Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam się! :)

Czwartek, 03.03:
Canal+Sport:
17:30 Basket+ (M.Łopaciński)
17:55 Chmiki Moskwa - FC Barcelona (W.Michałowicz - W.Kijanowski)
20:00 NBA Action! (W.Michałowicz)
20:40 Unicaja Malaga - Panathinaikos (M.Łopaciński - T.Świętoński)

Canal+Sport 2:
18:40 THW Kiel - RK Zagreb (R.Skrzyński - J.Cieślikowski)

Piatek, 04.03:
Canal+Sport:
17:30 Basket+ (J.Cedrych)
19:30 Premier Lwague World (W.Zawioła - K.Kozłowska)
20:00, 22:30 Super Piatek (Gospodarz: Ż.Żyżyński; gość: A.Juskowiak)
20:25 Piast Gliwice - Wisła Kraków (T.Smokowski - K.Przytuła; reporterzy: P.Bojarska, F.Surma)
23:00 Magazyn LM (B.Gleń)
02:00 Clevland Cavaliers - Washington Wizards (W.Michałowicz - W.Kijanowski)

Canal+Sport 2:
20:40 Olympiakos Pireus - Laboral Victoria (W.Michałowicz - T.Świętoński)
03:00 MMA Bellator 151 (E.Durda - K.Matuszczak)

Kanał 38:
20:40 Francja - Kanada (B.Ignacik/T.Wolfke - M.Chmela, D.Celt)

Sobota, 05.03:
Canal+:
16:55 Veszprem - Orlen Wisła Płock (K.Bandych - M.Matysik z Veszprem; KR: T.Dryła)

Canal+Sport:
15:00, 17:30, 20:00, 22:30  Gorączka Piłkarskiej Soboty (Prowadzący: P.Salak - K.Marciniak; goście: R.Jezierski, T.Wieszczycki)
15:25 Górnik Łęczna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (A.Marchliński - G.Mielcarski; reporterzy: T.Lipiński, C.Olbrycht)
17:55 Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie (R.Skrzyński - K.Węgrzyn; reporterzy: S.Śledź, M.Wróblewski)
20:25 Legia Warszawa - Górnik Zabrze (R.Wolski - M.Murawski; reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wodziński)
22:35 Liga+ (Gospodarz: R.Dębiński)
02:30 Chicago Bulls - Houston Rockets (M.Łopaciński - Z.Telman)

Canal+Sport 2:
13:30, 15:45, 18:00, 20:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Prowadzący: P.Salak - K.Marciniak; goście: R.Jezierski, T.Wieszczycki)
13:40 Tottenham - Arsenal (A.Twarowski - R.Nahorny)
15:55 Everton - West Ham United (P.Pełka - P.Rudzki)
18:25 Leicester - Watford (M.Rosłoń - P.Rudzki)
20:30 Gala Boksu Zawodowego z Groźnego: Chagaev - Browe (E.Durda - G.Proksa)

nSport+:
13:00 Premier League Preview (P.Domagała)
19:00 Gala Boksu Zawodowego z Groźnego: Chagaev - Browe (E.Durda - G.Proksa)
20:25 FC Barcelona - Rhein-Neckar Lowen (P.Karpiński - J.Cieślikowski)

Kanał 38:
19:00 Puchar Davisa: Francja - Kanada (B.Ignacik/T.Wolfke - M.Chmela/D.Celt)

Niedziela, 06.03:
Canal+:
14:25 Crystal Palace - Liverpool (M.Rosłoń - R.Nahorny)
17:35 Lech Poznań - Cracovia (B.Gleń - T.Wieszczycki; reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wodziński)
20:00 Liga+Extra (Prowadzący: A.Twarowski - T.Smokowski; goście: I.Lewczuk, G.Mielcarski, S.Stępniewski)

