Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za fuzja jak ludziom z n-ki dają całkiem inne warunki? To w końcu powstała nowa platforma WSPÓLNA dla wszystkich czy nie? :evil:

Przy obecnej technice niech ludzie pokażą skany umów Uwierzę .. A tak mamy opowieści rożnej treści..

Chciałem jednemu gościowi z nk-i coś podobnego wytargować nie dało rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie poszło dzisiaj.

Ale nie po to żeby zrezygnować, tylko po to żeby zaczęli ze mną rozmawiać jak ludzie.

Parę dni temu zaoferowali mi Comfort + za 39 zł na starym sprzęcie z wykastrowanymi kanałami tematycznymi NC+.

Powiedziałem sobie dość. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Comfort to sprawa wygląda tak. Ja mam pakiet start hd za 13zł, wysłałem wypowiedzenie. W pon. tel za 34 zł pójdzie. Wczoraj dzwonię, mówią mi to samo - 34 zł. Ale jeszcze wczoraj dostaję emaila od nich, że im przykro, że rezygnuję etc i jak coś to specjalny numer dla mnie, zadzwoń. Dzwonię kręcę nosem i pakiet Comfort za 29zł poszedł. Jednak jak się chce to można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie otrzymałem ofertę canal+ gold z 6 c+ na cały okres umowy za 89zł z multiroom cameleon i dekoderem pace pvr w cenie.

ofertę odrzuciłem gdybym niewiedział jakie oferty otrzymują n-kowcy najprawdopodobiej bym ją zaakceptował.

 

Przy czym na moje pytanie czy dostanę do tego hbo gratis konsultant odpowiedział z wyrzutem - jeszcze czego (w domyśle niepodoba się to :censored:) i

żebym się określił czy chcę przedłużyć umowę czy mają już nie dzwonić.

 

Ps. obecna oferta to c+ opimum z hbo i paczką kanałów hd za 134.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Comfort to sprawa wygląda tak. Ja mam pakiet start hd za 13zł, wysłałem wypowiedzenie. W pon. tel za 34 zł pójdzie. Wczoraj dzwonię, mówią mi to samo - 34 zł. Ale jeszcze wczoraj dostaję emaila od nich, że im przykro, że rezygnuję etc i jak coś to specjalny numer dla mnie, zadzwoń. Dzwonię kręcę nosem i pakiet Comfort za 29zł poszedł. Jednak jak się chce to można.

Czy dostałeś ten pakiet razem z tematycznymi NC+, to znaczy Hyper, domo i innymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może rzecznika praw konsumenta to zainteresuje. tam w temacie też tak napisałem

To na pewno. Oczywiście dołączę ich genialną odpowiedź. Domagałem się lightowo obniżenia abonamentu wiec teraz pójdzie o zwrot całego z odsetkami ustawowymi. A że nie wpisali podstawy odrzucenia reklamacji i trybu odwołania wiec naruszyli zapisy KC to czas party time z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie z nc+:

Platinum za 99 + stary MR z cyfry gratis.

Universe+ za 49 + stary MR z cyfry gratis. Idzie coś jeszcze ugrać??

Obecnie mam MR+Optimum+HBO na 6 mies. za 66 zl.

Czy da rade Platinum coś taniej niż te 99?

 

oferta beznadziejna :crazy: .poczytaj co abonenci n dostaja za takie pieniądze......... :shock: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się, żeby tak wszyscy wysłali wypowiedzenia do nC+ ;).Taki strajk, ot tak dokopać Francuzom. Dotąd wszelkie podwyżki tłumaczyłem sobie tym, że mają do tego prawo, a ja nie muszę z tego korzystać jak mnie nie stać, ale traktować nas, abonentów jak niedorozwiniętych, to zbyt wiele dla mojej godności.Jak można powiedzieć, że"Polak weźmie wszystko" i nie zauważy wysokiej ceny? Mówcie co chcecie, ale mnie to uraziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostałem dzis telefon z platyną za 99zł lub z multiroomem za 109zł. Na moją sugestię że niektórzy dostają niższe pakiety z pełną paczką C+ ( nie powiedziałem mu że to nkowcy)koleś kazał chwile zaczekać i poszedł sprawdzić. Po chwili mi mówi że z jego informacji wynika że nie ma takich ofert i nie może mi nic takiego zaproponować!!! [beep]ni kłamcy, czyli są równi i równiejsi. To co sie dzieje w tej NC+ się w głowie nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaco78

tez mialem dzisiaj taka sytuacje, zadzwonila panna z nc+ zaproponowala to co Tobie, a jak zaczoalem jej opowiadac jakie oferty maja abo nki od wczoraj, zaczela konsulowalac sie z przelozony i stwierdzila ze te ceny co ja jej przedstawiam sa nie mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jestem w sumie w dość niezłej sytuacji bo mi sie nie spieszy nigdzie (umowa z C+optimum HD i multiroom za 81zł do wrzesnia 2014). Jesli ktoś jest w podobnej sytuacji jak ja i zależy mu na sporcie to proponuje czekać, czekać i jeszcze raz czekać. W koncu zmiękną wobec Cyfrowiczów też i nie ma bata- muszą ujednolicić umowy migracyjne dla wszystkich. Tylko pewne teraz liczą że złapią część jeleni za wieksza kase. Mi tam obecny pakiet za obecna cene odpowiada, szkoda tylko Nsportu bo mi go jesienią wyłączą bo mam na 6 miechów. Ale może do tego czasu zaproponują coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canal+ silver za 64 zł z pełną paczką kanałów canal +. Ja walczę od kilku dni o to na infolinii utrzymaniowej cyfry bo mi się umowa kończy z dniem 30 kwietnia. Abonenci N otrzymują to bez żadnej dyskusji a nawet jeszcze taniej.

 

 

Nie jest mi potrzebne żadne VOD czy inne takie tam bajery internetowe co są w silver za 64 zł, gold za 86 lub platinium za 99 zł bo za tyle mogłem je dostać z multiroom i pace pvr za 0 zł.

 

Nie mam zamiaru płacić za coś z czegoś nie korzystam.

 

canal+ silver za 64 zł z pełną paczką kanałów canal + bez NCGo ( nie jest mi to potrzebne ) i przedłużam umowę na 18 miesięcy od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...