Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie o pakier Euro 2106 na nc+...

To będzie chodzic także na niededykowanych tunerach ? Mam VU zero. 

 

drugie pytanie

Musze wziac na urlop tuner  z wyjsciem euro bo tam gdzie jade tv jest bez hdmi, czy kanały HD na których bedą ME puszczane pojdą mi na TV SD z wejsciem Euro ? Jesli nie to bede musiał zabrac oprocz tunera laptopa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus

Oczywiście, że będzie chodzić! Dlaczego by nie? Jeśli masz kartę typu Cameleon (po dawnej CYFRZE+, nieparowaną) i na twoim obecnym tunerze za pomocą tej karty masz obecnie dostęp do wszystkich kanałów w twoim pakiecie to również i te kanały na Euro będą u ciebie dostępne, o ile je oczywiście dokupisz.

 

Odnośnie drugiego twojego pytania to domyślam się, że chodzi ci o telewizor kineskopowy? Do takiego telewizora możesz też podłączyć swój obecny tuner (jeśli ma wyjście typu Euroscart). Kanały HD na telewizorze kineskopowym będą wówczas oczywiście dostępne, tyle tylko, że zostaną przez tuner przeskalowane do rozdzielczości SD, odpowiadającej analogowemu systemowi PAL. Na telewizorze kineskopowym obraz na kanałach HD będzie wtedy taki sam, jak na kanałach SD.

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu sport na żywo w kanałach nc+:

 

Poniedziałek, 06.06:

 

02:00 C+S KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy fazy play-off: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers

 

Wtorek, 07.06:
 
20:40 C+S PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Hiszpania - Gruzja
 
Czwartek, 09.06:
 
03:00 C+S KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy fazy play-off: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
15:00 C+S GOLF: European Tour - Lyoness Open - 1. runda (do 18:00)
 
Piątek, 10.06:
 
11:00 C+S GOLF: European Tour - Lyoness Open - 2. runda (do 13:00)
15:00 C+S GOLF: European Tour - Lyoness Open - 2. runda (do 18:00)
 
Sobota, 11.06:
 
03:00 C+S KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy fazy play-off: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
12:00 C+S GOLF: European Tour - Lyoness Open - 3. runda (do 16:00)
18:30 C+   ŻUŻEL: Grand Prix Danii (do 22:15)
20:30 C+S ŻEGLARSTWO: Louis Vuitton America's Cup w Chicago - 1. dzień (do 22:00)
 
Niedziela, 12.06:
 
11:30 C+S GOLF: European Tour - Lyoness Open - finał (do 16:00)
15:00 nS+ Żużel: PGE Ekstraliga - mecz: ROW Rybnik - Get Well Toruń (+ wstęp od 14:30)
20:30 C+S ŻEGLARSTWO: Louis Vuitton America's Cup w Chicago - 2. dzień (do 22:05)
Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały 108 i 109 powinny być już na liście i o ile ktoś wykupił już jest plansza.

 

Nie wprowadzaj w błąd. Ci co zamawaili mają też komunikat "brak uprawnień z prośbą o kontakt"  

 

Nie siejcie fermentu. Kanału na dobre wskoczą w piątek ci co nie mają dostaną uprawnienia normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z HB tylko SD free, pod warunkiem że ARD i ZDF pokażą.

Zresztą pomyśl o konwerterze, za 50 zł spoko kupisz monoblocka na Astrę i HB.

Czyli za połowę tego co chce nc+ za polsaty masz już zawsze Astrę.

Na Astrze ZDF i Das Erste w HD.

Zapewniam cię, że przyda ci się nie raz nie dwa.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj w błąd. Ci co zamawaili mają też komunikat "brak uprawnień z prośbą o kontakt"  

 

Nie siejcie fermentu. Kanału na dobre wskoczą w piątek ci co nie mają dostaną uprawnienia normalnie

 

Bzdura, ja zamawiałem na początku czerwca i mam planszę na PS2 i PS3, a nie komunikat o braku uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...