Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nc+ jest w katastrofalnej sytuacji po stracie LM, bo zostaje tylko Ekstraklasa i Premier League do 2019. Kiedyś mieli na wyłączność całą wielką piłkę z wyjątkiem Bundesligi, a teraz zostali prawie bez niczego, ciekawe czy komentatorzy tej stacji zmienią pracodawcę, bo Polsat i TVP potrzebują dobrych komentatorów, a poza tym jest jeszcze Eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda, to serdecznie współczuję abonentom NC+ Widać jak  w przyśpieszonym tempie to "premium" traci prawa jak leci, ceny nie spadają.Być może stracą kolejne prawa do tych dwóch ostatnich lig. Wtedy  nastąpi masowy odpływ abonentów i mogą tego już nie przetrwać.No bo kto w "premium" będzie chciał oglądać żagle,koniki,golf ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj ochłapów Ekstraklasy pokazywanych w Eurosporcie, czy kiedyś w Polsatach sportowych do całości produktu jakim jest Lotto Ekstraklasa.

 

Za Media2:

 

Finał "Belfra" - 461 tys. widzów

Hit Ekstraklasy - 346 tys. widzów.

 

"Belfer" średnio - 345 tys. widzów

Ekstraklasa średnio - 110 tys. widzów

 

Teraz porównaj sobie wydatki serial/Ekstraklasa i porównaj z efektami :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za Media2:

 

Finał "Belfra" - 461 tys. widzów

Hit Ekstraklasy - 346 tys. widzów.

 

"Belfer" średnio - 345 tys. widzów

Ekstraklasa średnio - 110 tys. widzów

 

Teraz porównaj sobie wydatki serial/Ekstraklasa i porównaj z efektami :)

Może masz wyniki ile osób podpisało, albo przedłużyło umowy, bo im zależało, żeby ,,Belfra,, obejrzeć? :) Jakbyś nie wiedział, to w miastach, które stoją Ekstraklasą, czy aglomeracjach, to spora grupa abonentów trzyma Canal+ z myślą o oglądaniu swojej lokalnej drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ale bodajze tego Twego "BELFERA" jak sie nie myle, to mnie popraw ,odkodowywali na czas emisjii ;)

 

Tak, odkodowali dwa pierwsze odcinki: odpowiednio 335,7 tys. widzów i 377,7 tys. widzów.

Nie były to duże różnice od emisji zakodowanych odcinków (od 290 do 360 tys. widzów). Co tydzień (!!!) a nie raz na sezon :)

Zakodowany finał - 461 tys. widzów.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze sezon Ekstraklasy trwa niemal cały rok, a taki serial 2 miesiące. Musieliby pójść drogą HBO i emitować kilka takich seriali w roku- według mnie nierealne, tym bardziej że konkurencja nie śpi(Netflix, w/w HBO czy Showmax). Z mojej perspektywy ZAWSZE będę abonował ten kanał, który pokazuje mecze Legii. Znam też wielu takich kibiców jak ja. Inna sprawa to traktowanie stałych abonentów, dla których z czystej przyzwoitości ceny powinny spaść, po ewentualnej utracie LM. Bez tych praw C+ w kablówce powinien kosztować góra 20-25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba te 300 tys. par oczu które oglądało LM Polsat w jakiś sposób zagospodaruje, poprzez sublicencje lub udostępnienie swojego kanału.

Sama Extra klasa nie jest atrakcyjna - to nie ten poziom emocji, natomiast abonenci nie będą skakać z dwuletnimi umowami pomiędzy operatorami bo tracą również inne przywileje np. MR z Cameleonami, kanały filmowe bez reklam odpalane jednym klawiszem z pilota (własna lista - własny dekoder wbudowany TV z możliwością nagrywania). - Polsat nic nie daje alternatywnie. A kto powiedział że kolejny sezon LM będzie w Polsacie i po 3 latach ponownie będzie lament o straconych prawach na LM i przenoszeniu się. Póki są Cameleony - trzeba będzie szukać innych dróg dojścia do LM - a LM musi szukać innych dróg dojścia do ich fanatyków. Liga hiszpańska przeszła na inny kanał ale u tego samego operatora - przy podpisywaniu umowy miałem argument - albo utrzymujecie cenę i dodajecie jedenastki albo jedenastki oglądam u innego operatora - i utrzymali cenę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sama Extra klasa nie jest atrakcyjna - to nie ten poziom emocji,

Chyba nie kibicujesz żadnemu, polskiemu klubowi, bo akurat emocje dla mnie są większe niż podczas finału LM. Poziom na pewno nieporównywalnie niższy, ale emocje są nieprawdopodobne.

 

Bez Ekstraklasy też się utrzymają, ale celować będą już w innego widza. Nie kibica.

Pewnie tak, ale może być taka sytuacja jak z HBO- wykupuję na 2 miesiące, oglądam interesujące mnie filmy i wyłączam. Przy Ekstraklasie taki "myk" jest niemożliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie kibicujesz żadnemu, polskiemu klubowi, bo akurat emocje dla mnie są większe niż podczas finału LM. Poziom na pewno nieporównywalnie niższy, ale emocje są nieprawdopodobne.

 

Jednemu kibicuje, ale dopiero od jego udziału w LM - chciałbym aby to powtórzył :) - gdy mu się to nie uda - to może się skończyć kibicowanie do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to przede wszystkim należy zachować spokój, bo większość się zachowuje tak, jak by już od jutra miało nie być Ligi Mistrzów w NC+. Jesteśmy przed finałem tegorocznej edycji LM, przed nami cały kolejny sezon 2017-2018 również w NC+, natomiast Ekstraklasa i Premier League zostają przynajmniej na kolejne 2 sezony, w tym czasie na rynku praw w Europie może się wiele zmienić. Nie wiadomo jak na razie tak do końca kto będzie nadawcą LM od sezonu 2018/19, na jakich kanałach będą rozgrywki i gdzie te kanały będą dostępne. Tyle przecież było szumu o La Ligę a jak ktoś chce, to nadal ją ogląda w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos komentarzy, nie wiem czy pamiętacie ale swego czasu Canal+ testował potrójną ścieżkę dźwiękową, jedna była z komentarzem na stronę gospodarzy, druga z z dopingiem dla gości, a trzecia z komentarzem neutralnym. Było by fajnie, gdyby najważniejsze mecze były emitowane w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że, NC Plus przegrało ten przetarg na LM. To za karę za dyskryminacje S.Ryczela od komentowania. Miałem tę platformę 15 lat i płaciłem nie mało, ale chyba przyszła się pora niestety pożegnać, bo tracą wszystko po kolei, co mnie u nich trzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...