Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza mądra wypowiedź od dawna.
Niech jeden z drugim przyzna co by zrobili, gdyby dziś poszli do salonu Apple, i zapytali o nowego iPhone 7, a jeden z konsultantów by ich wziął na bok, i zaproponował im niezgodną z regulaminem ofertę - iPhone 7 za 1zł przy abonamencie 20 zł. Naprawdę, ten który szczerze mi tu napisze, że odrzuciłby tą ofertę, a w zamian wziąłby tego samego fona za 500 zł przy abonamencie 100 zł miesięcznie - ten niech obrzuca mnie kamieniami do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odrzuciłbym tą ofertę a wiesz dlaczego ? Bo szanuje pracę innych i także chce aby inni szanowali moją pracę ale dla niektórych jest to nie do pojęcia. Właśnie sprzedadzą się aby mieć tylko taniej.  

 

@the cable guy tak to przestępstwo, to że jakiś zapis jest martwy nie znaczny że można go łamać.  Ta banda cwaniaków jak jak nazwałeś powstałą tylko dlatego, że na Wyspach są ludzie zainteresowani właśnie oglądaniem nc+  w UK, gdyby ich nie było to by problemy nie było tyle w temacie.

 

Mnie nie interesuje, że ktoś wyjeżdża to UK, to jego problem, ma kanały fta niech je oglądać aby nie zapomnieć języka a nie lamię prawa przez co ja muszę ponosić konsekwencje.

 

A usprawiedliwianie się, że konsultant nc+ mu pozwolił jest po prostu żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujący to jest, ale Twój brak umiejętności czytania za zrozumieniem.

O żadne pozwolenie nie prosiłem, żadnego również nie dostałem - otrzymałem ofertę handlową od przedstawiciela nc+, przyjąłem, kropka.

Masz jakieś pytania w sprawie niezgodności umów z regulaminem ? - zwróć się z tym do przedstawiciela nc+.

Temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy tak to przestępstwo

Jak można sklasyfikować omawianą sytuację jako "przestępstwo"?

Przypominam, że przedmiotem dyskusji jest zapis w regulaminie operatora, a nie kodeksie karnym.

Poza tym gdzie takiemu czynowi do np. sharingu, który rzeczywiście jest przestępstwem i przy okazji prawdziwym rakiem tv sat?

 

Wracając do sedna - pech chciał, że znaleźli się jacyś 'janusze biznesu', którzy używali sprzętu nc+ do publicznego odtwarzania spotkań PL.

 

Gdyby nie to, pewnie nikomu by ta sytuacja nie przeszkadzała, bo FA/Sky (jeszcze) mają w nosie co kto ma w domach i de facto nie dałoby się tego sprawdzić. Samo posiadanie talerza wycelowanego w 13E na wyspach nie świadczy o posiadaniu platformy nc+.

 

Pewnie ta sytuacja odbije się czkawką przy negocjowaniu kolejnej umowy.

Edytowane przez Grabar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała wrzutka co do oglądalności Koszykarskiej Ligi Mistrzów

 

Partizan Belgrad – Stelmet Zielona Góra, wtorek, godz. 18.00 – 12.7 tys.

Rosa Radom – EWE Basket,środa, godz. 18.30 – 7 tys.

 

A mnie ciekawi jaka by była oglądalność (zainteresowanie) tymi spotkaniami jakby o tej samej porze w C+ można by było oglądać mecz piłki nożnej ligi włoskiej czy francuskiej ?

Śmiem twierdzić, że część z tych tysięcy to kibice piłki którzy oglądali z braku laku lub po prostu mieli włączony tv na kanale sportowym, a w rzeczywistości nawet nie spoglądali na tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze, zapis w regulaminie to nie wymysł nc+, to są prawa autorskie a dokładnie umowa licencyjna która przysługują właścicielowi contentu w tym wypadku PL, tak samo z filmami czy innymi programami które sprzedawane są stacją.  Prawo UE definuje pojęcie praw autorskich i jest mniej więcej spójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nadawca rozłoży ładnie sobotnie mecze na 13:45 i 18:30, a niedzielne na 14:30 i 17:00 :) A to też nie jest zawsze regułą. Czasem może wpadnie jeszcze mecz piątkowy/poniedziałkowy, a że europejskie puchary zimą nie grają, to niedzielnych meczów nie będzie tak dużo, jak w ostatni weekend.

