Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serio w to wierzysz, że kara finansowa powstrzyma ludzi od kombinowania ? Nie bądź naiwny, za jazdę po pijaku samochodem, handel ludźmi czy handel narkotykami też grozi kara a jakoś ludzie zawsze to robią.  Mentalności ludzi żądną karą nie zmienisz i nie ważne jak wysoka ona będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możnaby ograniczyć tylko wiązkę z tp z kanałami paczki C+.

No to w tym momencie jak dajmy na to dla przykładu jest 20k dekoderów NC+ za granicą to zrobi się 0k dekoderów NC+ za granicą, bo zamykając paczkę C+ robi się dekoder CP bez 2 kanałów sportowych CP w cenie NC+ czyli absurd, a NC+ na to nie pójdzie, bo ludzie wyjeżdzający za granicę z ich dekiem właśnie na paczkę C+ najbardziej liczą, bo jedynki dwójki i polsaty można w necie za free oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

ludzie wyjeżdzający za granicę z ich dekiem właśnie na paczkę C+ najbardziej liczą, bo jedynki dwójki i polsaty można w necie za free oglądać.

Zapytam wprost gdzie legalnie można oglądać NC+?Odpowiedź jest prosta......na terenie Polski ,wydaje mi się że nasze kochane NC+ zdaje sobie sprawę że prędzej czy później taki krok podejmie.Mogę blokować sygnał na weekend lub wtedy kiedy lecą mecze ale coś z tym zrobić trzeba :P

 

Sygnału na WB nie "zamkną", bo zarówno dla nc+ i CP to za duży zysk. Przecież kilkadziesiąt tysięcy polskich dekoderów jest na Wyspach.

Przymykać oko można,wszystko jest  jednak do czasu .........

Wyłączysz sygnał na kilka godzin i przyjdą reklamację z UK że niema obrazu ? :lol2:

Żadna reklamacja nie będzie rozpatrzona pozytywnie drodzy emigranci :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie za granicą jest nielegalne. Więc albo operator stara się naprawdę coś z tym zrobić, albo tylko pozoruje, że im zależy i za każdym razem będą obrywać, bo komuś coś się nie spodoba.

Dzisiaj blokują mecz o 16 a może za chwilę nie spodoba im się, że inne mecze są pokazywane nelegalnie w pubach.

Piszecie o odpowiedzialności zbiorowej, więc niech odpowiadają Polacy na Wyspach a nie cała Polska.

 

Innego skutecznego rozwiązana, jak ograncznie wiązki nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o odpowiedzialności zbiorowej, więc niech odpowiadają Polacy na Wyspach a nie cała Polska.

 

 

 

Ha. Odpowiedzialność zbiorowa. Ty robisz swoją robotę, koleś obok nie, i oboje dostajecie po d... ? Kolega chyba lubuje się w epoce komunizmu.

Chcą karać ? Zgadzam się.

Niech każdy z tych złapanych w UK pustych łbów, który udostępniał publicznie sygnał dostanie po minimum 30-40k funtów kary.

Niech też upublicznią nazwy miejsc gdzie doszło do złamania prawa, i wysokości kar wraz z podaniem ile osób zostało ukaranych, a gwarantuję Ci że kolejnych nie będzie.

Niech też w końcu wezmą się za firmy - legalne, zarejestrowane - które bezwstydnie ogłaszają się ze sprzedażą NC+/CP na terenie UK, włącznie z załatwianiem formalności, a których ulotki czy reklamy znajdziesz w lokalnej prasie, czy na necie.

Niech zamkną sklepy, które wyglądają jak punkty obsługi klienta NC+/CP, gdzie na miejscu podpiszesz papiery, bierzesz deka i idziesz do domu.

 

To oni stanowią problem, a nie ludzie którzy sobie po pracy w domu oglądają mecz. Deki były wywożone od lat, i problemu z tym nie było, dopóki nie pojawiły się cwaniaki które stwierdziły że się na tym dorobią.

Wszyscy o tym wiedzą od lat, konsultanci przytakują, nawet oddzwaniają na brytyjskie numery - i problemu nie ma.

