Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartosz Gleń jednak jest najlepszym komentatorem. Jest całkowicie nieprzeszkadzającym przewodnikiem meczu, a tutaj o to chodzi.

Mam nadzieje, że skomentuje finał np. z Mielcarskim. A może na finał jest szykowany Andrzej Twarowski (który nie skomentował chyba żadnego meczu w fazie pucharowej LM!), to też byłaby dobra opcja. Oby nie Pan Wolski, on będzie po stronie Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz o tej godzinie, bo to dzień roboczy. W Anglii rozpocząłby się mecz o 17:45 czasu brytyjskiego. A na Wyspach jednak dbają o kibiców na stadionach, by ci mieli czas po pracy zobaczyć na żywo mecz swojej drużyny. Tak, zwykle UEFA nie pozwala rozgrywać meczów krajowych rozgrywek w tym samym czasie godzinowym do europejskie rozgrywki klubowe UEFA. Może jednak zrobić wyjątki (było tak w przypadku jakiegoś meczu FA Cup).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś śledzi fanpage nc+ bądź C+sport to już chyba nie ma wątpliwości co do przyszłości LM. Do tej pory robili kopiuj/wklej na każde pytanie co z LM ze 'nie dostali oficjalnego pisma od Uefa' blabla a dziś już widzę ze wstawiają komentarz 'do końca sezonu 2017/2018 LM w nc+'.

Smutne czasy nastały rozdrobnienia praw. Nie dość ze kasy będzie trzeba przeznaczyć wiele by mieć większość sportu to jeszcze oprawy co niektórych meczów są/będą tragiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna tv w Europie tego meczu nie daje a to już wiele mówi że to nie jest wina nc+.

Żadna? A ja widzę, że będzie pokazywany na żywo w Bułgarii, Rosji, Portugalii, Hiszpanii, Chorwacji, Serbii, Słowenii, Norwegii, Szwecji i na Węgrzech ;)

Edytowane przez maTTTi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam, że na jesienni była LM i mecz angielskiej (bodaj City) i mogli pokazać ten mecz live, mimo, że również wcześniej zapowiadali tylko retransmisję a ostatecznie poszło live - nie wiem czy na jesienni dokładnie ale wiem na 100%, że był taki przypadek, że była LM a oni też dawali angielską więc dzisiejsza ramówka to jednak wtopa nc+, no cóż może już wiedzą, że i angielską stracą i podobnie jak Eurosport z Bundesligą niektóre transmisje live odpuszczają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak odpuszczają bo stracą, a może muszą przestrzegać po prostu limitu transmisji? W jesieni też mogli więcej meczów w innych terminach sobie dodać bo odpadały soboty o 16. A co do Eurosportu to Bundesligę odpuścił jedynie raz kosztem kolarstwa na żywo, na dodatek dość ważnego dla Polaków wyścigu, więc tu się mylisz.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna? A ja widzę, że będzie pokazywany na żywo w Bułgarii, Rosji, Portugalii, Hiszpanii, Chorwacji, Serbii, Słowenii, Norwegii, Szwecji i na Węgrzech ;)

Czyli na żadnym z kanałów dostępnych z Hotbirda a o to się najbardziej rozchodzi bo Anglicy mieliby z niej łatwy dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ została tylko Liga Mistrzów, która się niedługo skończy no i ta Angielska, z tym że co to za produkt skoro jeden z najbogatszych klubów świata Manchester United po wpadce Liverpoolu i odzyskaniu szansy na 4. miejsce dające prawo gry w Lidze Mistrzów postanawia wystawić rezerwy, a bo ciężkie mecze w Lidze Europy, a bo i tak się nie uda zdobyć kompletu punktów bo ciężki terminarz, a bo zawodnicy zarabiający 200-300 tys funtów tygodniowo są bardzo zmęczeni. Przychodzi niedziela i na głównej antenie zapodają mecze Swansea czy Bournemouth. Dajcie spokój.

 

Dlaczego wczoraj nie dali meczu Arsenalu live skoro były wolne anteny? Dlaczego zmuszają oglądać Ligę Mistrzów skoro ktoś mógłby chcieć pooglądać Arsenal walczący o 4. miejsce w lidze. Mecz Realu był już o czapkę gruszek, ale oni wiedzą najlepiej co dla kibica najlepsze. 1 mecz live a reszta z odtworzenia. W sobotę pokazują jeden mecz z godziny 16:00 a drugi, który jest rozgrywany równolegle jako premiera o 20:30. Wiadomo, że Anglicy mają chore przepisy itd ale chyba można coś ponegocjować konkretnego jeśli ma się tylko 2 ligi w ofercie. Eleven swego czasu pakował w niedzielę o 15:00 trzy mecze LIVE z ligi włoskiej.

 

Kolejne ligi odchodzą z oferty, cena za abo nie maleje, a łatają dziury jazdą konną i golfem. Abonenci C+ to nie tylko bogate snoby od golfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...