Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty to chyba oglądając mecz na stadionie byś się zanudził  ;D

 

Ja tam jednak wole się skoncentrować na jednym meczu

wiesz kibicowanie, poczucie atmosfery i  te sprawy :P

jak oglądanie po łepkach.

A jak leci w tym samym czasie inny ciekawy mecz to nagrywam i oglądam z otworzenia.

 

Widać swój gość. też sobie nie wyobrazam innego oglądania niż mecz w całości, nawet wczoraj. Najpierw mecz Interu, chociaż mecz to za duże słowo bo było bardzo nudno, a potem oglądalem z odtworzenia Arsenal. Dziś tez się szykuje najpierw Roma, a potem Man.Utd. i niech mi ktoś nie mówi, że tak się nie da bo wszędzie przecież wyniki itp itd, a mecze tylko LIVE się liczą haha, śmiech na sali. Przecież nie sprawdzasz wyniku, oglądasz mecz to chyba nic trudnego? i masz podwojne emocje gwarantowane ;) To lubię własnie dlatego cenie sobie gdy dwa mecze sie nakładają ciekawe na siebie to że na jakimś kanale zaraz leci transmisja tego durgiego meczu i wtedy oglądam oba i człowiek syty po prostu. 

Każdy ogląda jak lubi :). Ja nie wyobrażam sobie oglądania kilku transmisji naraz, dlatego dla mnie multiliga może nie istnieć. Na szczęście co by nie mówić w nc+ mamy nadal najlepszą piłkę(niestety też w dodatkowo płatnym Eleven), ale i koszykówkę, piłkę ręczną czy żużel. Do tego świetne filmy i seriale w C+ czy Ale Kino, więc dla mnie rezygnacja nie wchodzi w grę, a tym bardziej przejście do CP.

 

Dla mnie tęz Multiliga mogłaby nie istnieć i nigdy jej w ogóle nie oglądalem. Mecz to mecz, skróty to ja sobie mogę obejrzeć w magazynach, bo tak naprawdę Multiliga to nic innego jak skróty, w dodatku w uboższej formie z tym, że live. Bo wiele akcji umyka w multilidze a w skrótach pokazują co trzeba nawjażniejsze. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi z tym pesymizmem ? :) Bo mamy więcej spotkań ? :) Popatrzcie abstra h u jąc od Elevena jak podziałała utrata liga na nc+:

a) mulitiliga w LM (powrót)

b ) multiliga w LE (nowość!)

c) Puchar Hiszpanii (teraz z dobrym komentarzem i pewnie więcej spotkań niż TVP Sport)

d) wszystko co mają zapodają w C+ Online....

e) wszystkie mecze LM i część LE w aplikacji (wczesniej pewnie też mogła być taka opcja)

 

Podziałała konkurencja ;) Więc mamy więcej niż mieliśmy ;)

 

 

 

@robsonUnitedxD - ja już mam 3 okienka :P Jedno z C+Online (Barca) + dwa Eleveny ;) a w 4 ćwiartce praca ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiliga Europy była już w pierwszym sezonie po fuzji i to w lepszej wersji ;P

 

Ale generalnie fakt. Dostali kopa, przejrzeli na oczy. Pokupowali nowe prawa plkarskie i możliwe, że to nie koniec jeszcze

Te nowe prawa piłkarskie są kpiną do tego co utracili.Ale przynajmniej będzie się czym chwalić czyli wzbogaceniem oferty sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1: 'Ciekawe czy suma oglądalności LM nie jest mniejsza od sumy oglądalności, którejś z lig....chodzi o oglądalność całości (liczba spotkań ligowych jest miażdżąca w stosunku do LM i meczów o tej samej porze), a nie o oglądalność pojedynczego spotkania.

Średnia oglądalność, których wyniki podałem kilka postów wcześniej dotyczą wszystkich meczów. Ty chcesz je sumować. Co z tego jak np. powiedzmy ligę francuską ogląda ciągle te same 6 tysięcy osób, kibiców tej ligi, a LM ponad 100 tysięcy (w dużym uogólnieniu, nie licząc hitów, które przyciągają większą liczbę oglądających). Co bardziej się opłaca utrzymać? Co bardziej przyciągnie przed telewizor? Pytania są chyba retoryczne. 

 

Po 2: Jeżeli patrzysz z punktu widzenia Legii to jej mecz zawsze był i będzie w C+, jednak dla Ciebie drugorzędny mecz Łęcznej, Bełchatowa czy Ruchu to dla innych mecz pierwszego wyboru, więc nie mów, które mecze są meczami drugorzędnymi. I nie sądzę, żeby ktoś dał taką kasę żeby zobaczyć jeden mecz ligi polskiej, bo akurat jego klub to nie Legia tylko inny team, którego mecze wcześniej często bywały w CP a teraz są w Eurosporcie. Z tą różnicą, że jak był mecz w CP to i był równolegle w C+, a teraz jak jest mecz w Eurosporcie to tylko tam...a Eurosport można już mieć duużo taniej.

