Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nikogo nie zmusi do niczego...

jeśli ugram sport który tylko mnie interesuje za 6-7 dych to jestem zadowolony i rok mam z głowy.

jak za rok nie będzie takich ofert tylko coś w przedziale stówki to się żegnamy.

ludzie- bez TV też się żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że negocjacje trwają :) bardzo dobrze , w cyfrze jestem od 13 lat , czekałem na ten list o przymusie przejścia lub wypowiedzenia , ale to już zmienili, mam umowe do czerwca w cyfrze, wysyłać teraz wypowiedzenie czy poczekać ?

 

od razu napiszę co mi się udało ugrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroszcze broń Boże nikomu i cieszy mnie jak ktoś dopasuje cenowo pakiet do swoich mozliwości i potrzeb.

Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa, dlaczego wszyscy z tymi niskimi opłatami za Univers + 6 Canal+ dostaja umowy tylko na 12 m-cy?

Doradzę tylko że lepiej takie umowy z tak niskim abonentem za Univers + 6 canal+ podpisywać na 18 m-cy, aby po roku nie było szoku cenowego, przecież te planowane ze startu platformy pieniądze muszą kiedyś odrobić?

 

Szok jest ale dla tych co mają teraz płacić dwa razy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest tak: w Cyfrze+ od dnia 1 lipca 2013 r. likwidują : CNN, Carton network i TCM.

Można złożyć Rezygnacje do końca lipca 2013r. zgodnie z art. 7 § 1 Regulaminu.

Ktoś może potwierdzić?

 

Wszystko się zgadza tylko że wcześniej rezygnacja bo do końca kwietnia 2013

Przeciez nie mozna wysłac wypowiedzenia z czegoś co jeszcze działa (CNN, CN, TCM) ?

Mozna ale z likwidacji min. 13St, Zone rom. ESPN Clasic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest tak: w Cyfrze+ od dnia 1 lipca 2013 r. likwidują : CNN, Carton network i TCM.

Można złożyć Rezygnacje do końca lipca 2013r. zgodnie z art. 7 § 1 Regulaminu.

Ktoś może potwierdzić?

 

Wszystko się zgadza tylko że wcześniej rezygnacja bo do końca kwietnia 2013

 

co ty gadasz? jest miesiąc od wyłączenia.więc w tym przypadku do końca lipca,a że zapowiedzieli to 3 miesiące wcześniej to co z tego.

 

Ale masz na to 30 dni żeby to za akceptować albo nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że negocjacje trwają :) bardzo dobrze , w cyfrze jestem od 13 lat , czekałem na ten list o przymusie przejścia lub wypowiedzenia , ale to już zmienili, mam umowe do czerwca w cyfrze, wysyłać teraz wypowiedzenie czy poczekać ?

 

od razu napiszę co mi się udało ugrać

 

Jak chcesz migrować teraz do nc+ i nie masz zamiaru płacić np. 129 złotych, to składaj, tylko szybko

Jak nie zależy Ci na nc+, tylko chcesz oglądać to, co masz, to czekaj do końca umowy.

Tak, czy tak, dostaniesz zapewne ofertę utrzymaniową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że negocjacje trwają :) bardzo dobrze , w cyfrze jestem od 13 lat , czekałem na ten list o przymusie przejścia lub wypowiedzenia , ale to już zmienili, mam umowe do czerwca w cyfrze, wysyłać teraz wypowiedzenie czy poczekać ?

