Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przed chwilą zawarłem umowę (UNIVERSE + , 6XC , stary PACE + multi za 49zł i do tego HBO na 6 miesięcy za free ) konsultant sam to zaproponował a chciałem dać 59zł więc nie mówcie że się nie da bylem abonentem cyfry a nie Nki zastanawia mnie tylko jedno co oznacza wzmianka na stronie NC+ w ofercie że przy pakiecie Universe + wszystkie kanaly HD w promocji - do kiedy niby one są ? i ktoś wie jakie kanały zostaną zamienione z HD na SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakis czas będę coś "negocjował", ale od jakiegos czasu wypadlem z obiegu i srednio sie orientuje.

 

Zastanawia mnie jednak to, dlaczego tak latwo "rozdaja" wlasciwie najwyzsze pakiety (ktore roznia sie chyba tylko nazwa i opcjami vod) w tak korzystnych cenach? Gdzie tu jest haczyk? Jak dla mnie jeden jest dosyc oczywisty. Kanaly z "trojkacikiem", o ktorych mowi się, że mogą polecieć za jakis czas, wrócą później, ale tylko do tych wyższych pakietów. Strasznie mnie to nurtuje, bo, że jakiś haczyk w tym wszystkim tkwi, to jestem tego prawie pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą zawarłem umowę (UNIVERSE + , 6XC , stary PACE + multi za 49zł i do tego HBO na 6 miesięcy za free ) konsultant sam to zaproponował a chciałem dać 59zł więc nie mówcie że się nie da bylem abonentem cyfry a nie Nki zastanawia mnie tylko jedno co oznacza wzmianka na stronie NC+ w ofercie że przy pakiecie Universe + wszystkie kanaly HD w promocji - do kiedy niby one są ? i ktoś wie jakie kanały zostaną zamienione z HD na SD

Gratulacje. Ja słabo negocjowałem, a HBO nie chcieli mi dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wie ktoś może jak to jest z tym history hd i sd w cyfrze jest wersja sd w pakiecie w nc+ powinien być w hd na dekoderach cyfry ale nie jest i czy jak przejde do nc+ i nie dokupie history za 1.99 zl to wcale go mieć nie będe nawet w sd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą zawarłem umowę (UNIVERSE + , 6XC , stary PACE + multi za 49zł i do tego HBO na 6 miesięcy za free ) konsultant sam to zaproponował a chciałem dać 59zł więc nie mówcie że się nie da bylem abonentem cyfry a nie Nki zastanawia mnie tylko jedno co oznacza wzmianka na stronie NC+ w ofercie że przy pakiecie Universe + wszystkie kanały HD w promocji - do kiedy niby one są ? i ktoś wie jakie kanały zostaną zamienione z HD na SD

 

No gratulacje, mi przed chwilą pani o miłym głosie zaproponowała "goły" Silver za 64, lub Platinum -99, lub Universe 59.

O C+ Platinum jako opcja do Universe nie wiedziała albo udawała, że nie wie.

O HBO w ogóle mowy nie było.

 

Poprzednio miałem Optimum HD z Pace PVR (bez kanałów canal+) za 57zł.

Wypowiedzenie złożyłem w punkcie ale chyba jeszcze nie zarejestrowali w systemie

 

A kolega ile poprzednio płacił i czy miał kanały Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie były żadne negocjacje zadzwonił konsultant i od razu mi to wszystko co chciałem zaproponował za 49zł - sam chciałem zaproponować za 59zł ale mnie wyprzedził - kila razy już ich zbywałem że nie mam czasu i takie tam a co do canal + to miałem pakiet C+Optimum za 60zł + pace i multi już nie pamiętam jak to było 12 miesięcy za free potem przez 2 lub 3 miesiące po 20zł chyba jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie były żadne negocjacje zadzwonił konsultant i od razu mi to wszystko co chciałem zaproponował za 49zł - sam chciałem zaproponować za 59zł ale mnie wyprzedził - kila razy już ich zbywałem że nie mam czasu i takie tam a co do canal + to miałem pakiet C+Optimum za 60zł + pace i multi już nie pamiętam jak to było 12 miesięcy za free potem przez 2 lub 3 miesiące po 20zł chyba jakoś tak

 

Tak, a później jeszcze raz zadzwonił i zaproponował, że będzie mył u Ciebie naczynia codziennie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ofertę universe + 6xcanal plus za 59 ,MR za 0 i pace za 0 zł , umowa na 12 ale ja chce na 18. Dziś sam zadzwoniłem ale oferta o wiele gorsza ,także czekam na kolejne telefony bo do tej pory jak dzwonili to po kilka razy na dzień ale nie odbieralem a jak już odebrałem to zrywało połączenie po kilku sekundach. Umowa do 31.05 pakiet canal + optimum hd, HD optimum plus MR za 86zł obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rozumiem, że nc+ daje teraz dobre oferty, ale bez przesady... Według niego zadzwonił i zaproponował mu od razu Universe + Canal+ Platinum + HBO + MR + Pace za 49zł. Nie za dużo tego?

 

Nie Ciołku - To ja powiedziałem co mnie interesuje a on jedynie podał cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie złożyłem na początku kwietnia,(koniec umowy w maju), pierwsze oferty w połowie kwietnia i do połowy maja to COMFORT+ 6Canal+ multiroom za 89zł lub PLATINUM + multiroom za 109zł oczywiście nie byłem zainteresowany, dzisiaj z migrowałem wg UNIVERS+ 6Canal+ multiroom za 49zł przez 6miesięcy kolejne 6miesięcy za 59zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ICA też różnie bywa. Poza tym pewnie mają spore opóźnienie i zanim pojawi się tam nowa umowa minie trochę czasu.

 

U mnie informacja o nowym pakiecie po migracji pojawiła się po 12h. Widnieje tylko wpis o pakiecie i opcjach a cena jest standardowa pomimo tego, że wynegocjowana była inna. W Cyfrze było tak samo. Pozostaje więc czekać na screen faktury a nie ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum

Aktualnie Canal+ Kompact + HBO + Pace PVR 500GB za 82zł miesięcznie.

Umowa do końca maja.

List żaden do tej pory nie przyszedł.

Do dzisiaj 2 telefony od konsultantów (kobieta i meżczyzna) i identyczne oferty które odrzuciłem: Gold za 89zł lub Platinum za 99zł.

Czekałem cierpliwie na jakąś "ludzką ofertę" i w poniedziałek wysyłam wypowiedzenie.

Jak nie zmądrzeją to w Polsacie dostane fulla z PVR za 95zł.

P.S.Taka ciekawostka i przestroga dla innych.Przy miesięcznym wypowiedzeniu tak jak u mnie ostatni miesiąć płacisz już bez promocji (w moim przypadku 129zł :/ ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą zawarłem umowę (UNIVERSE + , 6XC , stary PACE + multi za 49zł i do tego HBO na 6 miesięcy za free ) konsultant sam to zaproponował a chciałem dać 59zł więc nie mówcie że się nie da bylem abonentem cyfry a nie Nki zastanawia mnie tylko jedno co oznacza wzmianka na stronie NC+ w ofercie że przy pakiecie Universe + wszystkie kanaly HD w promocji - do kiedy niby one są ? i ktoś wie jakie kanały zostaną zamienione z HD na SD

A ja chciałem dać 129 a konsul mi dał za 79 i co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...