Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wierzę w to co czytam w komentarzach pod newsami, czy na profilu NC+. Ludzie w dalszym ciągu mają pretensje, że NC+ nie puściło meczu Bayern-Juventus w całości tylko w multilidze z meczem Barcelona - Arsenal, a ten drugi także był osobno na nSport. I ci ludzie dostają lajki, takich osób jest sporo, którzy zamiast sprawdzić kanał CANAL+ woleli mieć pretensje do NC+ o nie pokazanie osobno meczu Bayern-Juventus :D

Nie wierze .. Serio sa tacy ludzie? Nie mialem pojecia. Przeciez to jest ponizej jakiejkolwiek krytyki, sami po sobie jada i pokazuja, ze sa ignoranckimi "beep-beep-beep", ktorzy nie potrafia nawet programu TV porzadnie sprawdzic. 

Ci ludzie to chyba od wczoraj LM ogladaja na nC+, przeciez w tym sezonie od poczatku mecze lecialy na Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ i nSport+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę w to co czytam w komentarzach pod newsami, czy na profilu NC+. Ludzie w dalszym ciągu mają pretensje, że NC+ nie puściło meczu Bayern-Juventus w całości tylko w multilidze z meczem Barcelona - Arsenal, a ten drugi także był osobno na nSport. I ci ludzie dostają lajki, takich osób jest sporo, którzy zamiast sprawdzić kanał CANAL+ woleli mieć pretensje do NC+ o nie pokazanie osobno meczu Bayern-Juventus :D

ponad połowa Polaków nie potrafi prawidłowo odczytać rozkładu jazdy, więc wcale mnie to nie dziwi

aczkolwiek faktycznie takie skakanie po kanałach w wykonaniu nc+ jest dla mnie dziwne, pamiętam, że na początku po fuzji c+ mial byc kanalem filmowym a teraz zaczeli tam wrzucac mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport jest szerzej dostępny, także w kablu więc lepiej, jeśli drugi, mniej znaczący mecz leci na kanale o dużo większym zasięgu, takim dostępnym bez kupna paczki z C+.

Na Barcelonie po 1 spotkaniu było pozamiatane, więc znaczący był mecz w Monachium.

Edytowane przez ForzaMilan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/4 finału LE 07.04 - C+ ma 2 mecze o 21, Eurosport 2 o 19 i 21 i 1 TVP o 19... Przynajmniej na to wskazują ramówki kanałów. No ale z dwójki C+ i Eurosport pewnie któraś stacja dostanie jeden mecz a nie dwa? Dobrze rozumiem ten podział?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekmalina30 mnie bardziej zaskoczył brak jakiejkolwiek analizy meczu z Monachium!! Oni po takim meczu wyczerpali temat rozmowy w 5min... to było smutne! Dążyli by jak najszybciej zakończyć studio. W ogóle nawet zaprezentowany skrót był okrojony, przecież z 90min meczu pokazali jedynie gole + centrostrzał Douglasa Costy!!! 

A co jak ktoś oglądał mecz Barcelony z Arsenalem i chciał obejrzeć porządny skrót, a nie doczekał się takiego?

Bo im się program przez tą dogrywkę rozwalił i pewnie musieli jak najszybciej kończyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zdj i to jednak nie ona. Pracowała jeszcze jedna Pani jako reporterka przy Ekstrakalasie.

No jeszcze była Magda Skorupka (potem Skorupka-Kaczmarek po mężu - obecnym trenerze Wisły Płock) która potem pracowała w TVP, może o nią chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co za inteligent daje komentować mecz w fazie pucharowej Labodze. Przecież chłop kompletnie nie nadaje się do tej roboty! Jego miejsce, tak samo zresztą jak i Żyżyńskiego, jest tylko i wyłącznie przy reporterce. Przecież w tej fazie komentować powinni najlepsi komentatorzy stacji na czele z Wolskim, Twarowskim, Rosłoniem i Pełką. Kompletnie nie trafia do mnie argument, że taki Wolski nie może komentować wszystkiego. Jakoś w Eleven taki Święcicki, tylko w weekend (!!!), komentuje 3 mecze. Pewnie, gdyby mieli LM i LE to dostawałby jeszcze we wtorek, środę i czwartek po jednym meczu. No, ale w Canal+, jak zwykle się nie da. Wolski komentuje 1 mecz w weekend i 1 mecz w tygodniu ( a czasami nawet nie, bo dostaje role gospodarza w studio, co jest kompletną parodią ). Twarowski to już kompletna wy.[beep]ka na mecze - pójdzie skomentować 1 mecz z ligi angielskiej ( a najczęściej transmitowanych jest 5 meczów w kolejce ), zrobi sobie ligę+extra i najczęściej studio do LM w tygodniu i tyle go widzieli. Niestety, ale Canal+ od dłuższego czasu robi sobie po prostu jaja z doborem komentatorów do meczów i z "użytkowaniem" swoich pracowników. A jeszcze bardziej szlag mnie trafia, gdy widzę, że np. mecz dostaje do komentowania Skrzyński. Co ten chłop robi w Canal+ to ja nie mam pojęcia... trudno dać 2-gi mecz do komentowania w weekend Wolskiemu albo Pełce? Albo niech w końcu Twarowski ruszy 4 litery i skomentuje więcej niż 3 mecze na krzyż w miesiącu.