Canal+Sport:
12:00 Magazyn LE (A.Marchliński - F.Surma)
15:10 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (R.Dębiński - M.Murawski; reporterzy: P.Bojarska, B.Ignacik)
17:30, 19:45 Studio EHF (Gospodarz: K.Bandych; gość: J.Będzikowski)
17:55 VIVE Tauron Kielce - Pick Szeged (P.Karpiński - R.Lis; reporterzy: W.Ozga, P.Bugajny)
20:00 Sport Bez Fikcji: Przekraczając granice (M.Łopaciński)
21:00 Inside The Boardroom: Michael Jordan (W.Michałowicz - M.Łopaciński)
21:30 LA Lakers - Golden State Warriors (W.Michałowicz - H.Radke)

Canal+Sport 2:
16:55 West Bromwich Albion - Manchester United (P.Pełka - K.Przytuła)
23:00 Sport+ (G.Milko - R.Nahorny)

nSport+:
16:55 PSG - Flensburg (T.Dryła - M.Matysik)
19:00 FIM SuperEnduro: GP Chin (T.Dryła)

Kanał 38:
16:55 Puchar Davisa: Francja - Kanada (B.Ignacik/T.Wolfke - M.Chmela/D.Celt)

Poniedziałek, 07.03:
Canal+Sport:
17:30 Basket+ (J.Cedrych)
17:55 One Devotion (M.Łopaciński)
20:00 Ekstraklasa Po Godzinach (Gospodarz: K.Marciniak; gość: T.Frankowski)

Wtorek, 08.03:
Canal+:
20:15, 22:45 Studio LM (Prowadzący: K.Marciniak - R.Dębiński; goście: M.Baszczyński, M.Murawski, P.Salak)
20:40 Real Madryt - AS Roma (R.Wolski - T.Lipiński z Madrytu; KR: P.Laboga)

nSport+:
15:55 Real Madryt - Benfica (P.Domagała - W.Jagoda)
17:55 Anderlecht - FC Barcelona (E.Durda - K.Przytuła)
20:40 VFL Wolfsburg - KAA Gent (A.Marchliński - L.Orłowski)
22:30 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów (Ż.Żyżyński - W.Jagoda; reporterzy: F.Surma, M.Wróblewski)

Canal+Sport:
16:55 Magazyn EHF (K.Bandych - P.Karpiński)
17:40 Korona Kielce - Wisła Kraków (Ż.Żyżyński - K.Węgrzyn; reporterzy: P.Bojarska, C.Olbrycht)
20:40 Mecz+Mecz (P.Karpiński)

Canal+Sport 2:
17:40 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (R.Skrzyński - K.Kosowski; reporterzy: D.Kabała-Malarz, F.Surma)

Środa, 09.03:
Canal+:
20:15, 22:45 Studio LM (Prowadzący: M.Rosłoń - T.Smokowski; goście: K.Kosowski, K.Węgrzyn)
20:40 Chelsea - PSG (A.Twarowski - R.Nahorny z Londynu; KR: R.Dębiński)

nSport+:
15:55 PSG - AS Roma (P.Domagała - F.Surma)
17:55 Zenit ST.Petersburg - Benfica (P.Pełka - T.Wieszczycki)

TVN 7:
22:55 Magazyn LM (Gospodarz: K.Marciniak; gość: G.Mielcarski)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:40 Chelsea - PSG (A.Twarowski - R.Nahorny z Londynu; KR: R.Dębiński)

No i pięknie, po pierwszym meczu gdzie komentował ekspert Kosowski obawiałem się, że i drugi mecz dostanie jakiś spec pokroju Przytuły. Na całe szczęście komentarz będzie świetny. Oby tylko mecz nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nahorny ostatnio jest mocno krytykowany. Praktycznie na każdym meczu jest jazda na twitterze

E tam , komentuje tak samo jak zawsze, może po prostu wiecej hejterów ma C+ i tyle,lub więcej dzieci ogląda streamy C+ niż kiedyś bo sa dostępne jak nigdy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja tam nie krytykuje, ale widać spadek formy. Czasami takie dziwne rzeczy mówi, że to się w głowie nie mieści.

Pomyli się jak każdy, ale nie przesadzałbym, oglądam go od zawsze i jest w miare ok.

Do takiego super asa jak Jagoda to mu daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. jakie?