 

Edit: A jak ban nie spadnie do Świąt, to w Boxing Day całe 2 mecze: Watford - Crystal Palace i Hull - Man City, chyba, że nie traktujemy tego dnia jako weekendowy match day, tylko jako kolejkę w środku tygodnia.

Akurat w Boxing Day nadawcy zagraniczni jak Holenderski FOX dają kilka meczów o 16 więc jest to traktowane jak kolejka w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze, zapis w regulaminie to nie wymysł nc+, to są prawa autorskie a dokładnie umowa licencyjna która przysługują właścicielowi contentu w tym wypadku PL, tak samo z filmami czy innymi programami które sprzedawane są stacją.  Prawo UE definuje pojęcie praw autorskich i jest mniej więcej spójne.

Problem polega na tym, że Polacy najczęściej nie czytają, nie przestrzegają i nie ponoszą konsekwencji wynikających z  regulaminów, umów, czy innych przepisów. Inna sprawa, że jest niestety w wielu przypadkach takie przyzwolenie "władz", a niejednokrotnie różnego rodzaje przepisy są przez te "władze" naginane (często po czasie) w celu wyrządzenia "szkody" tymże właśnie Polakom (często tam gdzie to jest mało ważne w skali całości problemu - tak na pokaz medialny. Prawdziwy problem natomiast nie jest rozwiązywany). Ot taka polska rzeczywistość  :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze, zapis w regulaminie to nie wymysł nc+, to są prawa autorskie a dokładnie umowa licencyjna która przysługują właścicielowi contentu w tym wypadku PL, tak samo z filmami czy innymi programami które sprzedawane są stacją.  Prawo UE definuje pojęcie praw autorskich i jest mniej więcej spójne.

Możesz już skończyć z tymi twoimi regulaminami bo mnie mdli od tego jak czytam to wszystko. Czepiasz się tego jednego punktu jak by to miało zmienić świat. Lepiej chyba do platformy nc+ mieć klientów u siebie którzy im za to płaca niż maja korzystać z innych źródeł najczęściej nielegalnych ale w świecie internetu to żaden problem znaleść wszystko i nc+ by z tego nic nie miała poszła by z dymem bez klientów za granicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Czy ty nie potrafisz zrozumieć, że to nie wymysł nc+ w regulaminie a takie jest prawo i nie dotyczy ono tylko nc+ a każdej plarformy i stacji TV na świecie. To, że operator nic z tym nie robi, bo w zasadzie nie ma środków do tego aby kontrolować gdzie są klienci, oczywiście konsultanci których opisywał powinni być dyscyplinarni. Racja jest po 1 stronie po stronie prawa, a to że fizycznie jest łatwo złamać nie usprawiedliwia popełnienia czynu. Ignorantia luris nocet.

 

Sprawa nie przycichnie bo problem jest duży, nie chodzi tylko o puby, firmy sprzedając nc+ ale też o czyste piractwo bo wpisując sobie w Google Polska TV w UK możesz natrafić też np na IPTV które oferuje C+ Sport, Polsat Sport itd razem. Skala jest ogromna i problemem nie jest, że można coś tak kupić a popyt ludzi tam mieszkających, gdyby go nie było zjawisko podaży by nie wstąpiło. Genialny Polacy wolą nc+ dlatego, że jest tańsza niż SKy. Cała tajemnica.  Przez co my cierpimy. A to dopiero może być początek bo czy wytwórnie filmowe czy inne ligi sportowe też się temu przyglądają i w którymś momencie też mogą się upewnić o swoje.

