Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tu wszedłem, żeby o tym napisać. Ta tęsknota niektórych osób za Ryczelem jest zdumiewająca. Kiedy, wraz z Kalinowskim i Jagodą, był frontmanem nSportu, podobnie pozytywnych opinii próżno było szukać. Powszechnie krytykowano go, wcale nie za nadmierne emocje - bo póki nie zaczął błaznować przy meczach BVB, trzymał je we w miarę rozsądnych granicach - lecz za całą masę wpadek merytorycznych. Minęło już trochę czasu, więc nie pamiętam wszystkich dokładnie, ale kilka zapadło mi w pamięć - jak choćby sytuacja, gdy domagał się karnego za faul w polu karnym zawodnika drużyny atakującej... po fuzji z C+ wcale nie odsunięto go na boczny tor od razu, prowadził GPS, prowadził "Na mundialu", ale i tam walił babola za babolem, choćby wytransferował Ospinę (zamiast Bravo) do Barcelony. Występy na konferencji (nie po raz pierwszy wprawia tam piłkarzy w niemałą konsternację) tylko potwierdzają, że dziennikarzem jest naprawdę miernym. Zgadzam się, że jest lepszy od najsłabszych ogniw redakcji - Milki czy Westfala, ale naprawdę, nie ma za czym tęsknić. 

Edytowane przez Maarten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie Sergiusz dał dzisiaj na Konferencji Kadry trochę ciała,chciał załatwić Szczęsnego a załatwił chyba siebie sam , ale nie zmienia to mojej oceny że to jeden z lepszych komentatorów z NC+ chodzi mi o emocje i barwę głosu.Tak czasami jest że każdy ma czasem gorszy dzień a czasem lepszy, tak to w życiu już jest i nic tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie przeczytał.

Ja zacytuję swoje wpisy z pewnego portalu.

Dramat z obydwu stron. Szczęsny p a j a cował, Teodorczyk zachowywał się jakby tam był za kare, a dziennikarze nie mieli pomysłów na pytania. Codzienne konferencje nie mają sensu.

 

Ryczel nie szukał dziury w całym, po prostu zapytał czy Szczęsnemu może przeszkadzać ta niepewność, no bo ma rację, podczas każdego okienka są różne zapytania czy zostanie w Romie, gdzie odejdzie itp. A nawet jeśli to tylko plotki dziennikarzy to nie lepiej było powiedzieć "Nie przeszkadza mi to, bo to stek bzdur."? No nie, bo przecież trzeba zniszczyć swojego kolegę publicznie.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat z obydwu stron. Szczęsny p a j a cował, Teodorczyk zachowywał się jakby tam był za kare, a dziennikarze nie mieli pomysłów na pytania. Codzienne konferencje nie mają sensu.

Gdyby zebrać do kupy wszystkie konferencje prasowe z danego sezonu ligowego to okazałoby się, że może 4-5% było ciekawych i wartych uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to naprawdę przemiana 38 i będzie to tylko eventowy kanał to nazwa pasuje. Bo to nie będzie trzeci regularny kanał w takim układzie

Mam nadzieje że za ten "Eventowy" nie będzie extra kasa od nas pobierana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie.

 

Otrzymanie koncesji NIE JEST równoznaczne z uruchomieniem nowego kanału smile.png

Sami widzicie, NC+ miało koncesję na Ligę+ od 2014 roku, a kanał do tej pory nie powstał, a świat się nie zawalił.

A wy już mędrkujecie po co Canal+ Now :)

 

Zapewne jak uruchomią to pewnie zrobią trzeci pakiet z 9 kanałami  z 10 zł więcej będą kosić biggrin.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...