 

Zatrudniają tryliard ludzi do komentowania meczów z czego 60% nadaje się do wypadu w trybie natychmiastowym. Później mamy takie kwiatki, że dobry komentator ( np. Wolski ) dostaje role ciecia w studio, bo pan Laboga albo Żelek muszą wyrobić normę i skomentować jakiś mecz z LM. PARODIA!!! A prawda jest taka, że obecnie wystarczyło może 30% ludzi z tego co jest, aby obsłużyć wszystkie mecze jakie mamy w Canal+. W końcu Wolski/Twarowski czy Pełka dostawaliby więcej meczów, a panów typu Skrzyński cz Laboga nie słyszelibyśmy wcale.

Co w meczu PSV - Atletico Laboga zrobił źle? Bo emocji wykazał bardzo dużo, więc albo się czepiasz niepotrzebnie albo nie oglądałeś meczu.

 

A Twarowski na własne życzenie jest tak mało wykorzystywany, nie raz w wywiadach podkreślał, że bardzo dużo zajmuje mu przygotowanie do komentowania meczów, a jeszcze więcej przygotowanie do Ligi+Extra.

 

A Skrzyński to świetny komentator piłki ręcznej ;)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz mecz BPL o 18,30 nie znalazł miejsca w ramówce C+ Sport pełnej wszak super premium transmisjami live.

Nie mam pojęcia co te dekle na czele z Jarockim korporacyjnym bucem wyprawiają.

Zapewne nie wiedzą, że BPL to obok polskiej piłki jedyna juz rzecz dla której ludzie abonują ten kanał.

No chyba że rugby są tym miodzikiem. Swansea - AV może nie brzmi podniecająco, ale jest to godz. świeta dla meczów BPL na każdej antenie na świecie.

Po fuzji z ITI i po objeciu stołka przez pana J. to już bodaj 4 raz kiedy mecz z tej godziny leci.

Cóż gratulacje, róbta tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mecz jest tylko w retransmisji o 20.05 bo przecież za mało kanałów mają :) I może o tej godzinie widziałeś w rozpisce :) Wiem, wiem że niby nie mogą puszczać BPL na 38, no ale co to za problem dać tam P6N?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak spotkania Newcastle vs Sunderland w ramówce to jakiś żart. Najciekawsze debry od lat bo ten kto przegra najprawdopodobniej spadnie z ligi, pewnie nikt nie odstawi nogi i będzie genialne widowisko a C+ woli oczywiście wybrać mecz drużyn prawie ze środka tabeli. Nie rozumiem tego. Ja wiem ze oglądalność przede wszystkim, ale naprawdę musi to zawsze u nich iść kosztem widowiska? A poza tym nie moga tych 2 spotkań puścić na żywo o tej samej porze na dwóch innych kanałach? Eleven istnieje niecały rok, a już mam wrażenie że C+ coraz bardziej od nich odstaje. Oni każdy mecz puszczają jak tylko będzie taka możliwość i na dodatek jest dużo większą ilość spotkań i w zasadzie zarówno fani Barcelony, jak i fani takiego np. Deportivo będą zadowoleni bo każde drużyny pokazują. Jestem mega niezadowolony z tej decyzji, dużo osób narzeka na wybór tego spotkania i może jeszcze jakimś cudem zdecydują się w ostatniej chwili zmienić spotkanie lub pokazać oba na raz.

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie z Liberty jeszcze niedawno widziałem o dziwo w ramówce... Canal+Family. Ale teraz widzę zniknęło. Ale właśnie bardziej mi dziwi jak kolega @Cohade wyżej wspomniał brak transmisji Tyne-Wear Derby. Dla obu klubów poza samym faktem rywalizacji derbowej w północno-wschodniej Anglii mamy dużą stawką jaką jest utrzymanie się w Barclays Premier League. W Wielkiej Brytanii takie SkySports transmituje właśnie Newcastle - Sunderland, a nie Southampton - Liverpool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky wybiera mecze pod kibiców w UK, a to jest trochę  inaczej niż cała reszta to raz.
Dwa to to, że mecz Southampton - Liverpool pokazuje własnie cała EU , zresztą w.w mecz tez sporo stacji nadaje.
 
Mecz Swansea też wyleciał z kanału 38 ostatecznie. Żenada
Zresztą o czym my tu gadamy? wystarczy luknąć na Liveonsat i widać, że masa nadawców pokazuje te dwa mecze w niedzielę. Oczywiście C+ pl to inna mentalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musiało być na rzeczy z meczem Swansea - AV, bo na C+Sport Online także nie ma tego spotkania, a jest w rozpisce "na żywo". Jest wynik, statystki i składy. Zwykle jak coś się nie mieściło w ramówce, a i tak mieli transmitować to na C+ Sport Online takie spotkanie było także z BPL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na topie w redakcji są rugby. Szkoda tylko, że nie postawią sobie pytania ile osób abonuje C+ dla BPL, a ile dla rozgrywek rugby choćby nie wiem na jakim poziomie one by nie były.
Za niedługo kupią krykieta i będą nas katować meczem Pakistan - Indie. oczywiście z ramówki wyleci BPL bo przecież nie polska piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Burica za akcje po pierwszej bramce. Widac, ze chlopak zyje swoim klubem i utozsamia sie z nim.

Mialem wrazenie,ze Nikolic jest ogarnietym gosciem. Dzisiaj niestety nerwy mu puscily i zrobil niepotrzebna napinke w strone fanatykow Lecha. Wiem, ze trybuny "pozdrawialy" go w swoim stylu, ale wysokiej klasy pilkarz powinien byc ponad to.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...