 

Fajnym przykładem do zestawienia tego i pokazania pokazanie płytkiej polskiej mentalności jest ta promocja Lidla i co się z nią dzieje

Zostałem wywołany do tablicy, więc wypada odpowiedzieć. Sfera faktów wygląda następująco: tak - potrafię czytać ze zrozumieniem, tak - talerze są masowo wywożone na wyspy, tak - nc+ przymyka na to oczy, o czym dość jasno mówi ste100, bo im się to opłaca. I teraz wkraczamy w sferę dyskusji i tu już opinie są podzielone, bo dla jednych winę ponosi "typowy Polak" i jego chęć do kombinowania, a dla innych winę ponosi nc+, który nienależycie zabezpiecza swoje i nieswoje prawa. I możemy się przerzucać opiniami, regulaminami i osobistym widzimisię, ale na dziś meczów o godz. 16:00 nie ma i to nie od "typowego Polaka" zależy, czy one wrócą na antenę, tylko jednak od nc+. Zatem dalej podtrzymuję swoje stanowisko, że każda strona - i Ty i ste100 - ma swoje racje, natomiast uważam, że najwięcej straciło i może jeszcze stracić nc+, bo wyszło na jaw, że olewają swój obowiązujący regulamin, obowiązujące prawa, a jeśli tego nie olewają (załóżmy i to) - to nie potrafią należycie zabezpieczyć dystrybucji wykupionego kontentu, co jak co, ale w obu scenariuszach są mocno w plecy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tę dysputę mam nieodparte wrażenie, że ktoś rozminął się z powołaniem. Takich ludzi jak mad85 potrzebujemy w Urzędach Skarbowych i Izbach Komorniczych. Toż to są ludzie bardziej prawi i sprawiedliwi nawet od Papieża. Ja np. proszę Pana regularnie nie opłacam opłat postojowych w strefach parkowania w Gdańsku. Wyliczyłem, że bardziej opłaca mi się zapłacić mandat. A parkuje w miejscu, które jakoś funkcjonariusze SM omijają. Pewnie zaraz niektórzy nazwą mnie złodziejem...

A co do dekoderów nc+ to trochę żałosne jest jednak używanie tych dekoderów poza granicami kraju. Zachowanie lekko buraczane. Ludzie zarabiają w funtach, a nie stać ich na opłacanie kablówki czy TV satelitarnej w GB?

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Możesz już skończyć z tymi twoimi regulaminami bo mnie mdli od tego jak czytam to wszystko. Czepiasz się tego jednego punktu jak by to miało zmienić świat. Lepiej chyba do platformy nc+ mieć klientów u siebie którzy im za to płaca niż maja korzystać z innych źródeł najczęściej nielegalnych ale w świecie internetu to żaden problem znaleść wszystko i nc+ by z tego nic nie miała poszła by z dymem bez klientów za granicy:)

Jakich klientów z zagranicy???Nie ma czegoś takiego drodzy emigranci

Klient z zagranicy w świetle prawa nie istnieje...kupujesz i używasz na terenie Polski tylko i wyłącznie.

Pomieszało się wam w głowach od tych funtów ;)

Angole wzięli się za auta na polskich tablicach więc i za anteny z logami Polskich operatorów też się wezmą to kwesta czasu :lol2:

Tak na marginesie mieszkałem w Leicester więc jakieś zdanie w temacie Polaków na wyspach mam :P

 

 

 

A potrafisz sobie wyobrazić taką niesamowitą dla Ciebie sytuacje, że ich stać ale chcą oglądać np. Ekstraklasę albo polskie seriale?

Nie potrafię sobie wyobrazić ... wiesz co oznacza licencja??Jaki operator w UK ma licencję na Ekstraklapę?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrafisz sobie wyobrazić taką niesamowitą dla Ciebie sytuacje, że ich stać ale chcą oglądać np. Ekstraklasę albo polskie seriale?

