Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Choćby w newsach brak informacji o tym, by pojawiła się taka inicjatywa:

2011: https://satkurier.pl/news/66619/koniec-e ... tu-3d.html

2012: https://satkurier.pl/news/75333/testy-ka ... z-13e.html,

https://satkurier.pl/news/75486/rola ... al-3d.html

 

W 2012 roku pokazywali Roland Garros na Canal+ 3D dzięki uprzejmości Eurosportu jako ich partner dzięki oddzielnemu porozumieniu, a nie jako właściciel praw. Prawa do pokazywania French Open w (m.in.) naszym pięknym kraju ma Eurosport i kończą się im w 2014 roku.

 

Jako, że w tym roku Eurosport nie przeprowadza transmisji w 3D, to i nc+ nie miało od kogo wysępić przekaz. Gdyby było inaczej to o 15 oglądałbyś w 3D finał na Sporcie czy innym Family, jednak ja takiej transmisji w programie C+ nie znalazłem. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis osoba na innym forum napisala ze zdawala dekoder i miala numer ponad 652 tys czy to mozliwe ze abonenci samej platformy N zdali az tyle dekoderow. Ja na swoim swistku nie mam zadnego numeru a bylem w C+.

Napewno możliwe. Tylko pytanie, jakiego okresu ta numeracja dotyczy? Być może to liczba dekoderów zdanych od chwili powstania platformy n. A także mogą być w tej liczbie uwzględniane dekodery wymieniane. Jak wymieniałem dekoder w kwietniu to dostałem świstek z numerem 567 tys, a miesiąc później przy wymianie z numerem 615 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mamy takie prawo, że pojedynczy klient musi płacić a potem może się odwołać (jest w tym sens, bo każdy mógłby mając czy nie mając racji przestać płacić i odwoływałby się), ale to korporacje są uprzywilejowane, nie płacąc i odwołując się, a to trwaaa ...

 

Dlaczego nie muszą też najpierw zapłacić, a potem ewentualnie się odwoływać - ktoś powinien to zmienić, bo to chore jest. Korporacje śmieją się z takich kar, bo odwołania trwają całymi latami, a dzięki "nieutrzciwym praktykom" spokojnie zarobią na karę, która i tak po odwołaniu jest już dużoooo mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVRepublika tylko bądźmy szczerzy, że z jakieś 80% tej krytyki to było totalne [beep]stwo osób piszących te komentarze. Sam krytykowałem, bo nie podobały mi się pewne rzeczy i do dziś kilka rzeczy mi się nie podoba ale zawsze odnosiłem się wtedy do konkretów ale sory jeśli ktoś pisze, że nc+ to złodzieje i radzi aby przerzucić się na darmowe oglądanie w internecie czy same teksty typu ze złodziejami i oszustami się nie pertraktuje to uważasz to za krytykę czy za [beep]stwo autora? A w tym 1 moim przykładzie to kto jest złodziejem? . Czy będąc prezesem jakiejkolwiek firmy chciałbyś rozmawiać z osobą według której jedyną argumentem w krytyce Ciebie jest nazwanie Ciebie złodziejem czy jednak z kimś kto odniesie się do konktrtnych aspektów działalność które mu się nie podobają bez emocji i fanatyzmu ? Myślę, że odpowiedź jest logiczna. Jeśli takie komentarze mają być usuwane jestem za, bo prawie całe forum antnc+ i cała akcja na facebooku to własnie takie komentarze. Ba dla mnie to mogą nawet takich pozbawionych szarych komórek ludzi karać za głupotę. I to nie tyczy się nc+ ale wszystkiego

 

I jeśli jesteśmy przy narzekaniach to do dziś mnie irytuje, że nie mogę wymienić dekodera od multiroomu mimo, że ich winy dostałem standard zamiast premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@mad85, również i ja nie jestem za krytyką dla samej krytyki, ale mówiąc między nami, trudno jest znaleźć w Polsce firmę, która tak jak ITI jest tak obrzydliwie konsekwentna w swoich działaniach na niekorzyść klientów o małej asertywności.

 

Depczą ich, jak kapustę w beczce i to bez mrugnięcia okiem.

 

Pewnie, że jeśli ktoś przyprze ITI do muru i przedstawi logiczne argumenty, to czasem udaje się coś wywalczyć, ale powiedzcie, czy tak wyobrażacie sobie firmę, świadczącą powszechne usługi, z której jakby nie było korzysta ponad milion klientów?

 

To forum, pełni rolę edukacyjną i sporo ludzi z tego korzysta, ale tak mi się wydaje, że bywa tu tylko znikomy odsetek wszystkich abonentów satelitarnych platform, więc de facto wiele to nie zmienia w ogólnym rozrachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem mocno rozczarowany nc+. Od samego początku istnienia Cyfry+ byłem jej abonentem i przyznam szczerze, że choć było drogo, to obsługa i traktowanie klienta było na dość przyzwoitym poziomie. Nie potrafię tego zrozumieć, że zaledwie w kilka dni, w sumie niemal ten sam podmiot prawny zmienił tak diametralnie podejście do klientów. To jest po prostu skandal, że od prawie 4 miesięcy, my byli abonenci Cyfry+, którzy pozostali przy swoim sprzęcie nie mamy dostępu do takich kanałów jak: Polsat HD, Polsat Sport News, History HD i Hustler. Mało tego, nie dali nam nawet dostępu do włączonego na chwilę ESPN America. A przecież płacimy za ofertę takie same pieniądze jak abonenci korzystający z Mediaboxów. Aż dziw bierze, że nie zajął się tą kwestią jeszcze UOKiK. Ja, jako abonent wywiązuję się ze swoich obowiązków należycie, tzn. płacę co miesiąc abonament, zaś nc+ nie realizuje zapisów umowy, albowiem nie świadczy mi pełnej oferty, do której się zobowiązała. Najgorsze jest to, że robią to bezkarnie a my klienci jesteśmy bezradni wobec takich ich działań. Ja wiem, że mogę rozwiązać umowę, bo nikt mnie na siłę tam nie trzyma. Tyle, że to nie rozwiązuje problemu. Zachowanie nc+ się niestety nie zmieni, bo wszyscy naraz nie odejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...