Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już rabat 20 zł, więc chyba więcej by mi i tak nie dali. Ja jednak poruszyłem pewien problem, jakim jest niewywiązywanie się z umowy. To nie o to chodzi, żebym dostał coś w zamian, lecz usługę/towar za który konkretnie płacę. W tej sytuacji, czuję się abonentem gorszej kategorii, chociaż zgodnie z regulaminem, mam możliwość korzystania z ich usług na własnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem też w innym wątku, ale napiszę i tutaj. Również mnie dotknęło oszustwo nc+. Mimo zapewnień o darmowym użytkowaniu dekodera, po 3 miesiącach na fakturze mam wystawione 20 zł za wynajem złoma Sagemcom HD. Śmiech na sali. Jutro będę dzwonił, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na szczęście zapisałem sobie dane pana, który mnie zapewniał o warunkach mojej umowy, której zresztą po dziś dzień nie otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio dowiedziałem się w CTA nc+, że full pakiet za 99 PLN jest sprzedawany TYLKO klientom rodem z enki.

 

Klientom byłej Cyfry+ w ogóle się tego produktu nie oferuje.

 

To jest temat dla UOKiK i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości, bo jakże można dyskryminować wszystkich klientów byłej Cyfry+?

 

Skandal, który może kosztować ITI kolejne miliony kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to warunkiem, a co i Diaska daje szczególnego do tego akurat produktu ten fetysz ITI?

 

Zresztą mnie akurat zupełnie inaczej przedstawiał ów produkt pracownik ITI, który autorytatywnie stwierdził, że jest on TYLKO dla klientów pochodzących z enki.

 

Będę pisał w tej sprawie do UOKiK, tak czy siak, bo to skandal i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezczelność ITI przechodzi ludzkie pojęcie, wystarczy zajrzeć na ich portal, gdzie reklamują swoją ofertę.

 

Gwarantowane kanały, które dekodowane są tylko na sprzęcie ADB, włączanie do oferty kanałów FTA, albo wmawianie klientom, że niektóre kanały są FTA, a w istocie owszem są, ale tylko poprzez dekoder telewizji naziemnej.

 

I na to wszystko jeszcze ten cukiereczek z ofertą full, która jest TYLKO dla klientów rodem z enki.

 

A może ktoś sądzi, że ja upatruję jakiejś szczególnej przyjemności w pisaniu reklamacji, albo łażeniu po biurach rzeczników konsumentów?

 

Jeśli ktoś tak myśli, to spieszę wyprowadzić z błędu, bo generalnie nie mam czasu na takie przepychanki, ale nie pozwolę sobie, by mi ktoś sikał na głowę.

 

Jeżeli ITI chce uczciwie sprzedawać swój produkt, to niech go OFICJALNIE podzieli na pakiety dla klientów na sprzęcie ADB i na innym sprzęcie.

 

Ciekawostkę jednak stanowi fakt, że mnie przedstawiono sprawę tak, że pakiet full za 99 PLN jest TYLKO dla klientów enki i nikt nie wspominał o dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ciekawostkę jednak stanowi fakt, że mnie przedstawiono sprawę tak, że pakiet full za 99 PLN jest TYLKO dla klientów enki i nikt nie wspominał o dekoderach.

 

Hehe... Ty widzisz bezczelność na stronie NC+ w tym,że nowym klientom oferuje się promocje ze sprzętem na którym będą mogli z niej korzystać? Masz ciekawe poczucie humoru.Rzeczywiście z kanałami FTA to lekkie przegięcie, ale faktem jest, że dekodery również umożliwiają ich odbiór i nie zapominaj o tym, że sprzęt ADB można dostac z wbudowanym DVB-T.

 

W regulaminie tej nieoficjalnej promocji o której piszesz mowa jest o klientach ITI(więc nie tylko byłej N-ki) ze sprzętem ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jego Cień":

Trochę mylisz się. N-kowicze nie mają np. TCM i innych - nie są więc w jakiś szczególny sposób faworyzowani. Nie mogą używać spliterów, sprzętu alternatywnego itp. Nowy Pace bije na głowę ADB /od października/.

Ja chętnie oddam w Nce Polsat HD za włączenie np. TCM.

Faktem jest, że nie widać nawet początku unifikacji oferty NC+.

Trwa przeciąganie liny pomiędzy ITI i Vivendi, dopóki te zawody trwają nie ma mowy o ujednoliceniu oferty i nowych kanałach.

Plotki głoszą, że Paryż zdenerwował się w końcu i chce pozostać panem na własnym podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do leonka1974 : miałeś szczeście z Full Extra, swoją drogą, ciekawe gdzie jest haczyk?

Ja dostałem na pismie, w odpowiedzi na reklamację, że mi się Full Extra nie należy, a NC+ ma prawo stosować promocje do wybranych przez siebie grup. Imigrowałem też z Cyfry+, obecnie mam Canal+Platinium + HBO za 129 zł na 18 m-cy i wg.konsultantów powinienem się cieszyć !!! BRAK SŁÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do leonka1974 : miałeś szczeście z Full Extra, swoją drogą, ciekawe gdzie jest haczyk?

Chyba tylko to, że po okresie promocyjnym nie możesz z niego zrezygnować:

http://postimg.org/image/5vtnwlefl/

Ja dostałem na pismie, w odpowiedzi na reklamację, że mi się Full Extra nie należy, a NC+ ma prawo stosować promocje do wybranych przez siebie grup. Imigrowałem też z Cyfry+, obecnie mam Canal+Platinium + HBO za 129 zł na 18 m-cy i wg.konsultantów powinienem się cieszyć !!! BRAK SŁÓW
Podejrzewam, że chodziło o kwotę nie mogli Ci dać niższego abonamentu, jakbyś miał coś za 99 albo 109 to wtedy szybciej byłaby szansa, bo za 99 był podstawowy a z programami XXX był za 109. Ten pakiet był dostępny dla klientów którzy mieli abonament od najniższego do max 109 PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja dostałem na pismie, w odpowiedzi na reklamację, że mi się Full Extra nie należy, a NC+ ma prawo stosować promocje do wybranych przez siebie grup. Imigrowałem też z Cyfry+, obecnie mam Canal+Platinium + HBO za 129 zł na 18 m-cy i wg.konsultantów powinienem się cieszyć !!! BRAK SŁÓW

 

A musi być jakiś haczyk? No chyba,że haczykiem nazwać przedłużenie umowy o 12 m-cy i wzrost abo z 49zł na 99zł w Jego wypadku. ;-)

 

A jakiej odpowiedzi oczekiwałeś skoro sam aktualnie przepłacasz? Przecież nie pozwolą Ci skrócić umowy(ten full był na 12 m-cy) no i najważniejsze-zmniejszyć abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko to, że po okresie promocyjnym nie możesz z niego zrezygnować:

http://postimg.org/image/5vtnwlefl/

 

Oczywiście,że może zrezygnować. Ot wystarczy wypowiedzieć umowę.

Natomiast mogą sprawiać problemy przy przedłużaniu umowy i chęci obniżenia abonamentu.

 

Ponarzekać to będzie można od następnej kolejki Ekstraklasy kiedy ona znika z kanału Family i wraca do C+Sport.

 

Do przewidzenia było,że należy zaopatrzyć się w możliwie cały pakiet Canal+ żeby niczego nie przegapić. W końcu kto jak kto, ale ITI potrafi namieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...