Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobry trop i chyba wyjaśniła się sprawa, w strefie canal+ mam numery seryjne i daty wydania 2008 i 2012r. Tak więc ta z 2012 była wydana do multiroomu.
 
Co do wygaśnięcia automatycznego karty to miałbym wątpliwości, bo przedłużona w zeszłym tygodniu umowa zawiera:
 
Wybrane usługi:
Nowy Start+, Dopełnienie do Nowy Comfort+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
 
MULTIROOM STANDARD:  20,00 zł Od 01/02/2022 do czasu dezaktywacji usługi
 
W sumie to nikt mi nie zabronił używać obu cameleonów od lutego za dodatkowe 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość nagrywania wielu meczów i programów na raz, weekendowe popołudnia. To główne przeznaczenie i właściwie jedyne na czym mi zależy. Gdyby w canal+ online działał catch up na 2-3 dni, to tuner i antena poszłyby juz do szafy. Alternatywą jest zakup vu+ z serii 4k i dekodowanie offline, które też ma swoje wady.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx Ale oni chyba nie praktykują tego typu zagrań bo w sumie nie słyszałem o tym żeby ktoś się żalił a jeśli taka sytuacja była to myślę że to faktycznie awaria karty. Gdyby chcieli pójść tą drogą to rozprawili by się w ciągu jednego dnia. Oczywiście to teoria bo w praktyce te wszystkie osoby z Cameleonami rzuciłyby się na infolinię lub do punktów. Ale w ciągu miesiąca czy dwóch platforma mogłaby się w łatwy sposób z tym uporać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja także mam pytanie: Posiadam  z ze szwagrem 2 karty w ramach jednego abonamentu w C+, nie wiem czy to camelon czy inna, faktem jest że  niezależna.  Chciałbym zrezygnować z dekodera na rzecz modułu Ci+  ale nie jestem pewien czy będzie to działało. Widziałem  oferty na olx, używane same moduły, niby są niesparowane, z kolei sieciówki w opisie mają takie moduły z kartą i miesięcznym dostępem do serwisu, z tym że u niektórych jest opis że karta jest spięta z modułem. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć jak to jest, i jak mam sprawdzić czy aby na pewno będzie w moim przypadku  to działać, bo chcę zrezygnować z dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Proszę o wskazówki dla laika, czy da się (jak) nagrywać 16 równoległych programów Canal+ i/lub Cyfrowy Polsat na GigaBlue UHD Quad (Linuks E2) z 4xFBC (2xDVB-S2X wbudowane + kolejny dołożony jako opcja) - łącznie 16 demodulatorów.

 

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/200346188_-uhd-quad-4k-2x-dvb-s2-fbc-dvb-s2x-gigablue.html

 

Czytam, że są różne typy kart, różne specyficzne kwestie i obawiam się, że Operator może to jakoś blokować (?) i trzeba kombinować... Najchętniej kupiłbym najtańszy abonament od C+ za 9.99 zł/m-c albo Mini HD za 14.50 od CP (jeżeli dobrze pamiętam), włożył kartę do w/w dekodera, ale nie mam pewności, czy jeszcze jakieś kombinacje są potrzebne, abym mógł nagrywać 16 programów, a nie na przykład tylko 1.

 

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam~~Piotrek~~pe3no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, pe3no napisał:

Witam serdecznie,

 

Proszę o wskazówki dla laika, czy da się (jak) nagrywać 16 równoległych programów Canal+ i/lub Cyfrowy Polsat na GigaBlue UHD Quad (Linuks E2) z 4xFBC (2xDVB-S2X wbudowane + kolejny dołożony jako opcja) - łącznie 16 demodulatorów.

 

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/200346188_-uhd-quad-4k-2x-dvb-s2-fbc-dvb-s2x-gigablue.html

 

Czytam, że są różne typy kart, różne specyficzne kwestie i obawiam się, że Operator może to jakoś blokować (?) i trzeba kombinować... Najchętniej kupiłbym najtańszy abonament od C+ za 9.99 zł/m-c albo Mini HD za 14.50 od CP (jeżeli dobrze pamiętam), włożył kartę do w/w dekodera, ale nie mam pewności, czy jeszcze jakieś kombinacje są potrzebne, abym mógł nagrywać 16 programów, a nie na przykład tylko 1.

 

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam~~Piotrek~~pe3no.

Wsadzic to sobie możesz ale nic nie zobaczysz.No chyba że masz dane do uruchomienia tych kart w sprzęcie na E2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pe3nokup sobie tnk i tam będziesz mógł przetestować nagrywanie na kanałach nieparowanych. W normalnych warunkach zarówno w C+ jak i PB nie jest to możliwe chociażby z tego względu że moduły są jednostrumieniowe, a karty parowane ze sprzętem operatora.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczęli do mnie wysyłać sms o treści "Nowy dekoder już na Ciebie czeka. Prześlemy go kurierem jeśli chcesz. Zadzwoń po szczegóły: 222704344" I dziś miła pani zadzwoniła z tego numeru, powiedziałem że mnie nie interesuje wymiana dekodera. Chyba nie mogą mi na siłę wymusić wymiany dekodera???

 

Proszę o podpowiedź jak z nimi postępować?? Odmawiać??

Posiadam umowę do 31.01.2023 karta cameleon + Ultra Box Pace, kurzy się bo korzystam z dekoderów na enigmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...