Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wykupieniu EURO w ICA miał przyjść mail z potwierdzeniem zamówienia - po jakim czasie go dostaliście bo u mnie od rana cisza?

 

 

@up

Rowniez nie dostalem maila z potwierdzeniem ale w ica w opcjach dodatkowych mam dodane juz Euro oraz w ofercie, wpisana oferte euro jako aktywna.

Ja dostałem potwierdzenie na maila od razu po zamówieniu w ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo mało prawdopodobne żebyś  zobaczył jakiś mecz za darmo na hot bird ,

Jest dokladnie na odwrot.Jest bardzo prawdopodobne ze mecze Euro 2016 beda FTA na 13E na ARD i ZDF tak jak to mialo miejsce podczas Euro 2008 i Euro 2012

 

Według eksperta szansa na zakodowanie transmisji w niemieckich stacjach jest znikoma.

– To znaczy w ogóle nie ma jej na Astrze 19,2E, a jeśli wierzyć zapewnieniom przedstawicieli stacji („nie ma żadnych planów, aby przerwać transmisję ARD na Hotbird na okres UEFA Euro2016”) również w tym wypadku możemy spać spokojnie. Możliwe jest co najwyżej usunięcie stacji ARD lub ZDF z listy kanałów którejś z platform satelitarnych. Co ciekawe to zrobiło właśnie francuskie Orange.

Kibice nie powinni szukać transmisji na włoskim Rai1.

– Z Hotbirda stacja ta w zasadzie na pewno będzie kodowana (niekodowany będzie tylko dosył do włoskiego dvb-t na Eutelsat 5W, dostępny wyłącznie na specjalistycznych kartach satelitarnych do komputera posiadanych przez garstkę telemaniaków). Szans nie ma także w przypadku Armeńskiej 1TV (nadaje inną wersję na Hotbirdzie niż w swoim kraju)

http://www.telemagazyn.pl/artykuly/euro-2016-za-darmo-i-legalnie-gdzie-ogladac-transmisje-rozgrywek-nie-placac-za-nie-51132.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokladnie na odwrot.Jest bardzo prawdopodobne ze mecze Euro 2016 beda FTA na 13E na ARD i ZDF tak jak to mialo miejsce podczas Euro 2008 i Euro 2012

http://www.telemagazyn.pl/artykuly/euro-2016-za-darmo-i-legalnie-gdzie-ogladac-transmisje-rozgrywek-nie-placac-za-nie-51132.html

Już niebawem wszystko będzie wiadomo, ja wolałem się przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Rowniez nie dostalem maila z potwierdzeniem ale w ica w opcjach dodatkowych mam dodane juz Euro oraz w ofercie, wpisana oferte euro jako aktywna.

Ja mając ofertę nc+ mix wczoraj zamówiłem te kanały. Dziś rano już świecą, ale email też nie dotarł

 

abeb5b8e8c24d5a394f9a9352341c08d.jpga51e69c1594ab891c8a073351400bf40.jpg

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się, konsultantka mówiła że w lipcowym rachunku. Ale tutaj jak w Ica wchodzicie i macie ofertę Euro 2016 i po prawej plik PDF otwierając są szczegóły i taka sumę mam zapisana.

Jak jest u Was?

Edytowane przez east
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokladnie na odwrot.Jest bardzo prawdopodobne ze mecze Euro 2016 beda FTA na 13E na ARD i ZDF tak jak to mialo miejsce podczas Euro 2008 i Euro 2012

http://www.telemagazyn.pl/artykuly/euro-2016-za-darmo-i-legalnie-gdzie-ogladac-transmisje-rozgrywek-nie-placac-za-nie-51132.html

Pan ekspert z telemagazynu bzdury opowiada. Na HotBirdzie nic nie obejrzymy niestety, a na pewno nie w NC+ Dostałem dziś cynk, że kanały te NC+ będzie kodował na czas Euro. W sumie nie zaskoczyło mnie to, bo niektóre mecze w Lidze Mistrzów też były kodowane, a dokładniej to nie kodowane, tylko w miejsce ZDF wskoczył na czas meczu ZDF NEO.

Jeśli zatem ktoś chce oglądać wszystkie mecze to pozostaje ARD, ZDF i SAT1 na Astrze, albo wykupienie pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan ekspert z telemagazynu bzdury opowiada. Na HotBirdzie nic nie obejrzymy niestety, a na pewno nie w NC+ Dostałem dziś cynk, że kanały te NC+ będzie kodował na czas Euro. W sumie nie zaskoczyło mnie to, bo niektóre mecze w Lidze Mistrzów też były kodowane, a dokładniej to nie kodowane, tylko w miejsce ZDF wskoczył na czas meczu ZDF NEO.

Jeśli zatem ktoś chce oglądać wszystkie mecze to pozostaje ARD, ZDF i SAT1 na Astrze, albo wykupienie pakietu.

Jak nc+ może je zakodować? Jedynie to może je usunąć z listy dedykowanych dekoderów, jedyny który mógłby te kanały zakodować to samo ARD i ZDF ale tego nie zrobi więc nie pleć głupot.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając ofertę nc+ mix wczoraj zamówiłem te kanały. Dziś rano już świecą, ale email też nie dotarł

 

abeb5b8e8c24d5a394f9a9352341c08d.jpga51e69c1594ab891c8a073351400bf40.jpg

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Dostałem mail tuż po zamówieniu w ICA.

U mnie nadal maila brak ale w ICA w opcjach dodatkowych jest już EURO i jak u tobi505 kanały tak samo świecą. Więc widocznie mail nie jest żadnym wyznacznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że każdy będzie oglądał tam gdzie chce, ale ja i tak jestem zdania, że mistrzostwa oglądane w innej telewizji w SD z innym komentarzem to nie te emocje co w pl tv. Solorz chce na nas zarobić, ale ma do tego prawo ,skoro wyłożył swoje pieniądze na prawa to chce zarobić na tym. Ja kupilem pakiet, ale też się zastanawiałem. W końcu mistrzostwa są raz na dwa lata,a jak ktoś nie ma pieniążków to zawsze można się złożyć ze znajomymi :wink:
 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, lecz nie wiadomo jak się nadawcy niemieccy do tego ustosunkują, być może zakodują? Nikt tego nie wie,a z astry masz 100% pewności, że sygnał bedzie aktywny

 

a dlaczego niby z astry na pewno ?

Był o tym artykuł na SK, i ktoś napisał e-maila do Niemców i odpisali, że nie planują kodować sygnału z HB. Problemem może być NC+ która usunie te programy z listy kanałów.

 

chwila czyli rozwiazaniem aby ogladac to z HB jest inny dekoder niz od NC+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...