Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dziś, z okazji startu nowego sezonu PL, nc+ przygotowało niespodziankę dla klientów paczki C+ w kablówkach - uruchomiono C+ Now dostępny tylko na platformie nc+, dzięki czemu LM, LE i Ekstraklasa zostały właśnie nam okrojone :) Ja wiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale jednak są chyba jakieś granice...

 

Co do komentarza w PL - trudno było pokombinować, by zamiast Durdy dać w sobotę Glenia, albo Pełkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś, z okazji startu nowego sezonu PL, nc+ przygotowało niespodziankę dla klientów paczki C+ w kablówkach - uruchomiono C+ Now dostępny tylko na platformie nc+, dzięki czemu LM, LE i Ekstraklasa zostały właśnie nam okrojone :) Ja wiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale jednak są chyba jakieś granice...

C+Now to przecież inaczej nazwany kanał 38, który jest od dawna i z zapowiedzi, co ma być tam pokazane wynika, że nic się nie zmieni. Będzie tam jeden mecz z LM, czyli tak jak było do tej pory no i jakieś rzeczy typu koniki co się w ramówce nie mieszczą albo Ekstraklasa w ostatnich kolejkach, gdy grają wszystko o jednej godzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś, z okazji startu nowego sezonu PL, nc+ przygotowało niespodziankę dla klientów paczki C+ w kablówkach - uruchomiono C+ Now dostępny tylko na platformie nc+, dzięki czemu LM, LE i Ekstraklasa zostały właśnie nam okrojone :) Ja wiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale jednak są chyba jakieś granice...

Z tych wydarzeń, które są wypisane w komunukacie wynika, że C+ Now to po prostu nazwa dla kanału 38, transmisji w Canalach będzie tyle co było zawsze, jedyna zmiana na którą się zanosi to fakt, że Multiliga LM i (może?) LE będzie przeniesiona z 38 do C+ Sport 2, a w C+ Now wyląduje 4. mecz. :P Nic nie zostaje okrojone. Co do Ekstraklasy to 4. mecz 30. kolejki zawsze był w 38. :P

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś, z okazji startu nowego sezonu PL, nc+ przygotowało niespodziankę dla klientów paczki C+ w kablówkach - uruchomiono C+ Now dostępny tylko na platformie nc+, dzięki czemu LM, LE i Ekstraklasa zostały właśnie nam okrojone :) Ja wiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale jednak są chyba jakieś granice...

 

Co do komentarza w PL - trudno było pokombinować, by zamiast Durdy dać w sobotę Glenia, albo Pełkę?

Nie uruchomiono, bo zostanie uruchomiony 15 sierpnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleń w sobotę komentuje mecz Lech - Zagłębie, a Pełka w ten sam dzień derby Krakowa :)

Znam rozpiskę, dlatego dziwi mnie, że Wolski ma mecz Legii w piątek, a potem wolne, Rosłoń ma 3 mecze, Pełka 2, Gleń 1, wystarczyło trochę pomyśleć i PL komentowali by najlepsi, a nie Durda :)

 

Z tych wydarzeń, które są wypisane w komunukacie wynika, że C+ Now to po prostu nazwa dla kanału 38, transmisji w Canalach będzie tyle co było zawsze, jedyna zmiana na którą się zanosi to fakt, że Multiliga LM i (może?) LE będzie zamieniona między C+ Now a C+ Sport 2. :P Nic nie zostaje okrojone. Co do Ekstraklasy to 4. mecz 30. kolejki zawsze był w 38. :P

Tylko, że k38 był serwisem, a C+Now ma osobną koncesję jako kanał, a to już brzmi nieco inaczej :) Dla mnie to dramatyczna próba przyciągnięcia klientów, ale może rzeczywiście to tylko kosmetyczna zmiana, zobaczymy po ramówce, której k38 nie miał :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam rozpiskę, dlatego dziwi mnie, że Wolski ma mecz Legii w piątek, a potem wolne, Rosłoń ma 3 mecze, Pełka 2, Gleń 1, wystarczyło trochę pomyśleć i PL komentowali by najlepsi, a nie Durda :)

 

