Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc, mam umowe do konca roku, juz mowiliscie ze teraz wypowiedziec nie moge. Chce przejsc na nc+ daja mi pakiet platyna za 109zl ze starym MR problem jest taki ze mam jeden dekoder Pace PVR 500 a drugi SD a chce miec oba HD. Jaka jest szansa ze dadza jakis HD za free lub za jednorazowa oplate np max 200zl??

Nie chce placic kolejnej oplaty 20zl/miecha ktora proponowali przez telefon.

 

Jutro ide do nich osobiscie, co proponujecie?

jesli masz pace 500 to sagemcoma powinłes dostać za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wielkie obawy jak konsultant proponował mi Silver + 6C+ za 69 zł. 10 razy go wypytałem. Potem dzien później zadzwoniłem sam i innego konsultanta wypytałem. Pozazl gdzies na 5 minut, wrocil i powiedzial ze potwierdza paczke 6C+ na 12 miesiecy na moim koncie. Przyjechalem do domu, wlaczylem dekoder to mialem jeszcze uprawienia ze starego pakietu (canal+ dzialaly, ale nie dzialalo BBC Knowledge HD np.). Zrobilem update uprawnien i po 15 minutach mam wszystko, pakiet silver i wszystkie canal plus smigaja. Nie dziala tylko Canal+ VOD, ale z tego co rozumiem on dziala tylko w platynie. Takze to co mialem miec w tej chwili mam. Wyslalem jeszcze prosbe o potwierdzenie przez maila. Zobaczymy co wskoczy w fakturze. Na razie do zaplaty wisi 69 zl, ale nie ma faktury pdf. w ICA owszem mam tylko silver. Ale sie tym nie przejmuje, bo raz ze moze to potrwac nim wprowdza do ICA co trzeba (brak faktury pdf to najpewniej problem wlasnie w tym, ze nie wszystko w ica jest wyczyszczone), a dwa ze dziala i dwoch niezaleznych konsultantow potwierdza taka paczke na moim koncie. Wiec nie widze potrzeby zaprzatac sobie tym glowy juz wiecej i sie stresowac. Sie zobaczy jak sie sprawa rozwinie. Bedzie trzeba bede skladac reklamacje. Na razie wyglada na to ze w moim przypadku wszystko ustawili jak Bóg przykazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.

Panowie czemu takie nerwy ???ja oczekuje dowodów na te super tanie oferty!!! Mam poważne podstawy by sądzić, że te tanie platyny za 50 zlotych i mniej to chore urojenia!!! A teraz ci wszyscy co to o super ofertach opowiadli płaczą jak och oszukano!! Do inwektyw się nie odnoszę nie ten poziom !!

 

1) f035dfaddd029847med.jpg

 

2) d466ceceae25b6ffmed.jpg

 

3)693613336369b687med.jpg

 

4) 3500014b9984bbf6med.jpg

 

Wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gursonek jakis czas temu podal mi swoj numer abonenta. W bok potwierdzili mi ze jest tam taka oferta za 64 zl jak opisywana na forum. Sam screen z ica nie wyjasnia wszystkiego co nie znaczy ze takiej oferty nie posiada. Ja tez mialem gold i 2 canal + ktore sie nie wyswietlaly w ica . Po zadzwonieniu do bok w systemie byly te opcje na 12 miesiecy. Jednak wprowadzono mnie w blad i w wyniku reklamacji znow jestem w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia kanałów mogłeś zrobić przed migracją :D

 

 

Ludzie, po co miałbym to robić? Uwierzcie mi, że taką ofertę mam, też miałem na początku problemy, aby dostać, to co usłyszałem w słuchawce. Jednak po rozmowie z technikiem wszystko zaczęło mi świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gursorek ja pisałem o ofertach 50 złotych i mniej za wszystko w NC a i twoja suma w podpisie dużo wyższa od tej o której piszę. Malo tego ludzie dawnej nki dostali platinum + HbO za mniejj niz 70 zlotych. Moim zdaniem dostali słusznie skoro będąc wnce w grudniu 2012 r. w umowie na 18 miesięcy dostali to za mniej niż 70 pln a skoro nc jest prawnym spadkobiorca nki to musieli te umowy honorowac !!I nikomu żadnej łaski nc plus nie robil!!

