Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie z cyfry tylko listownie

W piątek przyjęto w APS moje wypowiedzenie a byłem w C+

Więc?

Ja również próbowałem złożyć wypowiedzenie dawnej CYFRY+ w APS-ie nc+ i mi odmówiono twierdząc, że mogę to zrobić tylko pocztą, listem poleconym.

Mój tato w tym samym czasie i w tym samym APS-ie bez problemu złożył na miejscu wypowiedzenie umowy z n'ką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie z cyfry tylko listownie

W piątek przyjęto w APS moje wypowiedzenie a byłem w C+

Więc?

Ja również próbowałem złożyć wypowiedzenie dawnej CYFRY+ w APS-ie nc+ i mi odmówiono twierdząc, że mogę to zrobić tylko pocztą, listem poleconym.

Mój tato w tym samym czasie i w tym samym APS-ie bez problemu złożył na miejscu wypowiedzenie umowy z n'ką.

 

Moje z C+ również przyjęto w "odręcznie". Poszedłem wypowiedzieć N i zapytałem, przy okazji czy mogę również z C+ u Pani zrezygnować i nie było problemu. 3 min. po "wklepaniu" do komputera rezygnacji miałem już telefon a działu utrzymania klienta:) Więc przyjmują, rejestrują również C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oficjalna informacja dla abonentów Cyfry+ na stronie nc+. Powinno być także stosowne info z kwitami na rachunku abo. Z tego co pamiętam w warunkach regulaminu, chyba nie było zagwarantowane ekstra powiadomienie listowne dla klienta. Ale nie jestem pewien na 100 proc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wypowiadam, nie migruję, do nikogo nie dzwonię. nic się nie dzieje :( To pomyślałam, że napiszę jako (abo c+ z dekoderem pace) pismo z reklamacją, że nie mam Polsat HD. Właściwie go nie oglądałam, więc nawet nie wiem od kiedy go nie ma. Pomóżcie! Zanikł 21.03.? Może ktoś pisał taką reklamację i wrzucił by mi ją tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wypowiadam, nie migruję, do nikogo nie dzwonię. nic się nie dzieje :( To pomyślałam, że napiszę jako (abo c+ z dekoderem pace) pismo z reklamacją, że nie mam Polsat HD. Właściwie go nie oglądałam, więc nawet nie wiem od kiedy go nie ma. Pomóżcie! Zanikł 21.03.? Może ktoś pisał taką reklamację i wrzucił by mi ją tutaj :)

No to w imię czego chcesz składać reklamację? W C+ nie było nigdy Polsatu HD tylko w NC+ jest zagwarantowany i nie działa na dekoderach Cyfry.

Jakbyś go oglądała to byś wiedziała, że nigdy go nie miałaś. Dosłownie jak w "Misiu" z milicjantami i przedszkolem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jak w "Misiu" :) Nie oglądam polsatu prawie wcale i wydawało mi się naturalne, że skoro odbieram w HD, to jeden z podstawowych kanałów, dostępny jak czytam u innych w HD, u mnie też w takiej wersji występował:) Jest jeszcze parę kanałów znanych mi tylko nazwy na liście, o których nie wiem czy mam je w sd czy w hd. Szkoda, reklamacji nie będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do abonentów z dekoderami C+, czy nadal nie można na tym sprzęcie oglądać m.in. History HD? Chciałbym migrować z multiroomem cameleon a zależałoby mi na tym kanale.

 

i dla tego jednego kanału chcesz migrować?przecież on tam jest dodatkowo płatny :lol2: i dostępny MOŻE bedzie na sprzęcie c+ za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzis za PLATINUM:

119zl z jednym dekoderem i multiroomem oraz 139 zl z dwoma dekoderami i multiroomem.

Bez multiroomu z jednym dekoderem 109 zl ...

 

Czyli po wypowiedzeniu wiecej niz proponowali wczesniej. Chca sie bawic w ten sposob ok.

 

Bo tokiem ich myslenia jest tak : TANIEJ JUŻ BYŁO a jak się umowy klientom będą kończyć do dopiero ceny przywalimy ... :brawo:

a że już nie wszystkim będą się kończyć na raz to i łatwiej będzie ciągnąć kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...