 

Teraz nagle Sky blokuje sygnał i każdy Polak na wyspach winny. Nie każdy.

Stosując odpowiedzialność zbiorową nie wyeliminujesz problemu, a jedynie doprowadzisz do tego do czego doprowadzili głupio-mądrzy w Polsce - że przyjeżdża Real Madryt i gra na pustym stadionie.

Gdyby zaś tym problemem zajęto się dawno temu, to dziś na Legii miałbyś rodziny z dziećmi, a nie bandy idiotów. Tego akurat od anglików moglibyśmy się nauczyć, bo oni sobie z tym pseudo-kibicowskim szrotem dawno temu poradzili.

Tak jak pisałem wcześniej - dowalić po kieszeni i momentalnie cwaniaki znajdą sobie inny sposób na zarobek.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

To oni stanowią problem, a nie ludzie którzy sobie po pracy w domu oglądają mecz. Deki były wywożone od lat, i problemu z tym nie było, dopóki nie pojawiły się cwaniaki które stwierdziły że się na tym dorobią.

Wszyscy o tym wiedzą od lat, konsultanci przytakują, nawet oddzwaniają na brytyjskie numery - i problemu nie ma.

 

Masakra co za bzdury. Gdyby nie było popytu takie firmy by nie powstawały. Problemem są ludzie którzy chcą oglądać nc+ poza granicami naszego kraju, to im zainteresowanie sprawia, ze takie firmy powstają.  Jeśli chcesz kogoś karać to ich, bo jak oni znikną to problem się rozwiążę ale oczywiście jest to nie realne. Po drugie serio uważasz, że jakaś kara kogoś zniechęci do czegokolwiek ? Dopóki ludzie nie zrozumieją, że nie można wywozić to nic w tej kwestii się nie zmieni.

A pieniądze jakie płaci im nc+ to są drobne dla nich i oni są w stanie z nich zrezygnować bez problemu. 

 

 

 

Czekaj czekaj, czego mamy uczyć się od Anglików tego ? Cóż zapomniałeś o starciu na meczu Chelsea - WHU czy obrzuceniu autokaru MU w Londynie kamieniami, butelkami i puszkami ? Tego mamy się uczyć od nich ? A to są jedynie te najgłośniejsze incydenty o których mówiły też masze media bo tam tuszuje się takie rzeczy. Z czym sobie poradzili ?  4 lata temu Kirkland dostał w [beep] podczas meczu bo ktoś zszedł sobie z trybuny i miał taką chęć, potem wyszedł ze stadionu.  Ale faktycznie na zachodzie sobie poradzili. Ale to nie temat na to.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem są ludzie którzy chcą oglądać nc+ poza granicami naszego kraju, to im zainteresowanie sprawia, ze takie firmy powstają.

 

Aha, czyli to że 8 lat temu wziąłem ze sobą deka, sam sobie go zainstalowałem, łącznie z anteną i osprzętem, bez dzielenia się tą informacją z kimkolwiek w UK sprawia że jestem problemem ?

Ciekawy punkt widzenia. Najlepsze jest to, że przy ostatnich dwóch przedłużeniach umów nie było to problemem zarówno dla mnie jak i NC+.

 

Czekaj czekaj, czego mamy uczyć się od Anglików tego ? Cóż zapomniałeś o starciu na meczu Chelsea - WHU czy obrzuceniu autokaru MU w Londynie kamieniami, butelkami i puszkami ? Tego mamy się uczyć od nich ? A to są jedynie te najgłośniejsze incydenty o których mówiły też masze media bo tam tuszuje się takie rzeczy. Z czym sobie poradzili ?  4 lata temu Kirkland dostał w [beep] podczas meczu bo ktoś zszedł sobie z trybuny i miał taką chęć, potem wyszedł ze stadionu.  Ale faktycznie na zachodzie sobie poradzili. Ale to nie temat na to.

 

Ty podajesz mi przykłady z przestrzeni kilku lat, które faktycznie się wydarzyły; ba, było ich więcej. Tyle że to przypadki, a w Polsce to norma. Cotygodniowa. I nie tylko na Legii, ale też na wielu innych stadionach.

