Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A do mnie własnie też dzwonili z kolejną ofertą: Platinum z HBO za 129 na 18 m-cy :D Najlepsze w tym jest to, że poprzednia oferta jaką dostałem na początku kwietnia na to samo była za 119 zł :brawo:

No jak widać faktycznie popracowali nad nowymi, ciekawymi rozwiązaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja doszedłem do wniosku, że to wszystko dla naszego zdrowia - w końcu idzie lato :). Właśnie zrezygnowałem z NC+, a kasę z zaoszczędzonego abonamentu przeznaczyłem na rower i jest git. Miałem Optimum HD z Canal+, MR i PACE 500GB.

1. propozycja Platinum za 109zł

potem drugi telefon - najpierw Pan zapytał jaką propozycję miałem podczas poprzedniej rozmowy :) - widać sami nie nadążają.

1.Platinum za 99zł

2. Gold za 79zł

3. Silver za 59zł z 2x Canal+

w każdym przypadku dodatkowa dopłata do MR i dekodera, umowa na 18 miesięcy. Z tego co jeszcze Pan powiedział nie ma przymusu migracji. Aktualna umowa z Cyfrą+ obowiązuje, ale będą stopniowo wyłączane kanały - nie wnikałem jakie i kiedy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się teraz dzieje to już jest totalna komedia

Zadzwoniła do mine konsultankta ze świetną ofertą Platyna za 99zł + multiroom 10zł + dzierżawa dekodera 20zł, razem 129zł

albo pakiet comfort + wszystkie kanały canal+ za 79zł + multiroom 10zł + dzierżawa dekodera 20zł , razem 109zł

 

Czyli zaoferowała mi to co mam za 52zł drożej !!!

 

TO OBRAŻA MOJĄ INTELIGENCJĘ

 

Najśmieszniejsze jest to że poprzednim razem jak dzwonili to oferowali za 99zł platyne z multiroomem więc teraz ceny podnieśli ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin

Czyli zabrali Ci 4 kanały canal+ płacisz tyle samo i jesteś zadowolony ?

Więcej takich i jesteśmy pogrzebani z cenami !

Taką cenę bez wypowiedzenia byś dostał w każdym punkcie NC

 

Nie jest to temat do takich dyskusji Kolego. Zalogowałem się na forum, odszukałem WŁAŚCIWY wątek i napisałem w nim to, co otrzymałem bo wychodzę z założenia, że może się to komuś akurat przydać i tyle.

Ale skoro ciągniesz temat to napiszę krótko:

Tak, jestem zadowolony z mojej decyzji. A to prostego powodu: zamieniłem kanały, których nie oglądałem na kilka kanałów dla dzieci (akurat na tym mi zależało najbardziej), Żona uzyskała dostęp do BBC Lifestyle, a ja do większej ilości kanałów HD, aniżeli dotychczas miałem w pakiecie C+Optimum HD.

Ktoś powyżej dobrze napisał: jeśli ktoś liczy, że otrzyma coś za darmo to faktycznie z takimi osobami ciężko się będzie negocjować nc+.

Reasumując, dobrałem ofertę, która mi odpowiada i to zarówno pod względem tematycznym, jak i finansowym i naprawdę szkoda mi czasu, żeby się wykłócać o 5 złotych bo - wbrew temu co widzę czytając niektóre posty - moje życie nie toczy się tylko wokół telewizji

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o programy dla dzieci to Cartoon Network (razem TCM) też wypada z oferty NC+ (od 01.07 z tego co pamiętam). Nikt nie liczy, że będzie za darmo. Ale będąc abonentem kilka lat przy każdym przedłużeniu umowy jeśli oferta była droższa to minimalnie i coś za nią szło. Nikomu nie przychodziło do głowy żeby w trakcie trwania umowy podnosić ceny. Ilość programów zasadniczo też wzrastała - moim zdaniem normalny stan rzeczy. Po raz pierwszy odkąd mam abonament (ok. 10 lat) podnieśli ceny o kilkadziesiąt procent, chcą na siłę wydłużyć umowy i na dodatek zablokować możliwość rezygnacji z abonamentu w przypadku zmniejszenia oferty o kilkadziesiąt programów (ok. 40 z tego co pamiętam), w tym kilku które osobiście lubię. Cena jest tylko jednym z elementów. Myślę, że jak kogoś stać na powiedzmy abonament 70-80zł jakby dostał propozycję rzędu 100zł + poszerzenie oferty (nie mam tu na myśli jakiś głupot w stylu HBOGO) nie byłoby tego całego szumu. Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin

Nie jest to temat do takich dyskusji Kolego. Zalogowałem się na forum, odszukałem WŁAŚCIWY wątek i napisałem w nim to, co otrzymałem bo wychodzę z założenia, że może się to komuś akurat przydać i tyle.

