Skocz do zawartości

3D w ncplus


puszczyk83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w Famili 2 ? nie mam nc+ i nie moge sprawdzic ,podzielili ekran na 2 czesci pod ten material???

Tak, ekran był podzielony na 2 części, tak jak to było na kanale Canal+ 3D. Ja myslę, że oni w zamierzeniu mieli emitowanie wszystkich programów oznaczonych "3D" właśnie w trójwymiarze ,tylko tego jakoś nie ogarnęli na czas. Na pewno lepsze jest takie rozwiązanie niż emisja 2 programów na dzień na specjalnie wyznaczonym do tego kanale, bo po prostu szkoda miejsca na transponderze. Mam nadzieję, że wieczorem będą jakieś programy w 3D, bo wtedy takie rzeczy najlepiej się ogląda, szczególnie horrory :smile:

Tak było bo wczoraj pytałem o side by side i konsultant powiedział że są jakieś problemy techniczne ale wkrótce to mają naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Famili 2 ? nie mam nc+ i nie moge sprawdzic ,podzielili ekran na 2 czesci pod ten material???

Tak, ekran był podzielony na 2 części, tak jak to było na kanale Canal+ 3D. Ja myslę, że oni w zamierzeniu mieli emitowanie wszystkich programów oznaczonych "3D" właśnie w trójwymiarze ,tylko tego jakoś nie ogarnęli na czas. Na pewno lepsze jest takie rozwiązanie niż emisja 2 programów na dzień na specjalnie wyznaczonym do tego kanale, bo po prostu szkoda miejsca na transponderze. Mam nadzieję, że wieczorem będą jakieś programy w 3D, bo wtedy takie rzeczy najlepiej się ogląda, szczególnie horrory :smile:

Dzięki za info,to pocieszające ze nie zrezygnowali calkowicie z 3D ,moze w koncu to jakos ogarną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kwakii, może i słusznie, ale niech jasno powiedzą co będzie a co nie w 3D i OK. Tylko tyle i aż tyle.

Jeżeli o to chodzi, to jest to prawda. Powinno to być wyraźnie oznaczone, jednak takich transmisji powinno być najwyżej kilka w miesiącu i, wg mnie, tylko na kanałach C+ Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kwakii, może i słusznie, ale niech jasno powiedzą co będzie a co nie w 3D i OK. Tylko tyle i aż tyle.

Jeżeli o to chodzi, to jest to prawda. Powinno to być wyraźnie oznaczone, jednak takich transmisji powinno być najwyżej kilka w miesiącu i, wg mnie, tylko na kanałach C+ Family.

Na szczescie nie Ty ustalasz ile ich powinno byc w miesiacu :jupi: ,fakt ze malo tego jak na razie ale w SKY na początku tez 3D lecialo sporadycznie ale nie cofaja sie do tylu tylko nadaja coraz wiecej,dla mnie nie ma to jak ogladnac dobry film akcji w 3D z podrasowanym dzwiękiem DD 5.1 ,niestety w wiekszosci przypadkow widzowi wystarcza tylko pseudo HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak będzie, mimo wszystko to troche malo ja rozumie ze materialu 3d jest jak na lekarstwo ,na 5 kanalach canal+ leci dziennie okolo 50 filmow ,przyzwoitosc nakazuje chcąc nazywac sie platformą premium zeby chociaz jeden (film program) dziennie z paczki "canal+" byl w 3D :D moze kiedys dozyjemy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Famili 2 ? nie mam nc+ i nie moge sprawdzic ,podzielili ekran na 2 czesci pod ten material???

Tak, ekran był podzielony na 2 części, tak jak to było na kanale Canal+ 3D. Ja myslę, że oni w zamierzeniu mieli emitowanie wszystkich programów oznaczonych "3D" właśnie w trójwymiarze ,tylko tego jakoś nie ogarnęli na czas.

Ile razy można wam powtarzać że będzie tak jak na nPremium. Jedna emisja w 3D w tygodniu. I nie sugerujcie się tytułami.

Niestety pod tym względem totalnie olali widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wczoraj żadnej emisji w 3D nie było zaplanowanej. Emisja w 3D była zaplanowana na 14.04 o godz. 15:55 pt. Najpiękniejsze miejsca do nurkowania - Mozambik.

 

Kolejne emisje to

2013-04-21 o 17:00 PREMIERA: Najpiękniejsze miejsca do nurkowania - Afryka Południowa

2013-04-28 o 17:00 PREMIERA: Najpiękniejsze miejsca do nurkowania - Morze Czerwone 3D

 

Kanał Canal+Family2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd bierzesz program tv z takimi danymi. Zaczynam dopiero przygodę z 3D a na stronie nc+ nie sposób nic znaleźć

Na stronie www.canalplus.pl w zakładce programhttp://www.canalplus.pl/program-tv/szukaj TV masz u góry taką możliwość zaznaczenia, a w zasadzie wpisania 3D i tam masz pełną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Z tym że na C+FAMILY 2 3D, bo taka była robocza nazwa kanału. 3D bardzo wysokiej jakości. U mnie na Panasonicu extra :jupi: Szkoda, że tak mało transmisji dają. Wcześniej oglądałem C+3D w miarę regularnie. Ale może się coś ruszy i będą pokazywać jakieś dobre filmy w 3D a nie tylko dokumenty.

 

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Z tym że na C+FAMILY 2 3D, bo taka była robocza nazwa kanału. 3D bardzo wysokiej jakości. U mnie na Panasonicu extra :jupi: Szkoda, że tak mało transmisji dają. Wcześniej oglądałem C+3D w miarę regularnie. Ale może się coś ruszy i będą pokazywać jakieś dobre filmy w 3D a nie tylko dokumenty.

 

Pozdawiam

 

 

2 MAJA, CZWARTEK

14.45 Winx Club: Magiczna przygoda 3D

 

 

5 MAJA, NIEDZIELA

22.55 Ekspedycja, horror 3D

 

 

8 MAJA, ŚRODA

20.00 Strach, sensacyjny 3D

 

wszystko w canal famili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten film, 'Bogowie i Herosi' to jest w 3D czy nie? Bo jak włączam na dekoderze 3D i telewizor też nastawiłem na 3D i jakoś nie przypomina to 3D.... Pomoże ktoś?

 

Niestety ten film nie był w 3D a szkoda, gdyż też go chciałem oglądnąć w trójwymiarze a tu lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 MAJA, CZWARTEK

14.45 Winx Club: Magiczna przygoda 3D

 

 

5 MAJA, NIEDZIELA

22.55 Ekspedycja, horror 3D

 

 

8 MAJA, ŚRODA

20.00 Strach, sensacyjny 3D

 

wszystko w canal famili

 

Nic nie było w 3D. Natomiast w niedzielę był dokument o arabii o 14 z groszami w 3D. Ogólnie to całe to NC+ ma wielki MNUS. Nadal panuje tam totalny chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...