 

od razu napiszę co mi się udało ugrać

 

Wysyłaj nie czekaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzwoncie i walczcie. Dla moim umow byly 4 oferty 109 99 69 a w koncu otrzymałem "platyne" univers + 6 Canaplus za 59. Także nie dajcie sie doić bez sensu. Są ludzie ktorzy płacą 129 za to co inni mają za 59. Mozna jeszcze walczyc o HBO na pol roku za free ale ja generalnie mam to na CP wiec nie walczylem. Moja umowa wchodzi w zycie z dniem 1 maja. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zmigrowałem do nc+. Miałem Canal+ Kompakt HD. Płaciłem 62 zł + 10 zł multiroom. Umowa do końca kwietnia. Wypowiedzenie złożone już w styczniu. Przedtem parę razy dzwonili z nc+ wcześniej, ale tylko raz udało mi się odebrać. Przed Wielkanocą super mega oferta Platinum za 119 zł, ale jak dla mnie "tylko" 109 zł. Podziękowałem. Dzisiaj telefon z zastrzeżonego i konsultant prawie od razu zaproponował mi Universe+ z opcją Canal+ Platinum (6xC+) za 69 zł z multiroom'em w cenie na 12 miesięcy. Pomarudziłem trochę, że drogo, że inni to taniej mają. Poszedł skonsultować z przełożonym (taa, na pewno) i zszedł do 59 zł (multiroom za 0). Nie pytałem nawet o HBO czy inne History, bo nie oglądam. Chciałem jeden dekoder wymienić, bo pada, ale niestety nie da się do Cameleonow dobrać ich sprzętu. Spytałem o wymianę sprzętu na nkowy multiroom, to powiedział, że lepiej jak sobie kupię dekoder, niż się męczyć z tym nkowym multiroom'em :D Tu się pojawia pytanie: jaki dekoder kupić, żeby działał z multiroomem z Cyfry+? Na co patrzeć? Co musi mieć? Nie potrzebuję wodotrysków, jakiś zwykły, tani, niezawieszający się (bo, z tym moim mnie szlag trafia) dekoder HD PVR najlepiej do 200 zł.

Jak tylko będę miał jakieś dowody, tzn. przyjdzie umowa czy aneks czy coś to wstawię. Mam nadzieję jednak, że do tego czasu wszyscy Cyfrowcy otrzymają podobne oferty.

Pozdrawiam i życzę dobrych ofert i udanych negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 mi też wciskają te usługi.paranoja.płacić za coś do czego nie będzie dostępu.

ja dziś dostałem propozycję pakiet Canal+ Gold za 79 zł ( Universe + 4 kanały canal+ - family 1,2 oraz film 1,2 ) - umowa na 12 w tym 6 miesięcy dodatkowo pakiet HBO :) oraz dekoder pace i multiroom za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w dalszym ciągu nieprzebita oferta 139 pln po raz trzeci za platinum+hbo+pace+multiroom;

pace nie podpięty do sieci: pytam się po co mi usługi internetowe - Pan na to "ale będą..." - po prostu ręce opadają;

wypowiedzenie w związku z 13th street zarejestrowane; poczekamy, zobaczymy

umowę przedłużałem w styczniu 2013 do sierpnia 2014 - jak nic nie ugram to pozostanę na warunkach, które mam w cyfrze;

co do nkowiczów - fakt - wczoraj przedłużałem teściowej umowe - miała gołe 6 paczek a udało się Universe+6xC+hbo na 6 miesięcy free łączenie za 59 pln - da się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w dalszym ciągu nieprzebita oferta 139 pln po raz trzeci za platinum+hbo+pace+multiroom;

Witaj w klubie. Mi proponują dokładnie to samo, ale wypowiedzenie jeszcze nie zarejestrowane.

Jak sądzicie jeśli mam umowę do 30.06.2013 roku to wysłać wypowiedzenie czy jeszcze poczekać?

Wysyłaj, im więcej wypowiedzeń, tym bardziej im się będzie [beep]a trzęsła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow

Co najciekawsze, to praktycznie wszyscy z tymi rewelacyjnymi ofertami to nowi na tym forum.

Bo to jeno takie oferty nowym z forum Sat kuriera dajom .Zadaniem wszystkich konsultantow NC+ jest wyszukiwanie userow z jak najmniejszym stazem i w negocjacjacjach obiecuje się im konia ale

 

zapisuje osła. Takie to dobre czasy nastaly. ... A może osioł myśli że jest koniem??? Jak sądzisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...