Nie patrzę z punktu widzenia Legii czy Łęcznej, Bełchatowa, Ruchu, ale z punktu widzenia wyników oglądalności - i te piątkowe i poniedziałkowe mecze zawsze były najmniej atrakcyjne i miały najmniejszą widownie spośród wszystkich. 

 

Po 3: Poczekaj jak pokończą się umowy tym, którzy kupowali dla ligi hiszpańskiej i włoskiej i tym Januszom, którzy zorientują się, że brak kontentu ;) A jak wypadnie jeszcze kiedyś BPL to hooohooo się będzie działo. Pamiętaj, że taki Eleven bardzo łatwo nabyć, bo to kwestia 30s i wysłania kasy paylinkiem..kasy nierporównywalnie mniejszej dodajmy, bo to w tym wszystkim najważniejsze. 

Internet bez wątpienia jest przyszłością. Póki co TV wciąż odgrywa dużą rolę - szczególnie w tych starszych grupach wiekowych. Wielu wciąż narzeka na jakość Eleven i nie każdy przez internet chce oglądać. Czasami taniej, nie oznacza lepiej. A co do BPL - jeszcze nic nie wiadomo. Już niektórzy twierdzili, że NBA nie będzie też w CANAL+ i jakoś jest. Więc zamiast gdybać - czekajmy na wyniki przetargu.

 

Po 4: Jakby C+ nie obawiał się 11 to tak szybko by ich nie włączył to oferty ;) To też pokazuje jasno, że oni wiedzą, że jak Eleven będzie u innych dużych graczy (mnie i wielu osobom wystarczy sieć) to zrezygnują zaraz po zakończeniu z paczki C+, a oni raczej są zainteresowani jej dystrybucją w przeciwieństwie do CP, którzy bazuje na niskich abonamentach....

Póki co wyszli tylko na "+". W CP Elevenów brak. Są tylko w nielicznych kablówkach. Na satelicie tylko u nich i tylko dla abonentów CANAL+ i na dodatek za opłatą. No i jeszcze dzięki temu odzyskali piłkę ręczną. I mogą wciąż się reklamować, że najlepsza piłka tylko w nc+. Więc każdy, kto chce mieć wszystko w telewizorze, a nie na streamie ma w sumie w nc+. Póki co jak dla nich same plusy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oglądalności LM i ligi francuskiej należało by dodać, że te 6tys. widzów może oglądać też LM i zawierać się w tych 100tys. Tak samo jest zapewne z innymi ligami. Wiec jeżeli lige hiszpańską oglądało np. 41tys. to nie oznacza automatycznie, że tyle osób odejdzie bo C+ stracił tą ligę.

Edytowane przez jerrybordelais
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja jestem dużym fanem Ligue1, jednakże nc+ nie porzuciłem, bo przecież jest też LM czy Ekstraklasa, a i w dodatku uwielbiam hanball, żużel i kosza też czasem oglądam. Dużo jest takich osób.

 

ELeven wykupiłem, ale L1 oglądam tam od święta, bo jedynie gdy komentuje Święcicki lub Zawacki. Reszty nie trawię, oczywiście oprócz Trenera Białasa, który każdy mecz komentuje i robi to świetnie.. A tak gdy mecz robią Grzywacz, Pawłowski czy inny Mitrut to sobie włączam francuski Canal+/Bein :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven też dziś pięknego wyboru dokonało...zamiast ciekawie zapowiadającego się meczu Stoke-Chelsea (końcówka Mourinho?) pokazuje sheffield wednesday- Arsenal ? Ale padaczka...

 

Może dlatego, że pokazują jak każda telewizja jedynie mecze transmitowane przez Sky Sports?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jest kilka zmian w porównaniu z pierwotną rozpiską komentatorów :)


KOSZYKÓWKA:

Czwartek, 29.10:

20:55 | Canal+Sport | Euroliga: FC Barcelona - Panathinaikos (M.Łopaciński W.Michałowicz - H.Radke)

Piątek, 30.10:
22:15 | Canal+Sport2 | NBA: Dallas - LA Clippers (Retransmisja) (W.Michałowicz
G.Milko - W.Kijanowski)
00:00 | Canal+Sport2 | NBA: Cleveland Cavaliers - Miami Heat (E.Durda - W.Kijanowski
H.Radke)

Niedziela, 01.11:
21:30 | Canal+Sport | Boston Celtics - San Antonio Spurs (W.Michałowicz - M.Dydek
Z.Telman)

LIGA MISTRZÓW:
Wtorek, 03.11:
20:40 | NC+38 | Multiliga Mistrzów (W.Zawioła - F.Adamus 
F.Surma, G.Milko)