Ale skoro ciągniesz temat to napiszę krótko:

Tak, jestem zadowolony z mojej decyzji. A to prostego powodu: zamieniłem kanały, których nie oglądałem na kilka kanałów dla dzieci (akurat na tym mi zależało najbardziej), Żona uzyskała dostęp do BBC Lifestyle, a ja do większej ilości kanałów HD, aniżeli dotychczas miałem w pakiecie C+Optimum HD.

Ktoś powyżej dobrze napisał: jeśli ktoś liczy, że otrzyma coś za darmo to faktycznie z takimi osobami ciężko się będzie negocjować nc+.

Reasumując, dobrałem ofertę, która mi odpowiada i to zarówno pod względem tematycznym, jak i finansowym i naprawdę szkoda mi czasu, żeby się wykłócać o 5 złotych bo - wbrew temu co widzę czytając niektóre posty - moje życie nie toczy się tylko wokół telewizji

 

pozdrawiam

Chwalić to się można ciekawą propozycją a nie tym co może dostać każdy.

Ciekaw jestem komu ta wiadomość się przyda - raczej nie ma czym się chwalić że się wyrwałeś,

nie zaśmiecaj tego wątku i oglądaj telewizję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

................

 

TO OBRAŻA MOJĄ INTELIGENCJĘ

 

....................................!!

 

I dlatego nie rozumiesz ich oferty , po prostu jesteś za inteligentny :jupi:

 

 

Jak wiec wytlumaczysz nam darmowy Sundance HD dla klientow nc+? :wink:

 

Sundance Channel realizuje misję wspierania swobody myśli twórczej sformułowaną przez jego założyciela Roberta Redforda. Jest to program telewizyjny dla niezależnie myślących widzów poszukujących czegoś nowego.

 

Wyglada na to ze w nc+ zrobili sie bardzo spostrzegawczy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie własnie też dzwonili z kolejną ofertą: Platinum z HBO za 129 na 18 m-cy :D Najlepsze w tym jest to, że poprzednia oferta jaką dostałem na początku kwietnia na to samo była za 119 zł :brawo:

No jak widać faktycznie popracowali nad nowymi, ciekawymi rozwiązaniami.

Do mnie też dzwonili właśnie z taką propozycją. Najlepsze jest to, że dosłownie po jednej rozmowie miałem telefon od innej osoby z tą samą propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

................

 

TO OBRAŻA MOJĄ INTELIGENCJĘ

 

....................................!!

 

I dlatego nie rozumiesz ich oferty , po prostu jesteś za inteligentny :jupi:

 

 

Jak wiec wytlumaczysz nam darmowy Sundance HD dla klientow nc+? :wink:

 

Sundance Channel realizuje misję wspierania swobody myśli twórczej sformułowaną przez jego założyciela Roberta Redforda. Jest to program telewizyjny dla niezależnie myślących widzów poszukujących czegoś nowego.

 

Wyglada na to ze w nc+ zrobili sie bardzo spostrzegawczy. :wink:

 

Ja dla odmiany nie jestem tak inteligentny , aby w ogóle zrozumieć ich ofertę a co dopiero takie kwiatki :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiec wytlumaczysz nam darmowy Sundance HD dla klientow nc+? :wink:

 

Sundance Channel realizuje misję wspierania swobody myśli twórczej sformułowaną przez jego założyciela Roberta Redforda. Jest to program telewizyjny dla niezależnie myślących widzów poszukujących czegoś nowego.

 

Wyglada na to ze w nc+ zrobili sie bardzo spostrzegawczy. :wink:

 

I znowu są uparci, bo zamiast najzwyczajniej w świecie obniżyć znacznie abonament dodają jakieś programy, których część abonentów nie włączy ani razu, i znowu obrażają inteligencję klientów :)

Jak oni sobie to wyobrażają? ......... o sundace hd Juppiii już dzwonie i podpisuję umowe + 57zł ............. no kpina jakaś ..............

Wydaje mi się że podstawowym błędem nc+ jest połączenie filmów ze sportem w jedne paczki.

Najlepiej by było rozdzielić pakiety dla tych co oglądają sport, dla tych co oglądają filmy, i dodatkowo zrobić paczkę łączącą filmy i sport.

Wtedy cena tego co mnie interesuje (sport) wyniosła by przypuśćmy 80zł z multiroomem (teraz płacę 77zł dodajmy 3 zł za nsport :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli zaoferowała mi to co mam za 52zł drożej !!!

