Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Powiem tak po głębszej analizie z początku chciałem All inclusive, ale teraz dochodzę do wniosku, że gdybym postał PLATYNĘ za 89 lub 99,00 + HBO do końca gratis przyjąłbym tą ofertę, jednak na chwilę obecną Solorz silnie do mych drzwi puka.

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy. Bardzo Was proszę (myślę, że wszyscy mnie poprą): piszcie tylko, jaką ofertę otrzymaliście, a nie czego byście sobie życzyli. W przeciwnym razie zrobi się tu kolejny śmietnik jak w wątku ogólnym, który w tej chwili opanowali głównie zawiedzeni (wcale się nie dziwię) n-kowicze i trolle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl superpremium hd z dwoma kameleonami i jednym pace za 109. Po wyslaniu wypowiedzenia w zwiazku z koncem umowy jest nc+ gold z hbo z mr z dwoma kameleonami i jednym pace za 119 na 18 mcy. W zwiazku z brakiem polsat Hd na pace juz zlozona reklamacja i propozycja im zlozona zmiany na platinum albo wlaczenia cinemaxa i filmboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jeszcze kiedy Wam się umowy kończą.

 

Mi kończy się na Optimum Hd z MR w lipcu 2014 i dziś dowiedziałem się w APS że mogę do końca umowy zostać na swoich warunkach czyli 77zł bo to Nkowicze musieli decydować bo im usuwają kanały a w Cyfrze nie ma czegoś takiego i można zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Listu nie dostałem

2. Umowa do 30.04.2013r. Wypowiedzenie wysłane pod koniec lutego.

3. Obecny pakiet: CANAL+OPTIMUM, HD OPTIMUM, MULTI, PHILIPS PVR (78zł+11zł+40zł+10zł) w sumie 139zł

4. Propozycje otrzymane 2 dni temu, których rzecz jasna nie przyjąłem

a) ALL INCLUSIVE 179zł

B) PLATINUM + HBO 149zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Posiadam Optimum HD + multiroom + 2 kanały Cinemax za 100 zł,

dodatkowo mam drugą umowę na pakiet start za 9,90

dziś dostałem ofertę:

Platinium + multiroom za 119 zł - bez wymiany sprzętu.

tracę kanały Cinemax, TCM, Trace i jeszcze Filmbox i płącę więcej o 20 zł a Pani mi mówi że to promocja.

Pytam a co z druga umową a ona zdziwiona że najwyżej rozwiążę ją sobie w czerwcu.

 

Podziękowałem , zasugerowałem żeby następnym razem lepiej się przygotowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Nkowicze mieli przerąbane, mają,... A my, Cplusiaki nie musimy migrować ;-)

 

Pismo wygląda na skan a nie jakąś prowokację, więc myśle że będzie ok.

 

Wygląda jakby było po prostu informacją handlową, że jest coś nowego jakbyśmy chcieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie dzwoniła Pani z NC+.

Mam dla Pana ofertę. Będziemy mieli nowe kanały (tiru, tiru....) A co Pan najczęściej ogląda. Odpowiadam sport. A ma pan sprzęt do odbioru kanałów HD. Tak. To świetnie. To dla Pana wszystkie kanały sportowe za 99zł Co Pan na to? Czyli w tym pakiecie paczka canal+? Tak. To pakiet Platinum? Tak. To proszę Pani, Pani mi oferuje 30% podwyżki za sam nsport i MGM HD. A LM i liga polska nie długo się skończy a ja mam umowę do września to po co ja mam to zrobić? Nie mam zamiaru tyle płacić. To może pakiet GOLD bez paczki CANAL+ za 79zł. PROSZĘ PANI PROPONUJE MI PANI ABYM PŁACIŁ WIĘCEJ A OGLĄDAŁ MNIEJ, TAK??? Cisza... TAK??? No niby tak. To po co ja mam to zrobić. Czy po świętach dostanę list od Państwa. Tak oczywiście. NO TO JESZCZE DO PANA ZADZWONIMY.

 

DODAM, ŻE OBECNIE PŁACĘ 64ZŁ ZA

CANAL+ KOMPAKT HD

 

opcje dodatkowe:

HD - Kompakt

 

Pani sprawiała wrażenie nie obytej z ofertą C+. Czyli nc+ wynajęła firmę zewnętrzną, która obdzwania i szuka jeleni. Co najważniejsze nie zniechęcają i sugerują, że jeszcze zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych listów, o ile są faktycznie prawdziwe nie wynika nic, a już na pewno obowiązek podjęcia decyzji: przymusowa migracja lub wypowiedzenie do dnia XYZ. Zatem albo abo Cyfry+ faktycznie nie muszą migrować, albo to kolejny cwaniacki zabieg nc+, a konkretne wiadomości znajdą się w dołączonych regulaminach lub cennikach usług, głęboko zaszufladkowane. Ja z pewnością list, gdy wgl go otrzymam, przeczytam bardzo wnikliwie. Póki co czekam, bo umowę mam korzystną i do lipca 2014. Nigdzie mi się nie spieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BronekTS - mam identyczne wrażenie z jednym tylko zastrzeżeniem.