To jest jeszcze bardziej żałosne. Oglądanie Ekstraklasy gdy jest Premier League i oglądanie polskich seriali gdy są angielskie, o wiele lepsze...Przy tym to dobra nauka języka. I potem się dziwić, że nas nie lubią w GB jak się nie integrujemy ze społeczeństwem brytyjskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@gregor111 to mi się podoba co napisałeś :brawo:

Ogólnie zabierzmy na Wyspy to co Polskie i zróbmy sobie tam Polskę ,masakra jakie społeczeństwo w UK się robi mdłe :P

Wracając do sedna sprawy sport z oferty NC+ jest tylko i wyłącznie na terenie Polski a argumenty w stylu że płacicie bo klient z zagranicy jest mega beznadziejnie słabe ;)

Oglądacie jedynie dlatego bo nikt jeszcze do tego się nie przyczepił i tyle ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mało istotne czy jest to Barclays czy Lloyds czy ktoś inny ;)

Angielska liga to marka sama w sobie jak widać po ruchach względem NC+ .

 

Dziś również derby Dolnego Śląska na Canal+ które właśnie trwają :D

Chodziło mi o to, że skrót BPL jest po prostu już nieaktualny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze bardziej żałosne. Oglądanie Ekstraklasy gdy jest Premier League i oglądanie polskich seriali gdy są angielskie, o wiele lepsze...Przy tym to dobra nauka języka. I potem się dziwić, że nas nie lubią w GB jak się nie integrujemy ze społeczeństwem brytyjskim.

Tu nie chodzi że kogoś nie stać albo że sie nie integruje z społeczeństwem. Chodzi o te głupie zakazy pokazywania meczy i to nie tylko Premiel League ale wszystkie ligi była już sytuacja że Gran Derbi było pokazywane od drugiej połowy albo że Bundesligi też nie mogę sobie zobaczyć o 14 30 to jest jakaś paranoja. Jak by to było na zasadzie Sky DE to nawet bym się minuty nie zastanawiał żeby mieć Sky bo jakościowo nie ma co porównywać bo to jest przepaść NC+ to sie może schować z tym pseudo HD nie mówiąc już o 4K. Pamietam na forach jak każdy sie cieszy bo wyciągał pakiety z C+ po 50 zł tylko że radość sie skończyła jak przegrali przetargi na kilka lig bo z czego to mieli zapłacić jak każdy by chciał prawie za darmo. To wypraszam sobie takie teksty że nas nie stać na Sky. Stać nas na dużo więcej niż w Polsce i to na wszystko nie tylko śmieszna TV:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrafisz sobie wyobrazić taką niesamowitą dla Ciebie sytuacje, że ich stać ale chcą oglądać np. Ekstraklasę albo polskie seriale?

Masakra. ESA można legalnie oglądać w UK dzięki Dailymotion z komentarzem C+ .  Zresztą nie tylko w UK. 

 

A tłumaczenia, że nc+ komuś czego nie zabrania mimo, że prawo tego nie pozwala są żałosne i śmieszne. 

 

Po zatem nie ma czegoś takiego jak gran derbi. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze bardziej żałosne. Oglądanie Ekstraklasy gdy jest Premier League i oglądanie polskich seriali gdy są angielskie, o wiele lepsze...Przy tym to dobra nauka języka. I potem się dziwić, że nas nie lubią w GB jak się nie integrujemy ze społeczeństwem brytyjskim.

Ale co ma posiadanie NC+ czy CP na wyspach z integracją ze społeczeństwem? Głupszego argumentu nie słyszałem. Człowieku, wyjeżdzając na Wyspy i wykupując NC+ chciałem mieć swobodny dostęp do polskich treści na Wyspach. Nie wiesz jak czują się ludzie na Wyspach. Takie rzeczy są im potrzebne, aby nie zapomnieć o tym kim się jest i skąd się pochodzi. Dodatkowo bicie piany, że przez to nie umie się języka znowu jest nietrafione, a co do funtów to mógłbym połowie ludzi udzielających się w tym temacie opłacać abo i nie wpłynęłoby to na mój budżet domowy, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że wracając do domu po pracy chcę włączyć telewizor i swobodnie obejrzeć sobie Pierwszą Miłość, Ukrytą Prawdę czy Belfra a nie musieć szukać streamingu i to nie moja wina tak naprawdę, że NC+ czy CP na to pozwala. Trwa to już nie rok, nie 2, a pewnie z 10 i nikomu by to nie przeszkadzało gdyby nie jakieś cebulaki, którzy chcieli na tym zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od dłuższego czasu obserwuję Wasza dyskusję na temat wywożenia dekoderów do UK, że to nielegalne, że to be, że UK ogranicza dostęp do meczu z PL.