 

TO OBRAŻA MOJĄ INTELIGENCJĘ

Parafrazując klasyka - Kontent głupcze :) Oferta programowa nc+ jest warta każdych pieniędzy tylko abonenci o tym nie widzą :) To o to chodziło Julianowi kiedy mówił że widzowie nie zrozumieli oferty. :)

nc+ wygląda trochę jak "Wierzynek" otwarty w małej wsi. Menu luksusowe i smaczne tylko nie stać na nie mieszkańców. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila tel z nc oferta dla mnie Platinum 109 zeta,odmowa,za chwile 99 zeta,odmowa,pani mi mowi tak:pakiet canal+ do konca kwietnia mam w promocji a pozniej zabiora mi to,ja jej mowie ze mam canaly plus gwarantowane do konca umowy tj.do sierpnia 2013,a ona mi na to ze to sa inne kanaly o innych nazwach i mi je zabiora,ja jej mowie ze mam je w umowie a ona mowi ze bede mial ale canal+gol,canal+weekend i pozostale stare nazwy canal+,cos tu :censored: nie kumam,albo byla narajana albo :censored: sam nie wiem :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin

Czyli zabrali Ci 4 kanały canal+ płacisz tyle samo i jesteś zadowolony ?

Więcej takich i jesteśmy pogrzebani z cenami !

Taką cenę bez wypowiedzenia byś dostał w każdym punkcie NC

 

Nie jest to temat do takich dyskusji Kolego. Zalogowałem się na forum, odszukałem WŁAŚCIWY wątek i napisałem w nim to, co otrzymałem bo wychodzę z założenia, że może się to komuś akurat przydać i tyle.

Ale skoro ciągniesz temat to napiszę krótko:

Tak, jestem zadowolony z mojej decyzji. A to prostego powodu: zamieniłem kanały, których nie oglądałem na kilka kanałów dla dzieci (akurat na tym mi zależało najbardziej), Żona uzyskała dostęp do BBC Lifestyle, a ja do większej ilości kanałów HD, aniżeli dotychczas miałem w pakiecie C+Optimum HD.

Ktoś powyżej dobrze napisał: jeśli ktoś liczy, że otrzyma coś za darmo to faktycznie z takimi osobami ciężko się będzie negocjować nc+.

Reasumując, dobrałem ofertę, która mi odpowiada i to zarówno pod względem tematycznym, jak i finansowym i naprawdę szkoda mi czasu, żeby się wykłócać o 5 złotych bo - wbrew temu co widzę czytając niektóre posty - moje życie nie toczy się tylko wokół telewizji

 

pozdrawiam

Mnie też najbardziej zależy na kanałach dla dzieci i dlatego coraz poważniej myślę o CP. Ilość kanałów niegwarantowanych dla dzieci w NC+ jest znaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując klasyka - Kontent głupcze :) Oferta programowa nc+ jest warta każdych pieniędzy tylko abonenci o tym nie widzą :) To o to chodziło Julianowi kiedy mówił że widzowie nie zrozumieli oferty. :)

nc+ wygląda trochę jak "Wierzynek" otwarty w małej wsi. Menu luksusowe i smaczne tylko nie stać na nie mieszkańców. :)

 

Może Magda Gesler coś poradzi? Wypośrodkuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o programy dla dzieci to Cartoon Network (razem TCM) też wypada z oferty NC+ (od 01.07 z tego co pamiętam). Nikt nie liczy, że będzie za darmo. Ale będąc abonentem kilka lat przy każdym przedłużeniu umowy jeśli oferta była droższa to minimalnie i coś za nią szło. Nikomu nie przychodziło do głowy żeby w trakcie trwania umowy podnosić ceny. Ilość programów zasadniczo też wzrastała - moim zdaniem normalny stan rzeczy. Po raz pierwszy odkąd mam abonament (ok. 10 lat) podnieśli ceny o kilkadziesiąt procent, chcą na siłę wydłużyć umowy i na dodatek zablokować możliwość rezygnacji z abonamentu w przypadku zmniejszenia oferty o kilkadziesiąt programów (ok. 40 z tego co pamiętam), w tym kilku które osobiście lubię. Cena jest tylko jednym z elementów. Myślę, że jak kogoś stać na powiedzmy abonament 70-80zł jakby dostał propozycję rzędu 100zł + poszerzenie oferty (nie mam tu na myśli jakiś głupot w stylu HBOGO) nie byłoby tego całego szumu. Ale to tylko moje zdanie.

W nc+ nie ma i nie było TCM i CN. Natomiast wypadną one od 1.07.13r.ale z cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci Cyfry:

Osoba, na którą jest umowa może upoważnić inną osobę w dowolnym zakresie. Wystarczy napisać upoważnienie i podać dane osoby oraz zakres upoważnienia. Ważne - konicznie należy podać datę urodzenia osoby upoważnianej. Pesel nie jest nipotrzebny.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Obawiam się, że to "ugięcie się" Juliana tak naprawdę to będzie zmiana kosmetyczna. Jeśli pakiet najdroższy zniknie, to całkiem możliwe, że to "dobieranie opcji" skończy się tym, że albo całość przekroczy wartość najdroższego pakietu, albo będzie to wartość dokładnie ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...