ktoś gdzieś pisał, że inaczej potraktują abonentów posiadających paczkę CANAL+ a inaczej takich którzy jej nie mają (być może właśnie to pismo jest kierowane do tej drugiej grupy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych listów, o ile są faktycznie prawdziwe nie wynika nic, a już na pewno obowiązek podjęcia decyzji: przymusowa migracja lub wypowiedzenie do dnia XYZ. Zatem albo abo Cyfry+ faktycznie nie muszą migrować, albo to kolejny cwaniacki zabieg nc+, a konkretne wiadomości znajdą się w dołączonych regulaminach lub cennikach usług, głęboko zaszufladkowane. Ja z pewnością list, gdy wgl go otrzymam, przeczytam bardzo wnikliwie. Póki co czekam, bo umowę mam korzystną i do lipca 2014. Nigdzie mi się nie spieszy.

 

Mam identyczną sytuacje.

 

Ma ktoś możliwość wyrzuceniu przykładowego listu do nki, żeby porównać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pismo, jakie ma być rozsyłane do abonentów Cyfry+ od 2 kwietnia (niektórzy dostali je wcześniej :D )

Strona 1

Strona 2

 

Czyli wychodzi z tego, że nie będzie możliwości przedterminowego zerwania umowy bez ponoszenia kary umownej z C+ ?

Ta promocja będzie tylko dla dotychczasowych użytkowników N ?

 

Reasumując na gorąco - robi się już całkowity młyn informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pismo, jakie ma być rozsyłane do abonentów Cyfry+ od 2 kwietnia (niektórzy dostali je wcześniej :D )

Strona 1

Strona 2

 

Z powyższego wynika, że abonenci CYFRY+ nie będą jednak zmuszeni do obowiązkowego przejścia do platformy nc+ w trakcie trwania aktualnej umowy właśnie z CYFRĄ+. :)

Jak już dzisiaj wspomniałem na forum w innym temacie, moi rodzice mają n'kę i dzisiaj dostali podobne pisemko, jednak jego treść (zwłaszcza strona 2) nie jest już tak "różowa", jak przedstawione jest na powyższym skanie. Zgodnie z pismem, jakie otrzymali moi rodzice, mają oni tylko dwie opcje do wyboru: albo przechodzą na pakiet CANAL+ Silver za cenę o 20 zł wyższą, niż dotychczasowy abonament w n'ce albo wypowiadają umowę. Już zdecydowali się na to drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pismo, jakie ma być rozsyłane do abonentów Cyfry+ od 2 kwietnia (niektórzy dostali je wcześniej :D )

Strona 1

Strona 2

To są papiery ogólne, widziałem te z enki i tu brakuje najważniejszej czyli TRZECIEJ strony.

na stronie drugiej masz napisane jednocześnie informujemy ......

 

No właśnie. Mi ten skan wygląda na pełne pismo, jest już podpis na końcu itd. I do tego pewnie odrzucona jest oferta nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.ja listu jeszcze nie dostałem -stan na wczoraj (mieszkam w Anglii)

2.umowę mam do końca maja a myślałem, że do końca lutego i wypowiedzenie umowy wysłałem w styczniu ale jest zarejestrowane bo dzwoniłem pod koniec stycznia. Mam canal + optimum HD, HD promo TE 11 kanałów i MR razem płace 86zł i jestem z cyfra 12 lat,swój sprzęt i 2 karty kameleon i z tym chciałbym zostać bo jedną kartę ma ojciec w PL no i chciałbym Pace pvr żebym mógł korzystać z tych dobrodziejstw nc+ go dodam, że mogłem wziąśc ten dekoder w zeszłym roku ale nie chciałem no i mogłem na własność kupic philipsa 6201 ,tez nie chciałem.

Jak wchodzę na konto na nc+ to cena przy moim pakiecie to 138zł bo c+ 107 zł+20 złMR + 11zł ,czyli zniżka 42zł i to była maksymalna zniżka na c+ optimum.

Wiec teraz pod koniec maja zadzwonie (numeru kontaktowego specjalnie nie podałem nawet nie mam polskiego no może jakoś przez skajpa ustawilbym przekierowanie ale nie chce, zresztą do anglii i tak by nie zadzwonili) i jak dadzą platinum z MR i pace pvr500gb za maks 89 zł to przedłuże na 18 msc albo i dłużej bo mnie osobiście drażni to ciągłe dzwonienie tak jakby umowa nie mogła być na czas nieokreślony. Tak wogóle to będę próbował za 79zł ale tak jak pisałem wcześniej za 89zł ostatecznie wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...