W UK coś odwalisz ? Dostajesz bana. Dożywotniego.

A na Legii Ci co rozrabiali 2-3 lata temu, nadal rozrabiają, bo te śmieszne "zakazy stadionowe" już dawno się im pokończyły.

 

Byłem jakiś czas temu na Emirates. Zupełnie inny poziom. I nie chodzi mi o poziom tego co widziałem na boisku, ale poziom kultury. Mnóstwo rodzin, mnóstwo dzieci. Nikt się nie boi że jakaś banda zacznie naparzać gazem albo szkłem.

Fakt, sporo hamburgerów, ale za to co jakiś czas wszyscy się śmiali jak jakiś kolo za nami pokrzykiwał " Walcott you f..."

 

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że w dobie cyfrowej TV, NC+ nie jest w stanie stwierdzić, gdzie znajduje się dany, aktywny dekoder?

Edytowane przez Mr. Orbita
Warunkowo puszczam, ale proszę nie robić offtopu - to wątek o Sporcie w nc+, a nie namierzaniu dekoderów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że w dobie cyfrowej TV, NC+ nie jest w stanie stwierdzić, gdzie znajduje się dany, aktywny dekoder?

Nie wiem czy są w stanie, ale wątpię czy chcą.

Obie platformy zdają sobie sprawę, że ich abonenci rozsiani są po całej Europie. Jak pisałem wcześniej, anten CP u mnie w mieście jest sporo... i jeszcze więcej.

Gdyby dziś mieli odciąć dożywotnio sygnał dla wszystkich abonentów odbierających poza Polską, to podejrzewam że dział zajmujący się rozwiązywaniem umów z winy klienta przez najbliższe kilka miesięcy pracowałby na 3 zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kilkunastu lat. Przykłady z ostatniego meczu poprzedniego sezonu i 2 tygodni to kilkanaście lat a przykład z Kirklandem dałem jako ciekawostkę czegoś co nigdy nie wydarzyłoby się w Polsce.. Oczywiście to, że doszło do 7 burd w poprzedniej kolejce europejskich pucharów też pewnie nie wiesz bo media o tym nie informowały, o tym że kibice Nantes chcieli sprać Kitę też pewnie nie. Różnica jest taka, że nasze media to opisują i się tym ekscytują a tam mają zakaz. Nas karzą za każdą głupotę a tam kara to cud. Jakoś po meczu Pucharu Ligi nikt stadiony nie zamknął. Ale to nie temat na tą dyskusję.

 

Ale co do tematu to tak jesteś jednym z tych którzy łamią prawo przez których ja i wiele osób na tym forum i w kraju mamy problemy z oglądaniem Premier League o 16.  To przez ciebie i tobie podobnych jest takich problem. Mieszkasz w Uk wykup Sky bo wywożenie nc+ jest zabronione to, że nie zarabiasz na tym nie usprawiedliwia cie bo dalej jest łamanie prawa i dalej jest to kradzież.

 

@grande poruszasz ciekawą rzecz ale skoro google czy apple mogą nas śledzić jak chcą to pewnie nc+ bez problemu też by mogła, tutaj trzeba zadać pytanie czy chcą ?

 

 

Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem, zwrócił ktoś uwagę że ci geniusze w przerwie powtarzanego meczu NBA potrafią podać w sport news wynik tego meczu ? Oglądałem jeden taki mecz NBA w sezonie i w zasadzie więcej nie obejrzę innych nich na żywo.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do tematu to tak jesteś jednym z tych złodziei przez których ja i wiele osób na tym forum i w kraju mamy problemy z oglądaniem Premier League p 16.  To przez ciebie i tobie podobnych jest takich problem. Mieszkasz w Uk wykup Sky a nie kradnij.

Obiecuję że przedyskutuję tą kwestię z przedstawicielem nc+ podczas kolejnego przedłużania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkasz w Uk wykup Sky bo wywożenie nc+ jest zabronione to, że nie zarabiasz na tym nie usprawiedliwia cie bo dalej jest łamanie prawa i dalej jest to kradzież.

