zgodzą się na umowę za 29 zł. to i tak za miesiąc czerwiec bee musiała zapłacic już nie obecne 119 zł. a 189 zł, bo tak stanowi umowa.

A Ty mówisz, że to dadzą mo propozycje za 29 zł i bez opłat za MR i kartę Cameleon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monisia

Jeśli dzisiaj kończy się Tobie okres minimalny umowy, to najlepiej złóż wypowiedzenie w APS, od ręki dostaniesz potwierdzenie, no i niestety, ale ten jeden miesiąc musisz niestety zapłacić nie mając już upustu, a więc 100%. Najwidoczniej przespałaś koniec okresu minimalnego i musisz to jakoś przełknąć. Możesz również zadzwonić do DUK i powiedzieć, że chcesz mieć w/w pakiet z MR za powyższą kwotę, która już była osiągana przez kilka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto iść do APS i tam podpisać z nimi aneks ? Może oni też mi dadzą opcję za 29 zł. ?

Wiem, że powinnam zrobić to miesiąc temu, ale jak dziś się tym zajmę to mam tylko jeden miesiąc w wysokimi opłatami, bo póxniej to będę musiała płacić im za trzymiesięczne wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Chcielbyśmy Panu przedstawić informacje, w jaki sposób dokonać zwrotu sprzętu przy zakończeniu rozmowy, ale najpierw zapytać, czy możemy zaproponować migrację do NC+.

-Definitywnie się nie zgadzam,

-To zostanie Pan bez telewizji, nie można tak...

-(moje milczenie)

-Może coś za 13 zł (do dzisiaj miałem superpremium za 99+10Cinemax),

-Dziękuję, nie i do widzenia...

No i się w ogóle się nie dowiedziałem, jak przebiega zwrot sprzętu i karty... :>

 

I w tym momencie przypomniała mi się kwestia z "Sensu życia", gdy sprzątaczka czyści za[beep]ny lokal ze słowami,..."Dobrze przynajmniej, że nie będę już płacił abonamentu ITI..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w umowie (sprawdź kiedy podpisywałeś/przedłużałeś, a później na stronie http://cyfraplus.pl/?ncplus Strefa Abonenta/Regulaminy odpowiedni dla tej daty regulamin z cennikiem) któryś z tych kanałów:

- CNN

- Cartoon Network

- TCM

 

To od 1.07 będzie okazja do rozwiązania umowy ze skutkiem na koniec lipca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po migracji na pakiet universe i 6 C+ za 54 zł na 12 miesięcy. Wszystko już "świeci". Mam pytanko w ICA widnieje pakiet universe+ 79 zł i opcje dodatkowe canal+platinum op 70 zł. Czy tak ma być? Czy coś w ICA jest nie tak? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...