Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpiska LE na 16.03.2017 wygląda następująco (w nawiasie wynik pierwszego meczu) :

 

18:55 C+Sport  Besiktas JK - Olympiacos FC (1-1)

18:55 Eurosport  Krasnodar - Celta Vigo (1-2)

18:55 TVP Sport  KRC Genk - KAA Gent (5-2)
21:00 C+Sport  AS Roma - Olympique Lyon (2-4)

21:00 C+Sport2  Borussia Mönchengladbach - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (1-1)

21:00 Eurosport  Manchester United FC - FK Rostów (1-1)

21:00 TVP Sport  RSC Anderlecht - APOEL FC (1-0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ ma większy budżet od Eleven. Eleven kupuje tanie prawa po kilka mln euro natomiast nc+ kupuje prawa po kilkadziesiąt mln euro. Nie ma szans aby ekstraklasa czy LM zwróciła się z kanałów za 10-15 zł.

 

@madrista5555 Dlaczego zapomnieć, ze jeden mecz wróci do TVP?

Eleven ma większy, moja zdanie. Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, dzisiaj nie uświadczymy żadnego spotkania Premier League, bo nadal obowiązuje "embargo" na mecze o 16-ej w nc+?

Dziś są 3 mecze o 16-stej i są to jedyne mecze PL w sobotę.

O 18,30 zobaczysz na C+S 2 Hull- Swansea z odtworzenia, a tradycyjnie o 20,30 zobaczysz drugi mecz Bournemouth - WHU.

Wiec sa dwa mecze w tv i uświadczysz je. Zobaczysz 2/3 meczów PL dziś.

No, a że oba z poślizgiem? Cóż ja tu za bardzo winy NC+ nie widzę.

 

Premier League nie gra dziś o 18,30 więc i tak dobrze iz postarali się w zamian o zgodę na drugi mecz z 16,00

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo jeszcze jako abonenci będziemy oglądać powtórki EPL, a nie mecze na żywo? Bo może komuś odpowiada to, że puszczane są powtórki, ale raczej normalny kibic ogląda mecz na żywo. Polskie stacje zaczęły się bzdurnie tłumaczyć ze swojej nieudolności, a my płacimy i dostajemy coraz gorszą TV. Eleven jak na razie jest wyjątkiem, bo to co ciekawsze puszcza, ale to pewnie się zmieni, bo wcześniej C+ też takich jaj nie robił, zresztą jak ESP(reklamy w środku transmisji, nagłe przerwania), TVP pokazująca mecz tylko 15 minut itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce oglądać mecz nie na żywo????!???!'??

Tylko fanatyczny kibic danej drużyny

Kpina z kibiców i jednocześnie abonentów

Mają tyle anten ,ponadto tyle praw utracili to jeszcze serwują mecze z ,,poślizgiem"

Takie rzeczy to ja pamiętam z początku lat 90-tych w TVP kiedy mecze NBA były puszczane z opóźnieniem

Przepraszam ! Wowczas poślizg był większy ,nawet około 1 tygodnia ,i wyboru takiego jak teraz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem po co ta jałowa dyskusja? Wg mnie, ktoś, kto tłumaczy brak meczów "na żywo" możliwością obejrzenia powtórki, jest najzwyklejszym internetowym trollem.

Czy nc+ będzie szło mi na rękę, jak przestanę płacić rachunki np z powodu utraty pracy lub choroby? Nie, parskną śmiechem, następnie przyślą windykatora lub w inny sposób będą próbować wyegzekwować kasę. W takim razie, dlaczego ktoś stara mi się wmówić, że powinienem z wyrozumiałością traktować ich problemy związane z nielegalną emisją meczy w angielskich pubach? Mam to w nosie. Płacę za mecze na żywo i takich wymagam.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zauważyć to za co nie tak dawno zostałem tutaj ostro zjechany....Dziś mam wolne i chciałem sobie pooglądać i gdyby nie Eleven, choć nie błyszczą dziś z ilością piłki to generalnie gdyby oni to nie byłoby czego oglądać. Sobota dziś w C+ bardzo słabo poza meczem MU dosłownie nic, bo Korony z Jagiellonią oglądał nie będę :P Eleven dziś też trzeba zganić, zdecydowanie za dużo ręcznej to na minus, ale zaliczone 2 mecze PA i jeden mecz ligi hiszpańskiej, a za chwilę Serie A, a potem Studio Eleven - sam jestem ciekaw co tam pokażą.

 

Co do powtórek i wszystkich "usprawiedliwiaczy" i "wychwalaczy", że powtórka w 2017 (sic!) z łączami LTE w telefonie, lapku w każdym miejscy na świecie to w zasadzie jak na żywo.....Cofnijmy się do sezonu 14/15, czyli ostatniego, gdy C+ miał wszystkie ligi. Czy wtedy było jakiekolwiek spotkanie zapodawane z poślizgiem? I stąd dwa pytania:

a) Dlaczego (jeśli mogli, bo tego nie wiem) to nie zapodawali wcześniej w godzinach nocnych czy w tygodniu retransmisji z angielskiej, hiszpańskiej itd. ?

b ) I jak to jest takie cool, to dlaczego wtedy nikt nie narzekał, że nie ma powtórek z innych spotkań? Przecież według niektórych to mecz "na żywo"?