Gdy podczas negocjacji konsultant poprosił o mój numer telefonu a ja odmówiłem podania, wyraźnie stwierdził że to że przebywam w UK nie stanowi żadnego problemu.

Skoro NC+ mnie usprawiedliwia to kim Ty jesteś by rzucać we mnie kamieniem ?

A Sky'a nie chcę z prostego powodu - tam nie ma polskich kanałów z bajkami. A te kanały są mi potrzebne, by mały nie tracił kontaktu z językiem polskim.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam wprost gdzie legalnie można oglądać NC+?Odpowiedź jest prosta......na terenie Polski ,wydaje mi się że nasze kochane NC+ zdaje sobie sprawę że prędzej czy później taki krok podejmie.Mogę blokować sygnał na weekend lub wtedy kiedy lecą mecze ale coś z tym zrobić trzeba :P

 

Przymykać oko można,wszystko jest jednak do czasu .........

Wyłączysz sygnał na kilka godzin i przyjdą reklamację z UK że niema obrazu ? :lol2:

Żadna reklamacja nie będzie rozpatrzona pozytywnie drodzy emigranci :cool:

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej wtedy wszyscy oddadzą dekodery i platformy stracą trochę abonentów:)

 

@ste100 ładnie to opisał. Konsultanci zdają sobie sprawe, że mają wielu klientôw w Anglii i skoro pozwalają na wywózke dekoderów, to już raczej zasługa ich szefostwa, czyli nc+ :)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do tematu to tak jesteś jednym z tych którzy łamią prawo przez których ja i wiele osób na tym forum i w kraju mamy problemy z oglądaniem Premier League o 16. To przez ciebie i tobie podobnych jest takich problem. Mieszkasz w Uk wykup Sky bo wywożenie nc+ jest zabronione to, że nie zarabiasz na tym nie usprawiedliwia cie bo dalej jest łamanie prawa i dalej jest to kradzież.

Ale bzdury. Przede wszystkim obrażasz uczciwych klientów, którzy oglądają polską telewizje zagranicą. Płacą za to? Płacą. A w umowie nc+, gdy mieszkałem w Wielkiej Brytanii, nie miałem żadnego zapisu dotyczącego wywozu dekoderôw poza Polskę i wydaje mi się, że teraz też nic takiego nie ma. A PL o 16 w Polsce nie możemy oglądać przez jakiegoś czubka, który udostępnił mecz w pubie. I to jego wina. Ludzie zabijają nożami i czy na tej zasadzie nie powinniśmy z nich korzystać? ;)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100 NC+ ciebie usprawiedliwia? :lol2: Słyszałeś o czymś takim  jak regulamin świadczenia usług?Pewnie nie masz o tym zielonego pojęcia to polecam Rozdział 5 punkt 17

Interesujące. Rozmawiam z przedstawicielem platformy NC+, gość sam informuje mnie że wie że nie chcę podać numer tel. bo przebywam pewnie poza granicą i dodaje że to NIE STANOWI PROBLEMU, po czym następuje przedłużenie umowy poprzez oświadczenie i zaakceptowanie go.

Gdzie w tym momencie przedstawiciel NC+ miał regulamin ?....

Jeżeli moja lokalizacja nie pozwala na świadczenie usług NC+, nikt nic nie powinien mi zaproponować - a tu masz, niespodzianka.

To kto tu łamie prawo ? NC+ bo oferuje mi usługę której zgodnie z prawem nie powinien mi zaoferować czy ja bo się na to zgadzam ?

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są takie zapisy w umowie i każdy kto wywozi tuner za granicę łamie warunki umowy. Inna sprawa, że operator przymyka na to oko, bo kasa płynie.

Od takich co wywozili dekodery się zaczęło a skończyło na czubkach, którzy udostępniali mecze w pubie i teraz jest problem.

Jeszcze raz powtórzę. Chciałeś emigrować, to musisz liczyć się z plusami i minusami tej decyzji.

Ograniczyć wiązkę tylko jednego transpondera z kanałami C+, tak by nie docierał na Wyspy. Reszta Europy jest bez znaczenia i po kłopocie.

Trzeba tylko chcieć...

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...