Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te oferty to jak najbardziej prawda, wyraźnie da się wyczuć że konsultanci maja coś ciekawego do zaoferowania ale trzymają to pod ladą. Pary z gęby nie puszczają dopóki nie wyświetli im się w systemie informacja o wypowiedzeniu. Liczba wypowiedzeń musiała w końcu sprawić że zejdą z ceny. Lepiej utrzymać abonenta super promocją a z czasem lekko podnieść abonament niż stracić go zupełnie. Jutro kończy się możliwość wypowiadania umów powołując się na wycofanie nPremium więc pewnie i super oferty się skończą tak szybko jak się zaczęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo się zastanawiałem co zrobić... migrować, wypowiedzieć. Ślędzę wątki na forum i dowaiaduję coraz to nowych rewelacji i powiem tylko tyle - jestem abo Cyfry+ od chyba 12 lat, caly czas na najwyższym lub prawie najwyższym abonamencie, ale czas się rozstać ;(

Sieć kablowa jakiś czas temu przeciągnęła kable na całym osiedlu i teraz będę miał neta po światłowodzie i max pakiet w cenie z c+ łącznie z polsatami sport, canal+ i hbo...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo, drogo

 

Canal+Silver, 6xC+, HBO spokojnie za 59 zł wyciągają ludzie

Wszystko zależy od tego ile płaciło się dotychczas. Abonent, który płacił ok 120 nie dostanie oferty za 60, nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Na wypowiedzeniu można zejść z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam poradzę tak: Nie zgadzajcie się od razu na ich oferty bo was w konia zrobią. Zawsze odp. że poczekam na lepszą ofertą a jak nie to zawsze mogę przejść do CP. Wg mnie 3-4 raz to jest dopiero ta oferta jaką mogą dać i jaka może a raczej powinna być dla nas korzystna. Z tego co mi odp. Pani z infolinii NC+ (bo dzwoniła dzisiaj do mnie z pytaniem czy wszystko mi świeci i uprawnienia moja karta odebrała?) na pytanie czy zostaną wkrótce dołączone nowe kanały do oferty NC+ bo np. CBS-ów nie ma, Universalów też. Odp. mi że w najbliższych miesiącach czekają nas niespodzianki i będą to kanały też na wyłączność w NC+.

Nie tylko na wypowiedzeniu da się zbić cenę! Ja nie wypowiadałem umowy z C+ i udało się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo, drogo

 

Canal+Silver, 6xC+, HBO spokojnie za 59 zł wyciągają ludzie

Wszystko zależy od tego ile płaciło się dotychczas. Abonent, który płacił ok 120 nie dostanie oferty za 60, nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

 

Też tak myślę. Wystarczy poczytać parę stron wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo, drogo

 

Canal+Silver, 6xC+, HBO spokojnie za 59 zł wyciągają ludzie

Wszystko zależy od tego ile płaciło się dotychczas. Abonent, który płacił ok 120 nie dostanie oferty za 60, nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Na wypowiedzeniu można zejść z ceną.

O 10-15 PLN, ale nie o połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem umowę na superpremium z PS3 za 167zł miesięcznie (w tym multiroom i pace pvr).

Na razie jeden telefon wczoraj, niestety byłem w pracy i nie mogłem rozmawiać.

 

Czy ktoś w podobnym przypadku (oferta z gadżetem) otrzymał dobrą ofertę??

 

 

Ja miałem superpremium z hbo plus telewizor dekoder sagem za 137 PLN po migracji Platinum z hbo na 12 m-cy dekoder turbobox plus bonusy do końca roku tj paczka cinemax i filmbox za 129 pln.