Prosz: https://twitter.com/search?q=Nahorny&src=typd. Kopalnia błędów :)

 

Pomyli się jak każdy, ale nie przesadzałbym, oglądam go od zawsze i jest w miare ok.

Do takiego super asa jak Jagoda to mu daleko.

E, ja nie mówię, że jest słaby. Dobry komentator, ale analitycznie leci w dół. Dziwnie czyta grę pikarzy, często minusy zawodników podaje jako ich plusy i na odwrót. Statystyki, ciekawostki zawsze ma, ale jeśli chodzi o "odczyt" gry to co kolejkę gafa. Boję się, że skończy jak Szpakowski czy Michałowicz.

Wojtek Jagoda to dobry ekspert, wręcz TOP 3 z Ekstraklasy moim zdaniem.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się z Tobą zgadzam, nie rozumiem tych ataków na Jagodę. Kiedyś rzeczywiście bywał irytujący, ale teraz jest świetny.

Mnie najbardziej cieszy, że Wolski skomentuje mecz Legii :). Real- Roma nawet nie wiem czy oglądać, awans drużyny z Madrytu jest pewny. Mam nadzieję, że Twarowski i Nahorny będą obiektywni na meczu Chelsea- PSG i nie będzie przechyłu na Anglików, bo w końcu obaj to eksperci BPL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wojtek Jagoda to dobry ekspert, wręcz TOP 3 z Ekstraklasy moim zdaniem.

No jeśli Jagoda to TOP 3 to chyba ogladamy inną tv, owszem poprawił sie nieco ale to jeden z słabszych komentatorów meczów live. Podkreślam chodzi mi o komentarz meczu live. Do gadanego programu nadaje się jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gadanych programach to już nie występuję. On czuje ekstraklasę, kocha to. Wie praktycznie wszystko o każdym zawodniku, fajnie analizuje i przede wszystkim - pomimo, że Ekstraklasa to jego miłość potrafi się z niej śmiać i ostro skrytykować piłkarza, jeśli zrobi coś źle. Brakuje to niektórym ekspertom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A szkoda ( że własnie nie wystepuje w gadanych) bo tu sie wg mnie sprawdza ze swoja wiedzą, natomiast jego narracja podczas meczu to nie to, mecz to nie dogłebna analiza, tutaj należy wywołac emocje, mimo ze to były grajek to nie jest to ten poziom co np. Twarowski, ale ty tylko moje zdanie, wiadomo nie każdy sie musi z tym zgadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Jagoda ma byc ekspertem? Ekspertem w dwójce komentujących mozna nazwać Murawskiego, Węgrzyna, Mielcarskiego czy Przytułę. Niezależnie od roli prowadzących dane spotkanie czy wystepuje w roli eksperta czy tez gł. komentujacego mecz, Jagoda to nie ten format co pozostali skupieni ludzie w tej stacji. Niemniej powtarzam to tylko moje zdanie.

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ja się właśnie obawiam o to. Obu lubię ale to bardziej jak premier league komentują. W europejskich pucharach popieram duety mieszane bądz takie w których ekspert jest uniwersalny. 

Co więcej oni nie mają specjalnie wiedzy o PSG i to mnie martwi. Dużo bardziej bezpieczne byłoby rozwiązanie w postaci np. Smokowski- Nahorny lub Twarowski - Przytuła. Cenię Przytułę bo widać ,że ma wiedzę i swoje uwagi przekazuje w sposób autentyczny przystępny dla widza na luzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Nahornego to ostatnio oglądałem jakiś mecz w BPL i była taka sytuacja, że piłkarz praktycznie miał kontuzję, myśleli że go zmienią, a Nahorny, ze wszystkie zmiany zostały wykorzystane i już lamentował, że to będzie żal, ale główny komentator do niego, ze były 2 zmiany tylko, a Nahorny zaczął wymieniać i wymieniać że 3... po czym główny komentator do Nahornego co Ty? Były 2 zmiany i wymienia zmiany, a Nahorny no jak 2? i dłuższa cisza i... "tak tak, przepraszam Państwa, były 2 zmiany"

Po tym poczułem, że Nahorny komentując mecz praktycznie go nie ogląda. Jak komentator może nie pamiętać o 2 zmianach? Takie błędy nie zdarzają się nawet dla Szpakowskiego. Po tym meczu Nahorny stracił moją wiarygodność. Jest słabym ekspertem i komentatorem. Robotę za niego odwalają główni komentatorzy, Twarowski, Rosłoń itd.