Tylko, że k38 był serwisem, a C+Now ma osobną koncesję jako kanał, a to już brzmi nieco inaczej :) Dla mnie to dramatyczna próba przyciągnięcia klientów, ale może rzeczywiście to tylko kosmetyczna zmiana, zobaczymy po ramówce, której k38 nie miał :)

Przecież Wolski do Hiszpanii leci, żeby z Orłowskim mecz Realu z Barcą skomentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś prosił o rozpiskę komentatorów. W związku z tym, że są wakacje zaprzestałem jej publikowania. Od września powróci. Natomiast teraz dla zainteresowanych zapodam listę na Ligę Mistrzów, bo na ESA i PL już zostały wstawione. Jak ktoś będzie chciał wiedzieć np. kto skomentuje żużel - dawajcie znać, odpiszę :D

 

Wtorek, 15.08:

17:55 nSport+ Karabach - Kopenhaga (Bartosz Gleń - Filip Surma)

20:00, 22:45 CANAL+ Studio (Prowadzący: Rafał Dębiński - Piotr Karpiński; goście Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki)

20:40 CANAL+ Hoffenheim - Liverpool (Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)

20:40 CANAL+ Sport Sporting - FCSB (Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki)

20:40 CANAL+ Sport 2 Multiliga Mistrzów (Mariusz Wróblewski)

20:40 nSport+ APOEL - Slavia (Piotr Domagała - Wojciech Jagoda)

20:40 CANAL+ Now Young Boys - CSKA Moskwa (Edward Durda - Filip Surma)

 

 

Środa, 16.08:

20:40 CANAL+ Napoli - Nicea (Marcin Rosłoń - Tomasz Lipiński)

20:40 CANAL+ Sport Istanbul - Sevilla (Adam Marchliński - Grzegorz Mielcarski)

20:40 CANAL+ Sport 2 Multiliga Mistrzów (Wojciech Zawioła - Adam Westfal)

20:40 nSport+ Celtic - Astana (Żelisław Żyżyński - Rafał Nahorny)

20:40 CANAL+ Now Olympiakos - Rijeka (Cezary Olbrycht - Wojciech Jagoda)

22:45 CANAL+ Magazyn skrótów (Moderator: Bartosz Gleń)

22:50 TVN 7 Magazyn LM (Gospodarz: Piotr Salak; gość: Kazimierz Węgrzyn)

 

Do tego superpuchar:

 

Niedziela:

CANAL+ Sport:

21:30, 00:00 Studio (Gospodarz: Krzysztof Marciniak; goście: Maciej Murawski, Tomasz Frankowski)

21:55 FC Barcelona - Real Madryt (Rafał Wolski - Leszek Orłowski z Camp Nou; reporter: Piotr Laboga)

 

Środa:

CANAL+ Sport:

22:40, 01:00 Studio (Gospodarz: Krzysztof Marciniak; goście: Krzysztof Przytuła, Maciej Murawski)

22:55 Real Madryt - FC Barcelona (Rafał Wolski - Leszek Orłowski z Santiago Bernabeu; reporter: Piotr Laboga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, ostatnio podczas wywiadu a właściwie podcastu Smokowski zaznaczył, że już zaraz rozpoczyna się przetarg o ligę hiszpańską. Jasne, że to jeszcze o niczym nie świadczy, ale sam fakt, że "może" trzymają rękę na pulsie.

 

Liga angielska + Hiszpańska - osobiście dla mnie idealne rozwiązanie, oczywiście brak LM to duży minus ale załatanie tego LA LIGA w jakimś tam stopniu mogłoby to zrekompensować :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to układu sił praktycznie nie zmienia, bo żeby mieć pełną ofertę piłkarską to 11 jest obowiązkowy. Zmianie co najwyżej ulegnie kanał który będzie owe rozgrywki pokazywał. Ligę Mistrzów ciężko zastąpić czymś innym, bo nic nie ujmując lidze hiszpańskiej to tam o prym walczą zawsze 2 w porywach do 2,5 drużyny ;) Mało jest ciekawych spotkań niestety, a "tort" jest podzielony praktycznie na starcie. 

 

Mnie to ciągle zastanawia jak Polsat będzie dystrybuował LM. Żeby nie okazało się, że ludzie pozmieniają platformę, napalą się jak rolnik na dotacje, a okaże się, że dostęp będzie wymagał dodatkowej ka$y. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...