Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będą skróty, tyle że bez studia, w rozpisce Artka było napisane wyraźnie, Moderator: Bartosz Gleń, nie było składu studyjnego. Akurat o tym wiadomo było od połowy zeszłego tygodnia, bez zaskoczenia. A studia nie ma z powodu El Classico, mogliby to jakoś inaczej rozwiązać, zrobić studio z obydwu wydarzeń, no ale to przerasta ich możliwości, eksperci by tego nie ogarnęli. ;) Przy studiu do LM musi być stół i krzesła a El Classico sofy. :D :D I nie sugerujcie się wiecznie opóźnionym w stosunku do realnego programem TV na canalplus.pl, szukajcie w innych źródłach.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje, słabe mecze, a tu widzę całe forum się zorientowało i oburzyło, że nie ma studia - to jest siła Champions League jednak...  :mrgreen:

 

Skoro mają prawa, to powinni pokazać dla widza tak jak trzeba. Mnie np. interesuje mecz Napoli, chętnie bym sobie posłuchał gadających głów o ich formie itp.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co oni mogą powiedzieć o formie Napoli skoro nie rozegrali jeszcze żadnego oficjalnego meczu w tym sezonie :D

 

Ty, a ja myślałem, że oni już pół sezonu za sobą mają :mrgreen:

 

Napoli grało jakieś mecze towarzyskie, określonym składem, z czego da się wyciągnąć wnioski i możnaby je przedstawić widzom.

 

@SatExpert: Tak, tylko jak w studiu będzie Prusik z Dziekanowskim to choćby gadali 3 godziny, to i tak nikogo nie zainteresują :D

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe Canal+. Planowane studio znika z ramówki, bo przecież mają tak naszpikowaną ramówkę piłkarskimi hitami, że nie ogarną dwóch wydarzeń.

 

Swoją drogą to fajna ta stacja niby "premium" w wydaniu nc+. Klient płaci, nie dość, że z roku na rok mniej piłki, to jeszcze  Canal+ musi wybierać czy zrobić studio do LM czy też do El Clasico. Na bogato.

 

I nie chodzi mi tutaj o narzekanie. Osobiście w nosie mam czy było studio przed LM czy też nie (ale lubię posłuchać). Ale takie zachowanie pokazuje to o czym już pisałem. W Canal+ pod szyldem nc+ od dawna czuć coraz mniej pasji, coraz mniej ciekawego sportu. I coraz mniej chęci opakowania produktu, który jeszcze został w ramówce. Szkoda, bo kiedyś Canal+ było premium. Nie tylko ze względu na więcej sportu, ale ze względu na klimat, którego dziś brakuje.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylu tutaj miłośników Ligi Mistrzów i ubolewajacych, że LM przechodzi od nowego sezonu do konkurencji, a jakoś nikt podczas wczorajszego oglądania nie usłyszał wyraźnego komunikatu prowadzących, że dzisiaj studia nie będzie.

 

Czasami mam wrażenie, że niektórzy są tutaj tylko po to by sobie popisać bez celu.

 

Oczywiście brak studia jak dla mnie też na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to w dodatku w studiu od EPG a nie tym od LM. Studio od LM dzis puste stało (tak mniemam).

Nie wiem jak, ale wczoraj nic nie slyszalem o tym, ze dzis studia nie bedzie.

 

Zdziwilem sie o 20:00, zdziwilem sie tez o 22:50 bo wtedy weszlo intro LM.

Zupelnie niezrozumiala dezycja dla mnie - spokojnie mogli by zrobic studio.

No ale nie wiem - wszyscy chyba siedza tam i ogladaja Real Madryt vs FC Barcelona. Pewnie dlatego nie ma dzis studia LM :)

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...