Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ci wiejscy azerowie mieli rok temu druzyne w fazie grupowej LE, a Polska nie, wiec ich nie obrazaj

 

Ależ ja nikogo nie obrażam. Po prostu w Wikipedii wyczytałem taką oto informację o klubie Karabach Agdam, który wyeliminował Piasta:

 

Qarabağ Ağdam (spotykana również pisownia Karabach Agdam) - jest azerskim klubem piłkarskim mającym formalną siedzibę w mieście Ağdam. Faktycznie klub mieści się we wsi Quzanlı.

- http://pl.wikipedia.org/wiki/Qaraba%C4%9F_A%C4%9Fdam

 

W każdym razie, jak wynika z przytoczonych wyników, azerski futbol osiągnął całkiem spore sukcesy w Europie. W ostatnim sezonie nawet większe od futbolu polskiego! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i cale szczesie ze nie ma tego dziadostwa.

powinni jeszcze postraszyc Orange ze wywala ich janal sportowy jesli bedzie dalej nadwany w takiej koszmarnej jakosci .

dzisiejsza tarcza az w oczy razila.

czlowiek sie juz przyzwyczail ze na sportowych kanalach jest fuul wypas a tu taki syf jakosciowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hanys: Moim zdaniem Orange Sport nie nadaje wcale tak tragicznie źle. Owszem, w porównaniu do pozostałych kanałów sportowych nie jest różowo, jednak do niedawna byłem abonentem Vectry i, uwierz mi, w nc+ jest to całkiem przyzwoita jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...