Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest Wrocław Wita!

Miałem Kompakt HD plus paczka C+ Cała za 59zł/miesięcznie

Dzisiaj po perypetiach opisywałem parę stron w tył dostałem

1) Silver Plus Paczka C+ Plus Filmbox 6 miesięcy gratis umowa 12 miesięcy za 64zł

2) Silver Plus Paczka C+ Plus Hbo 6 miesięcy za 69zł na 12miesięcy

 

Jutro telefon z podpisaniem umowy biorę pierwszy wariant i będę walczył o dekoder jakiś za 0zł na start i 5zł płatność na ziego jak się uda jak nie zostaję przy swoim sprzęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z Optimum +HD nie mam co liczyć ( mam umowę do 30.04.2013). I mi wciskają Komfort+ 6xC+ za 79. Ale Pani Konsultantka była miła i powiedziała, że jak będą inne oferty to zadzwoni (czyt. s[beep]aj Pan na drzewo).

 

A ja chcę ( wiem, mogę sobie chcieć) - Universe + sześciopak za 69zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzu to powiem CI że oferta i tak dobra jak dla Cyfry + enkowicze to nawet za 59zł to dostają plus HBO na 6 miesięcy gratis ale my nie mamy na co liczyć jeszcze wczoraj za 79zł bym wziął w ciemno ale jak dają więcej za mniej czyli za 64zł to się nie będę kłócił dokładam tylko 5 zł a mam o wiele więcej kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie pakiet canal plus optimum płacę 86 zł zadzwonili i zaproponowali mi golda z dekoderem adb za 79 zł przez 12 miesięcy plus opcja platinum canal plus na 12 miesiecy. Co sadzicie o tej propozycji czy dało by radę wyciągnąć od nich po wysłaniu wypowiedzenie jakieś jeszcze 10 zł. Jeszcze wypowiedzenia nie wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale mam dość Pace

 

Jak poznasz sprzęt adb to może zatęsknisz do Pace. Poza wodotryskami z których praktycznie nie korzystam nie widzę dużych plusów sprzętu n/NC+ Ale to tylko moje zdanie.

Miałem rok temu turbo i przez cały rok żalowalem że go oddałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pesymik twoj avatar mowi sam za siebie,człowieku sprawdz moje posty i nie plec glupstw i wpieniaj drugiego. A trollem jestes sam

A pozostalym "normalnym" dzieki za info i rady. :D

Po prostu to brzmi dziwnie. Dostałeś ofertę tańszą z większą ilością kanałów dodatkowo jeszcze HBO a piszesz brać czy nie brać. Avatar jak Avatar. Ja ci nie wytykam twojego nicka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierajcie telefony z numerów zastrzeżonych ;)

 

Przedłużyłem dzisiaj umowę, ale nie chcę się chwalić dopóki nie zaświecą mi wszystkie kanały. Ile to może trwać?

 

I jak to wygląda? Trzeba od nowa aktywować kartę tak jak na początku umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Migrowałem dzisiaj do nc+. Miła Pani mi zaproponowała Universe + 6c+ i HBO gratis na 6 miesięcy za 59 zł. Umowa na 12 miesięcy. Uważam, że to bardzo dobra oferta i nawet nie próbowałem targować. Do tej pory płaciłem sporo więcej za to samo. Dekoder został Pace. W tym momencie widzę, że przestały działać wszystkie c+, a zaczęły działać nowe, np. MGM. Czy C+ nie powinny działać od początku zmiany paczki? HBO w tym momencie jeszcze nie działa. Długo trzeba czekać na włączenie? Chciałem sobie pooglądać rodzimą ekstraklasę dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory kompakt HD(ale bez paczki HD eurosportów,National G itp)44pln,umowa do końca lipca br.,wysłane wypowiedzenie z powodu wycofania kilku kanałów z początkiem kwietnia,zarejestrowane,potwierdzenie mailem,że koniec umowy 30 kwiecień,karta cameleon-jakieś 2 godziny temu tel,numer zastrzeżony z nc+,pytanie konsultanta dlaczego rezygnuje itp...pytam co mi proponuje bo i tak odchodzę do CP,a on,że universe+za 49pln,nie godzę się-mówię mu,że chce universe+ oraz 6xCanal+,chcę to na 12 miesięcy za max.55pln,miły pan odpowiada,że da mi to za 59,nie godzę się,więc mówi,że za 54pln(!)ale z Mezzo(którego nie chciałem)ale mówi,że musi to Mezzo(?),wiec zostaje universe+49pln plus 5 pln Mezzo=54pl +za darmo 6xC+(wszystko na 12 miesięcy) paczka filmbox na 6 miesięcy,pod koniec października zadzwonić,żeby odłączyli,chciał mi jeszcze wcisnąć segemcoma za 0 pln,ale nie jestem zainteresowany sprzętem platform,jeszcze pytałem dlaczego dla cyfrowiczów nie ma PolsatuHD,HistoryHD oraz Polsat Sport News,odpowiedział,że jakieś problemy z kodowaniem(hmmm)i,że najprawdopodobniej nigdy(!)nie będzie,ale tak na 100%to on nie wie,ale w sumie rzeczowy gość.I pytałem czy paczkę C+bede miał od dziś czy od 1maja,odpowiedział,że najprawdopodobniej od maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...