Skocz do zawartości

3D w ncplus


puszczyk83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie ncplus jest napisane, że korzystają z technologii side-by-side, czyli podzielony ekran. To, że wcześniej wymienione filmy mają w tytule "3d", nie znaczy, że tak są wyświetlane.

 

wczoraj immortals oraz noc rekinów, czyli filmy, które miały być w jakości 3d, nie korzystały z technologii side-by-side. Ekran nie był podzielony i nie było jakichkolwiek efektów. Po prostu 3d było tylko w nazwie. Ani jednego momentu z 3d. Słownie

 

 

edit: dodatkowo na canalplus.pl, w zakładce program, za czasów cyfry plus, można było wyszukiwać tylko audycje 3d. Od dwóch dni nie ma takiej możliwości. Na tę chwilę nc+ po prostu nie nadaje w 3d. Szkoda tylko, że tak oznaczają niektóre pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SportManiak89

No właśnie nikt nie mówił, że te filmy będą w 3d. Programy/filmy w formacie sbs mają być na Family2 w niedzielne popołudnia. Jutro ma być Winx Club i się przekonamy, czy rzeczywiście zrezygnowali z 3d.

 

jak nie mówił jak mówił? Na canalplus.pl były oznaczone logiem 3d. Program w pace też pokazywał, że te filmy będą w 3d. Przychodzi co do czego... 2d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mylicie najważniejszą kwestię.

 

Teraz Canal+ emituje programy w 3D tak jak nPremium. Czyli jeden wybrany program w tygodniu. Nie wiem jak jest teraz bo w nPremium to było zawsze w niedzielę o 17:00.

 

Ale teraz najważniejsze. UWAGA!!!! To że w tytule filmu macie 3D nie oznacza że ten film leci w 3D. To po prostu tytuł filmu. Tak to zawsze tłumaczyli przedstawiciele Nki na ichnim forum :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdzacie ze nic nie leci w side by side ??? Czyli sprawa jasna podpisuje umowe ze sloneczkiem :read:

Bo tam treści w 3D od groma :D Nie jestem jakimś fanatykiem oglądania w 3D. Z filmów fabularnych, które leciały na canal+, efekty marne, jednak od czasu do czasu warto było zerknąć na jakiś film dokumentalny. Chyba odebrano nam tę możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie jestem maniakiem 3d ale w canal+ 3D zawsze cos tam wieczorem bylo SBS a teraz z tego co piszecie nawet te dedykowane programy nie dzielą ekranu na side by side czy sie myle? Ja rozumie tytul filmu w 3d ale to nie ma nic wspolnego z materialem jaki puszczaja po prostu jak ma leciec taki material musze podzielic ekran na dwie polowy ale z tego co widze tego nie robią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie rozumiesz jednej kwestii. To że w tytule jest 3D nie oznacza że program ten będzie leciał w 3D. To po prostu tytuł. Tak to zawsze tłumaczyli na forum Nki przedstawiciele.

 

Teraz niestety zlikwidowali kanał dedykowany programom 3D i w faktycznym 3D będzie lecieć jeden program tygodniowo, tak jak to było w nPremium. Tylko że tam była to zawsze stała pozycja w niedzielę o godz. 17:00. Tutaj nie wiem, o którą pozycję chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili na Family 2 leci program o rybach i jest w 3D :D Nie tylko z nazwy. Więc może w końcu poszli po rozum do głowy.

 

Jeśli producent nazywa swój program/film "3D", to znaczy, że raczej powstał w 3D, a to nadawca zdecydował się wyemitować wersję 2D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili na Family 2 leci program o rybach i jest w 3D :D Nie tylko z nazwy. Więc może w końcu poszli po rozum do głowy.

 

Gdyby jeszcze coś na ten temat było w programie. Może jednak i ten bałagan kiedyś opanują. Przecież nie będę siedział na Family 2 cały dzień i czekał na coś w 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre filmy w tytule mają 3D, ale są w normalnym formacie.

Pretensje do producenta filmu, że nazwał tak swój film.

Nie, pretensje do operatora, że film nagrany w 3D puszcza w 2D i rżnie głupa :twisted: Za to kocham ITI. Z prawdą im zawsze nie po drodze, zawsze musi być jakiś myk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było niedawno z filmem (chyba taki tytuł, nie pamiętam) Immortals: Bogowie i herosi 3D, który leciał w 2D. Tyle tylko, że treści w 3D będzie i tak mało, bo są drogie i nie cieszą się taką popularnością, jak choćby HD. Canal+ postąpił bardzo słusznie, że zlikwidował osobny kanał w 3D i dał dodatkowe stacje filmowo-sportowe w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Famili 2 ? nie mam nc+ i nie moge sprawdzic ,podzielili ekran na 2 czesci pod ten material???

Tak, ekran był podzielony na 2 części, tak jak to było na kanale Canal+ 3D. Ja myslę, że oni w zamierzeniu mieli emitowanie wszystkich programów oznaczonych "3D" właśnie w trójwymiarze ,tylko tego jakoś nie ogarnęli na czas. Na pewno lepsze jest takie rozwiązanie niż emisja 2 programów na dzień na specjalnie wyznaczonym do tego kanale, bo po prostu szkoda miejsca na transponderze. Mam nadzieję, że wieczorem będą jakieś programy w 3D, bo wtedy takie rzeczy najlepiej się ogląda, szczególnie horrory :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...