 

Co do Jagody to jest to ekspert a nie komentator. Ma tak wielką wiedze na temat ekstraklasy, że z chęcią go słucham. Gość wymienia wszystko, zna wszystkie statystyki, niuanse, nawet sprawy łóżkowe zawodników. Dla mnie to numer jeden ekspertów z tak wielką wiedzą w ekstraklasie. Nie ma chyba w Polsce eksperta takiego jak Jagoda, który zna wszystko o ekstraklasie.

Z czasów N do czasów obecnych zrobił niezły progres, ale w tamtych chwilach w PPP na nSport była ekstraklasa, gadające głowy wspominali o niej i już wtedy Jagoda miał dużą wiedze, lecz nie mógł ekstraklasy skomentować bo jej nie mieli.

Jagoda będąc przy mikrofonie zachowuje się tak jak by przedstawiał swoją pracę doktorską na obronie, mówi wszystko i w dodatku ciekawe fakty z życia i prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dzisiaj ciekawy dzień się zapowiada! Na przystawkę "wyścig żółwi" z Anglii, czyli starcie Tottenhamu z Arsenalem(ciekawe, który klub bardziej nie chce zdobyć tytułu, okazja jedyna w ostatnich 10 latach), potem walka o mistrzostwo Niemiec Dortmund z Bayernem(kto by pomyślał jeszcze niedawno, że Borrussia ma jakiekolwiek szanse?) i na deser Legia z Górnikiem. Piękny dzień i to bez Eleven :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dzisiaj ciekawy dzień się zapowiada! Na przystawkę "wyścig żółwi" z Anglii, czyli starcie Tottenhamu z Arsenalem(ciekawe, który klub bardziej nie chce zdobyć tytułu, okazja jedyna w ostatnich 10 latach), potem walka o mistrzostwo Niemiec Dortmund z Bayernem(kto by pomyślał jeszcze niedawno, że Borrussia ma jakiekolwiek szanse?) i na deser Legia z Górnikiem. Piękny dzień i to bez Eleven :).

 

Ostatnio oglądałem Arsenal i mam wrażenie, że Wenger specjalnie nie chce zdobyć mistrza kraju już od tylu lat :)

Przecież w tamtym sezonie, 2 lata temu szli jak burza, mieli już wszystko na dobrej drodze i klapa. W tym roku ze słabym i kontuzjowanym United dostali baty.

Jak ktoś nie wie, to przypomnę. Pół składu podstawowego Manchesteru United to kontuzje, Arsenal wyszedł w najlepszym składzie. i polegli.

 

Nie wiem czemu ale dla mnie dziś faworytem będzie Tottenham niż Arsenal, ale to będzie piękny meczy :) To będzie meczydło :D Jeżeli dziś Arsenal przegra to będę się śmiał z tej drużyny już chyba przez lata. To jaki mają potencjał, drużyny, to jaka w tym roku jest słaba BPL to Arsenal powinien mieć już przewagę nad innymi drużynami. Wenger musi sobie [beep] w twarz.

 

Legia z górnikiem kolejne niezłe meczydło ;) zacieram już ręce na ten mecz ;)

 

Bayern vs Borussia to dzisiaj? Nawet nie widziałem :) W sumie ostatni raz bayern z Borussią oglądałem w finale LM. w ogóle ligi niemieckiej nie oglądam i nawet nie wiedziałem, że dziś jest taki: "hit" w niemieckiej lidze :)

 

@tracer10 - co do Nahornego to zirytował mnie w ostatnim meczu. To słaby gośc, jest zbyt słaby. To co mówił o zmianach, to co bredził to pozostał mi niesmak.

Dla mnie to słaby gość i tyle. Liczę na to, że Nahorny nie będzie komentował Tottenham vs arsenal.

Edytowane przez paladyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...