 

Sprawa jest prosta, w dużej mierze to nie wina C+ tylko idiotycznych praw z PL, ale niech nikt tutaj nie wmawia, że powtórki są cool, bo to jest śmieszne. A ponadto też w zasadzie powinienem napisać "co mnie to obchodzi?" Płacę to wymagam, bo jak nie zapłacę to oni zaczną "wymagać ode mnie jak pisze @grande. Dla mnie jak nic się nie zmieni (a mam umowę jeszcze rok) to rezygnuję z paczki C+. Najwyżej trudno mecze PL, bo hity oglądam zobaczę gdzieś indziej, a LM mam nadzieję, że trafi do Eleven. 

 

A kurde swoją drogą nie mogą od 22.30 zrobić np. też takiego studia i skroty + omówienie PL ?? Co za problem??

 

 

EDIT: OMG, mój błąd mecz nie MU, a MC to przecież była powtórka...teraz się zorientowałem :D W To&Owo mam LIVE i mnie to zmyliło....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ty zawsze nie masz co oglądać w C+ więc dla swojego dobra przestań abonować tą paczkę.A na tygodniu zawsze siedzisz cicho jak są mecze LM i LE ale wtedy zapewne nie masz czasu oglądać :lol2: W sumie i tak niedługo wszystko trafi do Eleven więc będziesz w komfortowej sytuacji.Wtedy będzie i bardzo dobra LM,LE czy PL :lol2: Ja wczoraj w Eleven jeden mecz dziś podobnie i 2 w ręczną na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy - no i jak często te wt i środy? Co 2-3 tygodnie? I to w jednej porze....Jeszcze człowiek do roboty wstaje, więc czasami oglądam tylko jeden dzień....W tym tygodniu tak bylo i niestety Barcelony na żywo nie widziałem, ale był dzień kobiet, więc meczyk odpadał tylko knajpa....Więc tych tygodniowych to oglądam może 50%. A jak to zliczysz z weekendami to i tak leci u mnie Eleven w relacji 10 do 1 z C+, bo mają mało spotkań, a dziś jak teraz przeanalizowałem ani jednego na żywo z PL...Ja wiem, że nie ich wina, ale co mnie to obchodzi? To już by studio wieczorem z nimi zrobili z gadającymi głowami o kolejce PL...

 

btw. Eleven to dziś ma chyba więcej niż 2 mecze w ręczna....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest też na żywo tylko jako Premiera a to też już odgrzewany kotlet.Mecze ogląda się na żywo albo wcale przynajmniej tak większość robi.

Ja nie kładę takiego musu i nacisku, że gdy mecz jest w jednym kanale o 14:00 a powtórka jest o 16:00 w innym kanale i nie nie znam wyniku to na pewno nie obejrzę tego. Nie każdy ma czas na wszystko.Wiadomo, że lepiej live, ale co jest złego w tym, że ktoś obejrzy później?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za dużo ręcznej" "Jagiellonii z Koroną nie będę oglądać" - widać ten piękny obiektywizm. Każdy na każdym kanale znajdzie coś dla siebie. Skoro puścili AŻ TRZY (OJEJU CO ZA LICZBA), to znaczy, że jest fajna oglądalność. I to cieszy, bo nie tylko piłką nożną człowiek żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy ci którzy jadą po NC+ za retransmisje zastanawiają się w ogóle że nie jest to wina Canal+ że obowiązuje ban?

Pyszczycie odnosnie wczorajszej sytuacji tylko pytanie co miał dać z Premier League wczoraj C+ skoro były tylko 3 mecze o 16,00?

Ban nie został jak widać zdjęty więc co mieli dać pytam?

Nikt nie lubi retransmisji to oczywiste, ale w tej sytuacji że nie ma meczów o 16 live to podziękujcie rodakom z UK i nie tylko.

NC+ jest bezradna w starciu z Premier League i pytam po co to bicie piany?

Po co te głupawe pytania w stylu za co ja płacę?

Podpisując umowę wiedziałeś co ma w portfolio C+ i tyle.

 

I ja tu bynajmniej nie bronię C+ bo jestem zapiekłym przeciwnikiem retransmisji i wielokrotnie krytykowałęm C+ czy to za wybór meczów o 16-stej czy to za nie raz fatalną jakość HD meczów PL, ale jak powtarzam ban to nie wina C+, jak równiez nie jest winą C+ że nie może pokazać kilku meczów z 16,00

 

@fan tv

 

Zadales pytanie co jest złego w obejrzeniu meczu z poślizgiem 2-3 godzinnym. Otóż nie ma nic złego, a ci którzy tu smarują wielko słowne posty o płaceniu za nic dla C+ robią to tylko p to aby sie przyczepić.

Spojrzyj na nicki i luknij na wcześniejsze posty o C+ tych userów to zobaczysz zwykłą spinę i dziecinadę.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...