Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój, bo nie przetłumaczysz. Nadal w tym kraju panuje mentalność ze tv to najlepiej jak największy (i żeby sąsiad widział) ale to co na nim leci to już nieistotne i może to być nawet stream od ruska :]

Wielokrotnie pisałem tu i narzekałem ze jakość obrazu na satelicie jest marna, ze nie dbają o dźwięk i mało kto przytakiwał. Ważne ze widać piłkę i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Rosji? Jak jeszcze nisko oni zejdą?

Puchar Turcji jest chyba wolny z tego co się orientuję. :rofl:

 

Przynajmniej wreszcie jakaś odmiana a nie nudne mistrzostwa gdzie strzelenie bramki jest osiągnięciem.

Tak Panie Wandalu, Puchar Rosji jest zdecydowanie lepszy od wszystkich praw jakie posiada Eleven. :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze LE 14.09 w C+/TVP/Eurosporcie:

 

18:55 Atalanta BC - Everton FC Canal+ Sport
18:55 Apollon Limassol FC - Olympique Lyon Canal+ Sport 2
18:55 HNK Rijeka - AEK Ateny FC nSport+
18:55 TSG 1899 Hoffenheim - SC Braga Eurosport 1
18:55 Austria Wiedeń - AC Milan TVP Sport

 

21:00 Real Sociedad - Rosenborg BK Canal+ Sport
21:00 Olympique Marsylia - Konyaspor Canal+ Sport 2
21:00 SV Zulte Waregem - OGC Nice nSport+
21:00 Arsenal FC - 1. FC Köln Eurosport 1
21:00 Hertha Berlin BSC - Athletic Bilbao TVP Sport

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że żadna z stacji nie pokaże meczu Villareal - FK Astana. nSport+ zamiast tego meczu pokaże mecz Rijeka - AEK Ateny... Dla mnie TVP Sport i Eurosport pokazują dobre spotkania. Wie ktoś czy NC+ ustala Eurosportowi i TVP jakie oni mają spotkania pokazywać, czy też wybór należy do Eurosportu oraz TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nienormalne ? Ja mam do tego dostęp i super sprawa. C+ już dawno powinien taki netowy pakiet wykupić do PL, a Eleven tak samo.

Ja nie mam nic przeciwko takim pakietom, ale nie kosztem telewizji. Tak jak to działa np. w TVP. Wszystkie transmisje na stronie + te, które się nie mieszczą. A w LE nie mieszczących jest zdecydowanie za dużo, przez co dostęp do hitowych meczów jest utrudniony.

 

Apropo Pucharu Rosji. Te prawa to pokłosie zakupu LM w siatkówce. Sportsman Group ma wiele tego typu praw i spodziewałbym się więcej takich kwiatków.

Dokładnie. Jeden pakiet.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam mecz Polski na Polsacie i komentarz tragedia! Co do Canal+ to także mam do tej stacji sentyment, ale nie czarujmy się, Eleven (który też posiadam) ma super ofertę piłki, a dużo ludzi w nc+ jest dla piłki. W najbliższych przetargach się okaże. :) Uważam, że Puchar Rosji jest uzupełnieniem ramówki nSport. Ktoś, kto lubi tę ligę, będzie zadowolony. Tyle w temacie.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak C+ (czy szerzej nc+) zakupiło francuski pakiet LFP, w ramach, którego oprócz Ligue 1, było też Coupe de la Ligue oraz Ligue 2. Tych drugich rozgrywek nie pokazywali w ogóle, a i tak jak wyszła na światło dziennie informacja o zakupie tych praw to większość drwiła z tej drugiej ligi zapominając o pozostałych rozgrywkach w ramach tego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak C+ (czy szerzej nc+) zakupiło francuski pakiet LFP, w ramach, którego oprócz Ligue 1, było też Coupe de la Ligue oraz Ligue 2. Tych drugich rozgrywek nie pokazywali w ogóle, a i tak jak wyszła na światło dziennie informacja o zakupie tych praw to większość drwiła z tej drugiej ligi zapominając o pozostałych rozgrywkach w ramach tego pakietu.

Na szczęście potrafią się uczyć na własnych błędach. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak C+ (czy szerzej nc+) zakupiło francuski pakiet LFP, w ramach, którego oprócz Ligue 1, było też Coupe de la Ligue oraz Ligue 2. Tych drugich rozgrywek nie pokazywali w ogóle, a i tak jak wyszła na światło dziennie informacja o zakupie tych praw to większość drwiła z tej drugiej ligi zapominając o pozostałych rozgrywkach w ramach tego pakietu.

No właśnie, wtedy były takie czasy, że oni się wstydzili puścić drugą ligę francuską, bo nie pasuje do premium. Teraz puszczają za to Puchar Rosji, żeglarstwo, golf i inne [beep]oły... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...