Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ktoś posiada jakieś info czy te kanały będą w nc+ ? Stawiam, że tak - nc+ nie przejdzie obok dodatkowej kasy :)

Będzie podobnie jak w przypadku mistrzostw świata w siatkówce jak uruchomili 2 dodatkowe kanały. 

Jakieś kasy ? To jest stale ustalona cena.  CP ustala cenę wraz z zyskiem dla operatorów sprzedających to, oczywiście tak jak było przy MŚ w siatkówce operatorzy będą mogli kombinować i zmniejszyć swój zysk czy nawet zapłacić CP za abonenta oczekując od niego jakiegoś przedłużenia umowy czy czegoś tam.

 

Dla nc+ i innych operatów oferowanie bądź nie oferowanie tych kanałów będzie miała głownie oddźwięk marketingowy, bo zarobić na tym dużo nie zarobią, jedynie mogą dużo stracić wizerunkowo jak potencjalnych chętnych będzie dużo a tego nie zaoferują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Euro to nie mistrzostwa w siatkówce, i dostęp jest szerszy a do tego to za darmo. Wystarczy chcieć. Satelita Astra i niekodowane ARD HD i ZDF HD pokażą wszystkie mecze na żywo

ARD i ZDF pokaza 45 z 51 spotkan. Pozostale 6 pokaze Sat 1 z Astry. ARD i ZDF w wersji SD nadaja takze z Hot Birda i sa dostepne na liscie nc+.O ile na liscie Cyrowego Polsatu ZDF i ARD na czas Euro 2016 zostana prawdopodobnie zastapione innymi kanalami to na nc+ powinny pozostac. Poprzednie ME byly dostepne na ARD i ZDF takze z Hot Birda (w przeciwienstwie do MS, ktore byly tylko na Astrze) wiec tym razem powinno byc podobnie bo ARD i ZDF nie godza sie na pokazywanie imprez sportowych w wersji kodowanej https://satkurier.pl/news/124519/ardzdf-nie-pokaze-ms-szczypiornistow-w-2017.html

Inna sprawa ze Cyfrowy Polsat bedzie robil wszystko by na ARD i ZDF na Hot Birdzie nie pokazaly Euro 2016

http://sportowefakty.wp.pl/siatkarskie-ms-2014/469457/niemcy-nie-pokaza-polfinalu-polsat-zablokowal-transmisje

 

Plan transmisji Euro 2016 na niemieckich, niekodowanych kanalach:

http://liveonsat.com/los_soc_int_M_euro2016.php

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kanały w nc+ się pojawią. Ja tam wolę dopłacić, żeby mieć wszystko na tip-top. Chciałem rozpocząć tu na forum jakąś akcję, żeby zasypać ich mailami z pytaniem o te Polsaty, ale widzę większość będzie kombinować z niemieckimi kanałami. Ja niestety mieszkam w wynajętym mieszkaniu i za dużo zachodu, żeby ogarniać sobie kanały z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanaly sa z Hotbirda ... Gdzie tu jest kombinowanie, bo nie rozumiem?

 

Dla mnie luz - obejrze sobie na Das Erste, ZDF i Polsacie - wszystko za free. Mialbym doplacac 100 zlotych czy ile oni tam sobie zazycza za to, ze poslucham polskiego komentarza zamiast niemieckiego? Nie ma takiej opcji XD

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w SD. Oglądałem na jednym z tych kanałów mecz Francja - Niemcy, podczas którego doszło do zamachów. Jakość delikatnie mówiąc nie powalała, a co do ceny wątpię, aby żądali stówę za 23 (fakt, że teoretycznie najlepsze) mecze grupowe i 4 mecze 1/8 finału tyle, co za siatkarski mundial, gdzie nie było innej alternatywy obejrzenia meczów, a i koszty mieli znacznie większe. Za wysoką ceną przemawia jedynie fakt, że siatkówka to jednak nie ta klasa towaru, co piłka nożna, no i te reklamy, ale myślę że będzie bliżej 5-6 dych, niż stówy.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też osobiście wolę dopłacić do abonamentu nawet te 100zł aby mieć te 2 kanały premium w języku polskim i w jakości hd a nie w sd po niemiecku. Jeszcze mnie stać i mam nadzieję i mam nadzieję, że nc+ nie zawali w tej kwestii. Jeszcze całe szczęście mam upc więc jakaś alternatywa jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w SD. Oglądałem na jednym z tych kanałów mecz Francja - Niemcy, podczas którego doszło do zamachów. Jakość delikatnie mówiąc nie powalała, a co do ceny wątpię, aby żądali stówę za 23 (fakt, że teoretycznie najlepsze) mecze grupowe i 4 mecze 1/8 finału tyle, co za siatkarski mundial, gdzie nie było innej alternatywy obejrzenia meczów, a i koszty mieli znacznie większe. Za wysoką ceną przemawia jedynie fakt, że siatkówka to jednak nie ta klasa towaru, co piłka nożna, no i te reklamy, ale myślę że będzie bliżej 5-6 dych, niż stówy.

Kanały niemieckie w SD na Hot Birdzie wyglądaja słabo (bitrate), natomiast wersje z Astry mają szczegółowość nie gorszą niż "polskie HD" ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Na Astra ARD i ZDF są w HD.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

Wiem, ale nie mam astry i nie jestem w stanie zmienić układu anteny, jest w takim miejscu, że tylko monter może się do niej dostać, poza tym jak prosiliśmy go podczas podłączania anteny na zeza to powiedział, że niestety astry nie złapie - układ bloku. 

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę jednak polski komentarz, studio i bez kombinowania :) i zamawiania montera aby zainstalował te wszystkie bzdety. Więcej by to kosztowała niż 100zł za miesiąc meczów.

Mam nadzieję, że nie długo się dowiemy ile trzeba dopłacić i kiedy będzie można zamawiać. 

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monoblock kosztuje 40 zł na allegro.

A na Astrze można obejrzeć nie tylko trochę sportu, ale też Oscary na PRO7 w bardzo dobrej jakości w wersji oryginalnej, z czego co roku z zamiłowaniem korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spotkanie West Hamu United z Manchesterem United w 37. kolejce Premier League rozpocznie się z 45-minutowym opóźnieniem. Powodem jest atak kiboli Młotów na autokar gości i policyjną eskortę. Mecz ma się rozpocząć o 21:30 czasu polskiego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spotkanie West Hamu United z Manchesterem United w 37. kolejce Premier League rozpocznie się z 45-minutowym opóźnieniem. Powodem jest atak kiboli Młotów na autokar gości i policyjną eskortę. Mecz ma się rozpocząć o 21:30 czasu polskiego."

W końcu poinformowali o tym i na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...