Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też nieźle, choć Twaro byłby super. Aż tak zmęczony po prowadzeniu Ligi+ Extra chyba nie jest. :)

Mnie publiczność ani grzeje, ani ziębi. Najważniejsze jest to kto jest gościem- Probierz czy Radek Majewski potrafili zrobić show. Oczywiście jak jest ktoś z Legii, to program obowiązkowy, podobnie turbokozak. :)

Ten program już nudzi, ci sami eksperci nikogo nowego i te same tematy. Zgadzam się z Borkiem że dziennikarze C+ na siłę chcą pokazać ze nasza liga nie jest taka słaba jak ją malują. A co nie jest oczywiście prawda a i nie mówcie ze jest to promocja produktu bo zachwycanie się każdym meczem jest przesadne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niby mają robić? Każdy chwali to co pokazuje.

Zawsze bawiły mnie teksty ekspertów Polsatu, jaka to Ekstraklasa jest nudna i beznadziejna a 1 liga ciekawa i interesująca.

Tak to już jest. Każda sroka swój ogon chwali.

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk, czyli mecz West Brom - Stoke City miał być pierwotnie pokazywany jako jedyny o tej porze, ale ze względu na występy Evertonu w europejskich pucharach spotkanie Chelsea - Everton zostało przełożone z soboty na niedzielę, przez co dwa mecze zostaną rozegrane o jednej porze. Na pewno będzie pokazany ten mecz, tylko jeszcze nie każdy odnotował tę zmianę.

Edytowane przez live1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli La Liga wraca do C+ i wszyscy zadowoleni- fani calcio mają więcej meczów w 11, a fani ligi hiszpańskiej mają lepszy komentarz i jakość. Taki miałem sen, ale się obudziłem i przypomniałem kto teraz odpowiada za przetargi w nc+... Szybciej przegrają ekstraklasę i lub Premier League niż kupią La Ligę. :(

Rzeczywiście lepszy komentarz. Zwłaszcza jak Ołłowskiego do mikłofonu dopuszczą... 

Nie jestem fanem kibiców Realu za mikrofonem Eleven, ale chociaż nie mają irytującej wady wymowy. 

Jeszcze niektórzy twierdzą, że lubią słuchać tego pana bo jest merytorycznie przygotowany. Mnie krew zalewa jak słyszę "Łeal" i "Bałcelona". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek czepia się wady wymowy człowieka z telewizji to jednak jest to cios poniżej pasa, bo to nie ma nic wspólnego z merytoryką tylko jest atakiem na człowieka i jego dysfunkcję. Równie dobrze można się czepiać, że ktoś się na wizji jąka, albo sepleni. To od telewizji zależy kogo zatrudnia, na co patrzy i co dopuszcza, a czego nie - ja oceniam to co gość mówi, a nie jak mówi.

 

No ale jeśli już przyjmiemy takie zasady, że człowiek nie wymawiający litery "r" nie może komentować to w tej samej lidze jest Kapica, który ma wieczną chrypkę i kluski w gardle, oraz Twarowski, który ma za cienki głos. Sorry, ale oni nic z tym zrobić nie mogą, więc out z telewizji :) I możemy tak jechać dalej ze wszystkimi i każdemu coś zarzucić... tylko jaki jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

Czy wam rowniez nie dzialaja programy z Lotto Esktraklasy na canalplussport.pl?

 

Probowalem na kilku przegladarkach, aktualizowalem silverlight, robilem czyszczenie i nic. Napisałem problem do serwisu ale jakos odpowiedzi zadnej nie dostalem.

 

Moze ktos sprawdzic i dac znac jakas ma konfiguracje kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Witam. 

 

Czy wam rowniez nie dzialaja programy z Lotto Esktraklasy na canalplussport.pl?

Nie działają na laptopie, na smartfonie działa bez problemu. Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji rewanżowych meczów 4 rundy el. LM + komentatorzy:

 

22 sierpnia (wtorek)
18:00 FK Astana - Celtic Glasgow, Canal+ Now, nSport+
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny

20:45 OGC Nice - SSC Napoli, Canal+
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński

20:45 Sevilla FC - İstanbul Başakşehir, Canal+ Sport
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

20:45 NK Maribor - Hapoel Beer Sheva, nSport+
Komentarz: Edward Durda, Filip Surma

20:45 HNK Rijeka - Olympiacos Pireus, Canal+ Now
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

20:45 Multiliga, Canal+ Sport 2
Komentarz: Piotr Domagała


23 sierpnia (środa)
20:45 Liverpool FC - TSG 1899 Hoffenheim, Canal+
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

20:45 Steaua Bukareszt - Sporting CP, Canal+ Sport
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski

20:45 CSKA Moskwa - BSC Young Boys, nSport+
Komentarz: Edward Durda, Filip Surma

20:45 FC København - Qarabağ Ağdam, Canal+ Now
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

20:45 Multiliga, Canal+ Sport 2
Komentarz: Mariusz Wróblewski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...