Skocz do zawartości

3D w ncplus


puszczyk83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że zlikwidują Canal+ 3D to akurat bardzo dobry krok. Materiały w 3D może oglądać bardzo mało osób i jest to w chwili obecnej technologia kompletnie nieopłacalna. Oczywiście, fajnie że będą dawać pewne treści w 3D od czasu do czasu, ale osobny kanał to już pewna "ekstrawagancja". Dadzą Canal+ Film 2 i świetnie, bo będzie można oglądać więcej dobrych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam bylem zadowolony wiedzialem ze wieczorkiem zawsze leci 2-3 godz na canal+3D jakis material a teraz jak ja mam szukac po 6 kanalach premium materialu 3D "od przypadku do przypadku" dla mnie to jest chore :evil:,mysle ze famili 2 powinien w pasmie wieczornym byc kanalem 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma typowego kanalu 3D! jest tylko upscaling z 2D NA 3D ,wlasnie powinien byc podzielony obraz na polowe tak jak bylo w canal+3D ! ,i teraz tak beda puszczac filmy nagrane w 3D normalnie bez dedykowanego kanalu takie pseudo 3d! :evil:

 

no mieszkam z teściem i coś mi wspominał, że bardzo słabe efekty w immortals, wręcz niezauważalne(wyłączył po 20 minutach wyraźnie rozgoryczony). Ja nie mam tv 3d i nie mam z tym problemu:) wole mecze;) a co powiecie o jakości hd w igrzyskach śmierci? Bez szału moim zdaniem, spodziewałem się obrazu ostrego jak brzytwa;) Ogólnie sprawdziłem wszystkie dzisiejsze filmy w nowych canalach i tylko róża dawała rade jakościowo;) no i oczywiście T-ME;) Czy filmy na npremium też byly takie "prawie 3d"? Sory za składnie, kilka drinków w bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem PACE PVR to na kanale Canal+ 3 d mialem podzielony ekran !. Kiedy podłączyłem mediaboxa + to dekoder jakby konwertował to wiedząc że akurat mój tv nie ma funkcji 3d i konwertował obraz na cały jeden. Na drugim tv z 3d było to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego jeszcze nie napisał. Pytanie a co z meczami Premier League w 3D, na pewno nie dadzą tego w C+Family bo liga angielska to produkt który chcą sprzedać w C+Platinium, więc dobrze wnioskuję że już nie będzie Premiership w 3D ? Ta fuzja to porażka na całej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...