Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na infolinii NC+ są dalej śmieszne ceny, mam super premium z hbo + pace + mr 2 karty cameleon, propozycja z dziś platyna hbo i reszta bez zmian 129 zł zeszli o 10 zł ,pytam co to za łaska ,jak 3 dni temu było 139 zł, bo jest Pan na wypowiedzeniu , dlatego taka promocja, dodałem od siebie ,że dzwoniłem 5 min wcześniej na główny numer, powiedziałem ,że obecnie mam upc ale chce przejść do Was czy jest jakaś promocja dla nowych przechodzących z kablówki , to tak platyna 99 zł + 10 dekoder , czyli mamy o 10 zł więcej dla całkiem nowego klienta, a mi co jestem 6 lat w cyfrze.... w d :censored: mam już takie oferty ,31 marca to jest ostatni dzień z tym g :censored:

 

Hahaha, śmieszne, 10 złotych taniej za wypowiedzenie. No oni chyba na głowę upadli. Ja również im podziękuję za taką ofertę, bo mam dokładnie to samo w C+ i dokładnie to samo mi proponowali, czyli 139 bez wypowiedzenia. :crazy: Jeleni szukają :censored:

 

Jeszcze bym się zastanawiał, jakby dali do tego cinemaxy i filmboxy. Poza tym, po co nam Platyna, skoro ponoć na PACE nie da rady "używać" wszystkich dodatków, które odróżniają Universe od Platyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: W jaki sposób można wycofać wypowiedzenie złożone do C+ (podstawa: usunięcie kanału 13-street). Nie mówię tu o migracji, bo to z automatycznie kasuje wypowiedzenie, tylko wówczas, gdy jednak nie spodoba mi się to, co zaproponują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej obecnie posiadanej wiedzy @zibi-s ma rację to znaczy dopóki umowa nie wygaśnie lub nie zostanie rozwiązana nie można zejść na nizszy pakiet nawet po zakończeniu okresu minimalnego :?

ale to nomalny zapis i nic w nie ma nadzwyczajnego! zmiana umowy przez jedna ze stron wymaga akceptacji drugiej ..prawie u wszystkich operatorow medialnych jest prawie identycznie bierzesz umowe za 100 zlotych na 12 miesiecy to ja wykonujesz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i to ma jakis sens, jezeli głebiej to analizować, ale tylko w przypadku gdy cena nie zostanie zmieniona automatycznie i jednostronnie przez nc+ do tej bez promocji dla danej opcji po okresie minimalnym.

Oznacza to że Abonenci którzy podpisali umowę z promocjami (np. Comfort z pakietem 6 Canal+ za cenę obecnie ok 59 zł) powinni wtedy mieć mozliwość po okrsie minnimalnym dalej miec to samo i za te same pieniądze do czasu zmiany umowy aneksem (tak jest np. w T-mobile i z tego korzystam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: W jaki sposób można wycofać wypowiedzenie złożone do C+ (podstawa: usunięcie kanału 13-street). Nie mówię tu o migracji, bo to z automatycznie kasuje wypowiedzenie, tylko wówczas, gdy jednak nie spodoba mi się to, co zaproponują?

Właściwie takim jak ty to nie powinni nic proponować, a umowa powinna być rozwiązana tak jak chciałeś

Co to za klient który "cwaniaczy i kombinuje" i myśli że jak wypowie umowę to z NC+ będą wydzwaniać i dadzą golda za 2 zł

Z tego co widać miałeś superpremium czyli HBO + paczka C+ i pewnie jeszcze płaciłeś 99 zł

Wiele osób chciało by takie warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami wprowadzili chory system negocjacji, że bez wypowiedzenia nie dostaniesz normalnej ceny, więc teraz niech nikt się nie dziwi, że wielu kombinuje...

wystarczy że negocjacje będą cywilizowane. to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie takim jak ty to nie powinni nic proponować, a umowa powinna być rozwiązana tak jak chciałeś

Co to za klient który "cwaniaczy i kombinuje" i myśli że jak wypowie umowę to z NC+ będą wydzwaniać i dadzą golda za 2 zł

Z tego co widać miałeś superpremium czyli HBO + paczka C+ i pewnie jeszcze płaciłeś 99 zł

Wiele osób chciało by takie warunki

 

Sorry ale nie zgodę się z tym twierdzeniem. Ja jestem w takiej samej sytuacji i nie "cwaniacze i nie kombinuje". Jestem w stanie płacić w dalszym ciągu te 99-109 pln, ale nie 139. Nie oszukujmy się platyna+hbo+multi+pace nie jest jakoś bardziej rewolucyjna niż superpremiumhd+multi+pace+cinemax, a chcą za nią 139 pln czyli 40% więcej niż płacę obecnie!!! Jeżeli otrzymam platyna+hbo+multi+pace za 99 to tez zostanę.