Środa, 04.11:
20:40 | NC+38 | Multiliga Mistrzów (P.Karpiński - F.Adamus
C.Olbrycht, G.Milko)
22:55 | TVN7 | Magazyn Ligi Mistrzów (T.Smokowski, gość: G.Mielcarski; skróty wtorek: E.Durda, skróty środa: P.Laboga
K.Bandych)

Grzegorz Milko i koszykówka :crazy:

+ dodaje rozpiskę meczów UEFA Youth League:
Wtorek, 03.11:
13:55 | nSport+ | Real Madryt - PSG (E.Durda - L.Orłowski)
Środa, 04.11:
13:55 | nSport+ | Chelsea - Dynamo Kijów (F.Adamus - W.Jagoda)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jest kilka zmian w porównaniu z pierwotną rozpiską komentatorów :)

Grzegorz Milko i koszykówka :crazy:

 

+ dodaje rozpiskę meczów UEFA Youth League:

Wtorek, 03.11:

13:55 | nSport+ | Real Madryt - PSG (E.Durda - L.Orłowski)

Środa, 04.11:

13:55 | nSport+ | Chelsea - Dynamo Kijów (F.Adamus - W.Jagoda)

Fajnie tylko gdzie najważniejsza zmiana?

Czyli zastąpienie duo Jagoda-Żelek na meczu United, dlaczego kolejny raz oni będą dawać popis bredzenia? ślepy, głuchy i kulawy na dodatek wie, że taka para na meczu zespołu angielskiego to absurd i to drugi raz z rzędu.

Jak kibice druzyn angielskich osłuchani z Twaro czy Rosłoniem mają słuchać tego czegoś? bo komentowaniem to nie jest na pewno.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, no właśnie - co mieli kupić? Fajnie, ze przynajmniej chcą w jakiś sposób swoim abonentom wynagrodzić stratę najważniejszych praw

 

A była Multiliga w fazie grupowej. Pamiętam jak komentowali to np.Wroblewski, Sitnicki, Waliszko, Ryczel.... :D

Niech zainwestują trochę w boks.Dla mnie nic fajnego nie ma w oglądaniu pucharów i spotkań Barcelony z drużynami z 3 czy dalszej ligi.Dziękuje za takie wynagrodzenie zamiast oglądać Real-Barcelona spotkanie wcześniej wymienione.Ale zawsze można nakupić [beep]u by była podstawa do podniesienia abonamentu za paczkę C+ bo maja takie prawa Premium.Przynajmniej będzie dobre wytłumaczenie że nie kupili PL bo nie starczyło pieniędzy bo nakupili [beep]u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy - może poza boksem, jeszcze w siatkę, kosza czy ręczną w dodatku w wydaniu kobiet - proponuje kosza i ręczną ligową.....a potem jeszcze dodajmy wyścigi, będzie w sam raz zestaw dla regat i golfa - istny sport premium!....Tylko, że jest już taka stacja, która ma ten sport, tyle, że kosztuje 25 PLN w pełnym pakiecie (z 60 innymi kanałami) i 15 PLN w Ipli....Tak, więc jak ma być taki sport to ok, ale za 10-15 PLN za te kanały....

 

Natomiast ja jako osoby, która miała C+ przez 15 lat dla piłki to naprawdę masakra. C+ kojarzył się z dobrym futbolem i dlatego wiele osób go nabywało i płaciło krocie....ja też, a teraz to już powoli robi się CP+N (z tym forowaniem LM i LE), a rolę C+ przejmuje Eleven...jeszcze BPL wypadnie i z Canal+Sport, który przez lata był wyznacznikiem premium pozostanie tak naprawdę tylko z polską piłka, więc cofamy się do roku 97.....naprawdę pod tym kątem szkoda...

 

 

Jeszcze co do wczorajszego meczu pucharowego Barcy U-19 (bo Barca C jest chyba rozwiązania z tego co pamiętam) z Villaaa (stadion bez band) komentuje Wolski...a na meczach w LM go nie ma, to ja już tego nie rozumiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy tylko boks który kiedyś był w C+ pewnie pamiętasz skoro tak długo abonujesz C+.Michalczewski kiedyś walczył tylko na C+ z tego co pamiętam a były i gale.Resztę [beep]u który wymieniłeś jest wiadomo gdzie i niech tam pozostanie.Boks nie jest Premium?Zobacz jak są pokazywane gale  w USA a raczej w jakiej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że fajnie by było gdyby np. walki Fonfary były w Canal+, ale i tak priorytetem dla nc+ jest przedłużenie praw do Premier League. Nie wyobrażam sobie, że po utracie praw do La Ligi, mieliby jeszcze stracić prawa do ligi angielskiej. Także, dla mnie, nie muszą nic już kupować, a pieniądze oszczędzać na w/w przetarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...