Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zawsze zastanawiało jak osoby mówiące że Canal+ jest drogi to wyceniają? Na podstawie czego? Eleven to sport. Canal+ to sport i film. Więc jak to jest? :P

To zależy też trochę od operatora. Ja np. za pakiet z około 100 stacjami płacę 24 zł, a za kilka kanałów Canal+ muszę dopłacić jeszcze 80 zł. To nie powiesz mi, ze to nie jest drogo, nawet gdyby była aktywna opcja dla mnie 40 zł to i tak byłoby prawie to dwa razy więcej niż w sumie za całą resztę kanałów.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy C+ pochwali się wynikami oglądalności Bundesligi? Choć ja obstawiam, że najwięcej widzów zgromadzą mecz Legii z Lechią, Liverpoolu z MU, spotkanie w Dortmundzie będzie co najwyżej na trzecim miejscu. Nie oszukujmy się, 2 mecze Bundesligi nie spowodują, że ludzie zapomną o stracie LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o studio, zaangażowanie i przygotowanie komentatorów, to jakich mają młodych i przygotowanych ekspertów Eleven bije C+ na głowę. Oczywiście to tylko moja opinia, ale jak słyszę Kosowskiego czy Przytułe to nóż się w kieszeni otwiera.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, 2 mecze Bundesligi nie spowodują, że ludzie zapomną o stracie LM.

Nawet odzyskanie hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej nie spowoduje, że ludzie zapomną o utracie LM. To właśnie Ekstraklasa, Liga Mistrzów i PGE Ekstraliga zapewniają nc+ widownie liczoną w setkach tysięcy, a to oznacza, że tylko te produkty mogą realnie przyciągnąć abonentów. Reszta to dodatek. Na ścisłosć do grona tej trójki dodałbym jeszcze mecze polskich zespołów w Velux LM. 

 

Niestety, coraz większa konkurencja spowodowała, że stacje by mieć co lepsze prawa niejednokrotnie windują stawki do astronomicznych kwot.

 

Sytuacja jaka miała miejsce w poprzednim sezonie była według mnie idealna jeżeli chodzi o piłkę nożną.

CANAL+: Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, liga angielska

Eurosport: Bundesliga

Eleven: hiszpańska, włoska, francuska

 

Wszystko pokazywane było w sposób obszerny, więc każdy miał dość sporo do wyboru. Teraz już jest gorzej, a w przyszłym sezonie będzie pewnie jeszcze gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następców to NC+ szykuje z tych, których już w redakcji mają więc na jakieś spektakularne transfery bym nie liczył. W sumie kogo i skąd by mogli zabrać? Z Polsatu nikogo nie wyciągną, a z TVP to nawet nie ma kogo wyjąć. Eleven nie ma komentatorów, którzy pasują do NC+. Tyle, że patrząc na promowanie takich "ciekawych", "tworzących głosem emocje" ludzi, jak Gutka to wszystkiego się już można spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznali, słusznie, ten mecz za hit tej kolejki. Co w tym dziwnego? Już nie pierwszy raz robią Ligę+ Extra ze stadionu przy Łazienkowskiej.

Czy słusznie? Mecz zespołów z było nie było dolnej połówki tabeli, grających dużo poniżej swojego poziomu. Dla mnie nie było sensu tracić na ten mecz ponad godziny studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...