To 40% to za: FOX HD, LM, LE, Liga Włoska, MGM HD, POLSAT HD (którego nie ma :lol: ), Romance tv hd (ciekawe ilu ma fanów), Discovery HD (ok), no i oczywiście usługi internetowe jako mus, bez którego nie można się obejść.

Ale pamiętajmy, że część programów też wylatuje po przejściu do NC.

Poza tym nie chceę być traktowany jako klient drugiej kategorii. Tak jak pisałem wcześniej jako klient n (teściowa) byłem w stanie dostać bez wysyłania wypowiedzenia universe+ 6c+ hbo (6 mies.) za 59 pln na 12 mies. i nie było z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ofertę Kompakt HD Paczka C+ za 59zł

W Piątek wypowiedzenie W APS w SObote Telefon z DUK ustalone tak : SILVER Plus Paczka C+ 6 Kanałów i Filmbox na 6 miesięcy gratis za 64zł na 12 miesięcy W niedziele miał byc telefon żeby dziewczyna potwierdziła umowa na nią jest !!!

Telefon Niedziela ten sam z DUK Mariusz G i oferta Tylko Silver 64zł bez C+ i HBO na 6 miesięcy tłumaczę mu że dzień wcześniej rozmowa nagrywana itp i tutaj cytat Pana Mariusza :

Ide do kierownika załatwić ofertę z Soboty i zaraz zadzwonię i do tej pory cisza sam nie dzwonie do tych OSZUSTÓW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi jeszcze 12 miesięcy umowy z Cyfrą+.

Obecnie przez 6 miesięcy płaciłem 20 zł, a teraz przez te 12 miesięcy płaciłbym około 140 zł.

Mam najwyższy pakiet z opcją HBO i Mulitroomem.

Nie mam kanałów Filmbox i Cinemax.

Chciałbym przejść na taki pakiet:

 

Canal + Platinum 119 zł

Opcja dodatkowa HBO 30 zł

Opcja dodatkowa History HD 1.99 zł

Opłata multiroom 20 zł

Suma zobowiązań miesięcznych 170.99 zł

 

To są oczywiście ceny dla nowych klientów.

O ile maksymalnie mógłbym wynegocjować obniżenie ceny abonamentu miesięcznego? Do 140 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mekko -Nie wiem co można ugrać na multiroomie (nie mam). Za pakiet platinum z hbo w cenie targuj się o 99zł (mówię o realnych cenach dla "cyfrowców" a nie przedziwnie korzystnych ofertach dla "enkowców") Nie sądzę by dało się taniej. Ewentualnie jakby nie chcieli to można próbować hbo na 6 msc. gratis. Niestety dużo masz teraz płacić więc i negocjować duży upust będzie trudniej ale powalcz. Gdzieś tu czytałam przed chwilą taką ofertę dla kogoś z "n": platinum+hbo+filmboxy za 99zł ale nie wiem co o niej myśleć. Poradziłam ci to co sama zamierzam osiągnąć. Oczywiście ktoś ci zaraz napisze, że można taniej, np za 89zł. Jak jesteś dobry w negocjacjach to próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem oferte za 64zl Silwer z 6xC+, odmowilem ze wzgledu na dekoder. Przy PACE nie moge zostac bo chcieli 20zl najmu a zaoferowal tylko szajsowego Ultraboxa z 0zl. O turbo i mediaboxie moge zapomniec. Chyba ze w goldzie6xc+ za 79zl mooooze daloby rade dac turboboxa. Zastanawiam sie czy komus dali media box na takiej umowie. W koncu na necie mozna go wziac nawet w comfort+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...