skorzystałem z migracji gdyż tak mianem jeszcze 12 m-cy zobowiązania a za trochę niższa cenę mam lepszy dekoder i więcej kanałów. Umowy nie wypowiadałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam poradzę tak: Nie zgadzajcie się od razu na ich oferty bo was w konia zrobią. Zawsze odp. że poczekam na lepszą ofertą a jak nie to zawsze mogę przejść do CP. Wg mnie 3-4 raz to jest dopiero ta oferta jaką mogą dać i jaka może a raczej powinna być dla nas korzystna. Z tego co mi odp. Pani z infolinii NC+ (bo dzwoniła dzisiaj do mnie z pytaniem czy wszystko mi świeci i uprawnienia moja karta odebrała?) na pytanie czy zostaną wkrótce dołączone nowe kanały do oferty NC+ bo np. CBS-ów nie ma, Universalów też. Odp. mi że w najbliższych miesiącach czekają nas niespodzianki i będą to kanały też na wyłączność w NC+.

Nie tylko na wypowiedzeniu da się zbić cenę! Ja nie wypowiadałem umowy z C+ i udało się :-)

 

A jakie warunki dostałeś? Dzwonili do Ciebie sami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie wysłane - umowa była do końca kwietnia.

Chce Universe+ / Canal+ x6 / MR z C+ (mam obecnie) - za ile można to wyrwać?

 

Miałem identyczną sytuację (wypowiedzenie, umowa do 30.04.2013), dzisiaj zmigrowałem na pakiet U+, 6xC+, MR (Cameleony ze starej Cyfry), na 12 miesięcy = 69 zł.

 

Problem jedynie w tym, że nie świeci żaden z 6 programów C+ - 2 telefony na techniczną, ponoć do soboty (20.04) mają włączyć, reszta śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie wysłane - umowa była do końca kwietnia.

Chce Universe+ / Canal+ x6 / MR z C+ (mam obecnie) - za ile można to wyrwać?

Podbijam pytanie.

Poczytac dwie strony wstecz

 

Poczytane nawet 5, ale brak konkretnego info. Albo bez MR albo jedna osoba za 59zł i nie wiadomo na ile to wiarygodne.

Pytanie skierowane do osób które zmigrowały na ten pakiet.

 

wypowiedzenie wysłane - umowa była do końca kwietnia.

Chce Universe+ / Canal+ x6 / MR z C+ (mam obecnie) - za ile można to wyrwać?

 

Miałem identyczną sytuację (wypowiedzenie, umowa do 30.04.2013), dzisiaj zmigrowałem na pakiet U+, 6xC+, MR (Cameleony ze starej Cyfry), na 12 miesięcy = 69 zł.

 

Problem jedynie w tym, że nie świeci żaden z 6 programów C+ - 2 telefony na techniczną, ponoć do soboty (20.04) mają włączyć, reszta śmiga.

 

Jak obecnie mam 6xC+ aktywne to po przedłużeniu umowy mogą przestać świecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dotychczas Superpremium z mr w sumie za 109 zł. Wypowiedzenie złożone z początkiem kwietnia z powodu zmiany programowej. Migrowałem na umowę od maja na c+silver, 6xC+ za 64zł plus mr na starych zasadach 10zł umowa na 12miesięcy. Chciałem zejść na universe ale się nie dało i pewnie to po części zależy jaki się pakiet miało dotychczas. Pewnie da sie to wytargać taniej wystarczy spojrzeć na byłych n-kowców ale na hbo mi nie zależało i tak nie oglądałem raczej na sporcie no i mr w cenie też da radę mnie tej dychy nie chciał opuścić konsultant ale nie jest najgorzej i jeszcze jedno to oni dzwonili nie ja do nich niby zasada stara jak świat i wałkowana wszędzie a jeszcze ludzie nie trzymają ciśnienia i sami dzwonią skazując się z góry na gorszą pozycje w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie warunki dostałeś? Dzwonili do Ciebie sami?

Pakiet Universe+ za 49 zł na 18 miechów! Chcieli dorzucić C+ x6 ale za 64 zł ale nie chciałem bo mnie nie interesuje. Oferta samego U+ jest dla mnie wystarczająca :-)

Płaciłem w C+ 47 zł za pakiet Kompakt+ więc mam teraz 2 zł drożej ale więcej ciekawych kanałów :-)

Pierwszy raz sam zadzwoniłem z ciekawości jaką ofertę dla mnie mają. Dostałem C+ Silver za 79 zł lub C+ Gold za 89 zł. Odp. moja że nie z taką ceną.