Pozdrawiam All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja migrowałem z 3 dni temu po wypowiedzeniu (silver + c+ za 64). wcześniej mi odłączyli dostęp do ica i wygasły uprawnienia.

też byłem informowany, że maj mam za darmo.

 

teraz przywrócili sygnał, ale bez kanałów silver (bbc hd itp). nie działa też ciągle ica. Czy u Was po migracji dokonanej w maju już wszystko hula?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wysłałem wypowiedzenie 30.04.2013r. ze względu na zmiany programowe. Dzwoniłem przed chwilą czy zarejestrowano już wypowiedzenie , a Pan od razu ( dlaczego ? itd.). Złożył mi propozycje pozostania na następujących warunkach :

* Comfort+ , 6xC+ , Multiroom za 79 zł - umowa 12 msc.

Chciałbym dowiedzieć na tą chwilę jakie najlepsze warunki idzie ugrać dla tych co wysyłali wypowiedzenia ze względu na usunięcie programów.

Interesuje mnie Universe+ , 6xC+ , Multiroom , ewentualnie jakieś dekodery . W jakim przedziale cenowy ubiegać się o ten pakiet ? Z góry dziękuję za odpowiedź , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do znawców tematu.

26.04.2013 wysłałem wypowiedzenie z C+ ( usunięcie kanałów ), zarejestrowali je w ostatnim dniu kwietnia więc nie miałem czasu na żadne oferty i negocjacje, sądziłem że zarejestrują w maju. Dzwoniłem do nich 05.05 z pytaniem co dalej, powiedzieli, że do końca maja mam oddać sprzęt i na tym koniec. Nie dostałem żadnej propozycji.

Pytanie jest takie, czy mogą mi coś zaproponować jeszcze w maju czy definitywnie miałem czas do końca kwietnia, czy można anulować te wypowiedzenie i negocjować lepsze warunki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja migrowałem z 3 dni temu po wypowiedzeniu (silver + c+ za 64). wcześniej mi odłączyli dostęp do ica i wygasły uprawnienia.

też byłem informowany, że maj mam za darmo.

 

teraz przywrócili sygnał, ale bez kanałów silver (bbc hd itp). nie działa też ciągle ica. Czy u Was po migracji dokonanej w maju już wszystko hula?

 

Ica zadzialala mi po rozmowie z konsultantem (pesel i haslo jakie mialem poprzednio zadzialaly), sygnal z oferty sprzed migracji tez pojawil sie od razu, na ta chwile (dzien po migracji) w ica nadal mam warunki sprzed migracji i nie odbieram tez nowych kanalow - wg. Infolinii to potrwa do 24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wysłałem wypowiedzenie 30.04.2013r. ze względu na zmiany programowe. Dzwoniłem przed chwilą czy zarejestrowano już wypowiedzenie , a Pan od razu ( dlaczego ? itd.). Złożył mi propozycje pozostania na następujących warunkach :

* Comfort+ , 6xC+ , Multiroom za 79 zł - umowa 12 msc.

Chciałbym dowiedzieć na tą chwilę jakie najlepsze warunki idzie ugrać dla tych co wysyłali wypowiedzenia ze względu na usunięcie programów.

Interesuje mnie Universe+ , 6xC+ , Multiroom , ewentualnie jakieś dekodery . W jakim przedziale cenowy ubiegać się o ten pakiet ? Z góry dziękuję za odpowiedź , pozdrawiam

A czy wypowiedzenie mieli już w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj spokojnie na potwierdzenie nie tylko wplyniecia ale i przetworzenia rezygnacji - potem telefon do DUKu (gdzies na forum byl podawany krakowski dla bylych abonentow N, ja znam tylko dla abonentow C+ 22/2200191) i upieraj sie przy ofercie jaka mam w podpisie - da rade podobno Universe za 49 pln ale bez MR, tego nie udalo mi sie przecwiczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...