 

Ludzie!!! troszkę ogłady. Myślicie, że nc+ nagle zakaże wywożenia dekoderów na wyspy? Albo ograniczy wiązkę przekazu satelitarnego? Nigdy tego nie zrobi nawet kosztem straty całej ligi angielskiej! Zrozumcie to w końcu. Dlaczego nigdy tego nie zrobi? Otóż po prostu w UK mieszka masa Polaków, którzy mają full pakiety i za nie płaca regularnie. TAK MAJĄ FULL PAKIETY, gdzie w UK zarabia się w funtach i tam za 2 godziny pracy Polak ma full pakiet nc+. Myslicie, że na wyspach są ludzie, którzy mają pakiet nc+ Comfort+ czy Extra+? Tam są inne realia, inny pieniądz, tak dla Polaka wydać na full pakiet nc+ to grosze.

 

Zrozumcie to w końcu. nc+ nie ograniczy wywozów dekoderów do UK, nie ograniczy wiązki na wyspy bo to byłby strzał w głowę. Za granicą Polacy płaca full pakiety a nie jakieś ochłapy. Dla nc+ to kon[beep]y klient.

 

Więc nc+ woli stracić 1 mecz angielskiej ligi bądź nawet całą ligę, ale zrozumcie, że nigdy nie ograniczy wiązki przekazu!

 

Kilka ludzi postęka na forum, pokrzyczy ale czy to coś zmieni? Ok jeden mecz ubył czy to jakaś tragedia? Był, nie ma go trudno. żyje się dalej.

Znam wiele ludzi w UK, DE czy NE, którzy mają CP i nc+ i mają full pakiety. Tam nikt się w ochłapy nie bawi i nie negocjuje cen z konsultantem "jak nie dasz taniej odchodzę z nc+". tam ludzie płaca regularnie full pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Zrozumcie to w końcu. nc+ nie ograniczy wywozów dekoderów do UK, nie ograniczy wiązki na wyspy bo to byłby strzał w głowę. Za granicą Polacy płaca full pakiety a nie jakieś ochłapy. Dla nc+ to kon[beep]y klient.

 

Więc nc+ woli stracić 1 mecz angielskiej ligi bądź nawet całą ligę, ale zrozumcie, że nigdy nie ograniczy wiązki przekazu!

 

Kilka ludzi postęka na forum, pokrzyczy ale czy to coś zmieni? Ok jeden mecz ubył czy to jakaś tragedia? Był, nie ma go trudno. żyje się dalej.

Znam wiele ludzi w UK, DE czy NE, którzy mają CP i nc+ i mają full pakiety. Tam nikt się w ochłapy nie bawi i nie negocjuje cen z konsultantem "jak nie dasz taniej odchodzę z nc+". tam ludzie płaca regularnie full pakiety.

Trochę sie zagalopowałeś ...w Polsce też wiele ludzi ma full pakiety nie tylko w UK drodzy emigranci zarobkowi można mieć dobrze,to też zrozum :P:lol2:

Płacę 124,89 to ochłapy?Takie argumenty są tak bzdurne że aż śmieszne.

Mieszkałem dwa lata w Leicester i wcale nie zazdroszczę nikomu wróciłem kilka lat temu i mam na tyle dobrze by wyśmiewać takie teorie co piszecie :lol2:

Dzięki wam emigranci NC+ ma się dobrze?Bzdura i jeszcze raz bzdura

Rozmowa tyczy się "legalności" a nie że jesteście dojnymi krowami koniec i kropka :P:cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...