Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szunaj - to tylko moje przypuszczenie przez strone juz mi od bardzo dawna nie dziala reaktywacja. Kiedy bylo tak ze uprawnienia mozna bylo wyslac przez ica raz na 24 godziny i blokowalo w ogole mozliwosc klikniecia. Teraz moge co minute klikac wyslij uprawnienia.

nigdy nie miałem problemu z reaktywacją.zawsze działała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zglaszalem problem juz bardzo dawno temu jak mi tego nie naprawili dalem sobie spokoj. Kiedys jeszcze gdy co 2 miesiac zmienialem pakiet premium najnizszy uzywalem tej opcji czesciej + bloker. Jeden miesiac pelny pozniej dwa na blokerze. Teraz gdy pakiety sa z rabatami i zmiana skutkuje utrata rabatow nie ma co sie bawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

z przykrością przyjęliśmy Państwa wypowiedzenie.

 

Do 31 maja br. na dekoderze dostępny będzie sygnał,

w ramach którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów

ze swojej dotychczasowej oferty, w tym 6 kanałów premium CANAL+.

Będą mogli Państwo obejrzeć filmowe hity: „Uwodziciel” z Robertem

Pattinsonem i Ummą Thurman, „Dorwać Gringo” z Melem Gibsonem

oraz ekscytujące wydarzenia sportowe, takie jak rewanżowy mecz

Real Madryt – Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów UEFA

i decydujące mecze T-Mobile Ekstraklasy.

 

Chcielibyśmy poinformować, że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera

do 14 czerwca br. W tym czasie, mogą Państwo wycofać swoje

wypowiedzenie.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 22 310 47 48.

 

Pozdrawiamy,

nc+ dziś sygnał wyłączony,konto abonenckie zablokowane.NC+ TO SĄ OSZUŚCI I NACIĄGACZE LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem wczoraj, wyłączyli mi Canal+, nie włączyli HBO, ale Universe+ oczywiście świeci, ich szczęście, że lm była też na nsport, bo zacząłbym z nerwów parować, a tak, tylko sie zagotowałem i postanowiłem ostygnąć do dziś. Od czego są tam Ci konsultanci, co oni wyrabiają, że tyle abonentów starej cyfry ma problemy przy migracji?! Jeszcze chyba za mało kary od UOKiK dostali... :/ A propos mam dzwonić do nich na nowy numer CTA podany na stronie nc+ w strefie abonenta, tj. 223104747? Czy mogę jako były abonent cyfry dzwonić do CTA cyfry?

 

Miałem to samo. Przygotuj się, że będziesz musiał złożyć reklamację i czekać 30 dni na jej rozpatrzenie. Jaki dokładnie warunki umowy wytargowałeś i kiedy? Na pocieszenie powiem, że jak zadzwonisz do DOK, to włączą Ci HBO po około 30 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, zadzwoniłem i zapytałem się, co jest grane... Powołałem się na informację, którą dostałem od nich: "Do 31 maja br. na dekoderze dostępny będzie sygnał,

w ramach którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów...". konsul powiedział że faktycznie maj jest za free, ale sygnał włączą 3 maja... jak dla mnie tak w ramach promocji długoweekendowej. OSZUŚCI!!! KŁAMSTWO I MATACTWO TO ZNAK FIRMOWY nc+ OD URODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Migrowałem do nc+.

Cyfra plus:

- Optimum HD za 77 zł.

- HBO za 27 zł.

- MR za 20 zł.

- Suma: 124 zł.

Obecnie po migracji:

- Platinum za 99 zł.

- HBO za 25 zł.

- MR za 0 zł.

- Suma: 124 zł.

Czyli kwota końcowa bez zmian. Jestem w miarę zadowolony. Mogło być gorzej.

Co wy na to? Proszę o komentarze.

Aha, dzwoniłem drugi raz. Za pierwszym razem jakieś 2 tygodnie temu platynę proponowali za 119 zł., czyli wychodziło drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie płatna z hbo za 129 + 10 za MR premium ( tak 10 nie 20 po reklamacji za wprowadzenie mnie w błąd przy migracji) czyli 139 mam canal + vod seriale których wczesniej nie miałem do tego HBO OD za które w starej n wolali 10 zł. Dostałem cinemax i filmbox na 8 mies free jako prezent. W starej N płacilem 137 z hbo filmbox cinemax więc wyszło na to samo a zyskalem seriale i HBO OD. Różnica jedynka w cin i filmbox bo mam za free tylko do końca roku ale moze będzie jakaś sensowną promocja przedluzeniowa na koniec jak to w n zwykle bywało. Cinemax na za 9.90. W sumie jestem zadowolony do tego rabat za MR premium 10 zł nie chce mi sie już kombinować z powrotem na stara umowę która miałem do końca lipca a noz cos gorszego wymyśla. Poluje jeszcze na darmowe nc+go dodane do full platyny jak dla nowych ale cos czuje ze cieżko będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wychodzi na to, że wypowiedzenie wysłałem w idealnym momencie. Doszło jeszcze w końcówce kwietnia a nie w maju /czyli bez miesiąca straty/. W systemie raczej nie zdążą mi wyłączyć do 3 maja, więc na spokojnie będę oglądał do końca maja za darmo bez żadnej przerwy i mogę spokojnie odejść lub po negocjować bez presji czasu ciesząc się darmowym bonusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wypowiedziałem umowę w punkcie z powodu wyłączenia cartoon network w lipcu. Dzisiaj zadzwoniłem do nc+ co dla mnie mają ciekawego, rozmowa 25 minut, wywalczyłem:

Universe z paczka 6xC+ przez cały okres trwania umowy i multiroom za łącznie 59zł/mc, umowa na 12 miesięcy.

Do tej pory miałem HD optimum promo + multiroom za 63,50/mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysłalem 27.04, a dzis brak sygnału, dzwoniłem cały maj mam miec jeszcze za free, wiec czekam na powrot sygnału,,, pytam o oferte, to mi laska powiedziala, ze jak wycofam wypowiedzenie to za 7 dni bedzie oferta :lol: myslalem, ze pekne ze smiechu, bo jak wycofam i nie przyjme propozycji to zapłacę 83 pln maj i czerwiec zanim wygasnie... chca, niech dzwonią, nie to good bye, ja wycofywac nie zamierzam, ale myśle, ze to taka sztuczka z ich strony, a sami i tak zadzwonią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...