Chciałem pakiet w tej samej cenie co teraz miałem w C+ za 47 zł. Odp. mi że nie dostanę w NC+ nic tańszego niż to co mi podali. Ja się wkurzyłem bo dostałem prawie że 2 razy droższe propozycje. Oni mi nie będą wciskać droższych pakietów bo tak chcą.

Odp. im że jestem zainteresowany pakietem Universe+ ale skoro w obecnej chwili nie mogę do niego zmigrować to dziękuje. Kolejny telefon był już od nich. Nagle się cud stał bo jednak mogę zmigrować do pakietu U+ za 59 zł bo zauważyli moje zainteresowanie tym pakietem w poprzednim telefonie ode mnie do nich :-) Ja odp. że za taką cenę nawet niech nie liczą i że poczekam do końca umowy a jak nie zaoferują mi takiej samej ceny jaką mam teraz za Kompakt + to nie zostanę u nich i wybiorę CP. Dodałem że nie ustąpię bez wytargowaniu u nich lepszej propozycji bo w końcu nie jestem nowym abonentem tylko już korzystającym z ofert C+ do tej pory. Postawiłem jasno że abonentom którzy są obecnie w C+ należy się duży rabat za to że zostaną u nich i za to całe zamieszanie z cenami i migracją. Pani mi odp. że rozumie mnie ale na chwilę obecną może mi tylko zaoferować U+ za 59 zł na 18 miechów a ja odp. że za taką cenę na 18 miechów się nie zwiąże z nimi.

Zaraz drugiego dnia znowu dzwoni Pani z NC+ że mają dla mnie lepszą ofertę U+ za 54 zł na 12 miechów. Ja odp. że nadal to nie jest oferta dla mnie. Pani mnie się pyta jakiej oferty cenowej ja od nich oczekuję? odp. jej że takiej samej jak teraz płace czyli 47 zł lub zbliżonej. Niestety za 47 zł nie mogą mi dać U+ ale poprosiła mnie o poczekanie bo musi zapytać kierownika. Po chwili odp. jest że dostanę U+ za 49 zł na 18 miechów. Na to więc się zgodziłem i koniec negocjacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi: czy warto przechodzić do NC+ w mojej sytuacji tzn. posiadam obecnie Canal+Optimum HD z HBO do konca czerwca oraz MGM i nSport 2 x cameleon. Umowę mam do konca roku, opłata 62 zł/m-c.Krótko mówiąc zyskam coś finansowo, programowo bo juz sie pogubiłem. Zaznaczam ze zalezy mi na cameleonkach (mam 1x Peace 500) ewentualnie dobrałbym jesli mozna byłoby jeszcze jeden odbiornik HD ale nie jest to istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dopiero jaja! Pierwszy telefon, odbiera facet i mówię że chce ofertę c+ silver za 59 zł. Mówi mi że to jest możliwe i nagle telefon się rozłączył... Drugi raz zadzwoniłem i odebrała pani i na moją propozycję trochę nie wiedziała o co chodzi. Gdy już jej wytłumaczyłem to stwierdziła że takiej oferty nie ma. Kazałem zapytać się przełożonego i po krótkiej przerwie też stwierdziła że nie ma tej oferty i że jest jedynie silver z dwoma c+ za 59 zł. Gdy powiedziałem że abonenci n i znajomi z c+ dostawali takie oferty nastała niezręczna cisza... [beep] z ludzi robią. No nic, jutro wysyłam wypowiedzenie i mam już gdzieś tą platformę.

 

A zauważyłeś kolego że te oferty dostają ci, którzy wysłali wypowiedzenie?

 

nie pisz bredni ,bo mam wypowiedzenie w cyfrze złożone ,kończy mi się umowa, a nie dostałem lepszej oferty niż przed wysłaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...