Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To są chyba jakieś żarty. Podstawa to transmisja live.. Pokazują tyle meczy, że zdarzy się jakiśm mecz nie od początku. Mirosławski podkreśla, że najważniejsza rzecz to mecze na żywo. Taka sama zasada jest w Sportklubie. C+ bez sensu wchodził na antenę z kilkuminutowym opóźnieniem i odtwarzał tak mecze zamiast wskakiwać na żywo. Koncepcja Eleven jest o wiele lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mecze z poślizgiem to w ogóle odpada. Kiedyś tak oglądałem kilka meczy w C+ nie wiedząc nawet że jestem kilka minut w tył i patrzę na kompa a tam mi jeden taki serwis pokazuje że mój zespół właśnie strzelił na 1:0, patrzę na ekran a tam nic WTF ? 

Serio też wolę stracić kilka minut ale oglądać na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo się tak mówi komuś na pakiecie za 149zł.

Gdyby wszyscy tak łatwo wydawali to temat OFERTY DLA STAŁYCH ABONENTÓW nie miałby już... 1201 stron.

Ja sam w Eleven pewnie wejdę, ale w kwietniu gdy kończy mi się umowa zjeżdżam ostro w dół z moim pakietem, zostawię jedynie Comfort + MR, paczka C+ w zależności od tego czy będzie Premier League, jak w Eleven to nawet będzie lepiej bo wtedy paczkę C+ też wytnę.

Serio paczki typu HBO, Cinemax czy Filmbox, Sundance, History HD itd łącznie to nawet 10zł dla mnie warte nie są. Tak po prostu nie ma co oglądać. Łapię się na tym że jedynie przelatuję te kanały na pilocie szukając kolejnych.

Edytowane przez ste100
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa "hitu" ligi angielskiej to totalna kopanina, bez celnego strzału! Piłkarze warci kilkadziesiąt milionów euro nie potrafią wymienić kilku celnych podań. Mam nadzieję, że druga połowa będzie dużo lepsza, choć ja już powoli tracę wiarę. A niektórzy twierdzą, że to najlepsza liga świata i drużyny angielskie świadomie odpuszczają LM, żeby skoncentrować się na lidze. Dzisiaj to doskonale widać :).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takich meczach czasem zastanawiam się nad sensem oglądania futbolu, ale na szczęście za chwilę będzie na pewno fantastyczne spotkanie Legia- Lech, a jak nie to wszystko wynagrodzi potyczka Atletico z Valencią. I tak to się kręci :). Wracając do derbów Manchesteru- ja już od dawna mam wyrobioną opinię o lidze angielskiej. Marketingowo, finansowo to na pewno najlepsza liga świata, ale jak się okazuje pieniądze nie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może weźcie pod uwagę, że kiedy zimą wszystkie ligi mają wolne od 2 tygodni do 2 miesięcy, to angielska gra non-stop, a w okresie świąteczno-noworocznym co 3 dni przez bite 2 tygodnie ?

Piłkarze z ligi angielskiej w drugiej połowie sezonu są po prostu zajechani; to stąd tyle kontuzji i to w ogóle cud że co niektóre zespoły w ogóle coś jeszcze w pucharach europejskich osiągają.

 

Niech sobie tak pogra Bundesliga czy Premiera Division a zobaczymy czy tak łatwo Barcelony/Seville będą sobie jechać w pucharach. Do tego w angielskiej kontuzje to codzienność; a jak w hiszpańskiej jakiś czołowy gracz wypada /czyt. CR7 lub Messi/ - to jest szok i niedowierzanie.

 

Wystarczy popatrzeć co się dzieje z graczami takimi jak Aguero, Sturridge, Wilshere... i wielu mniej znanymi również. 

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mamy drugą połowę sezonu, że mecze są tak słabe :)? Tydzień temu mecz Liverpool- Tottenham też, delikatnie mówiąc, porywający nie był. Poza tym gdzie Ty widzisz tak długą przerwę w rozgrywkach La Ligi? Są mecze 20 grudnia, a potem 3 stycznia. Zaiste bardzo długi odpoczynek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - od 2 tygodni do 2 miesięcy - w przypadku La Ligi to właśnie te 2 tygodnie. 

2 tygodnie to mało ? Hah.

Porozmawiaj wpierw może z fizjoterapeutami czy specjalistami od odnowy na ten temat; i porównaj to do angielskiej, gdzie właśnie dokładnie w tym samym okresie grają co 3 dni. 

Do tego dochodzi jeszcze kwestia lata; La Liga startuje 2 tygodnie po Premier League, to daje im kolejne 2 tygodnie więcej na przygotowanie do sezonu.

 

A jak jeszcze dochodzą latem jakieś mistrzostwa to już w ogóle pozamiatane. 

 

Moim zdaniem ta kwestia w ogóle nie podlega dyskusji; liga angielska pod tym względem ma przerypane. Liga, puchar, puchar ligi, LM, LE. Wcale się nie ma co dziwić że potem w LE zespoły z anglii wystawiają

jakieś kompletnie rezerwowe składy, i to wtedy kiedy maja całkiem realną szansę dojść do fazy finałowej. Po prostu koncentrują się tylko na lidze, bo albo mają kontuzje albo zbyt wąską kadrę.

Ten temat wielokrotnie był wałkowany; wielu trenerów podkreślało że przez ten terminarz w szczytowych momentach sezonu mają po prostu zajechany skład.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dają cały mecz albo go nie dają wcale. Jak mam oglądać jakiś mecz to nie chcę stracić żadnej akcji ze spotkania a tym bardziej żadnej bramki. Dla osób które nie są fanatykami piłki nożnej to może nic nie znaczyć ale dla mnie znaczy wiele. Zresztą mam już wykupione te eleveny i mam prawo oceniać te programy. Za całość NC+ płacę 170 zł więc te eleveny dla mnie powinny być w pakiecie a nie dodatkowo płatne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ? Kolego, ten chory system trwa od lat. Od ładnych kilku lat zespoły z anglii nie mają już żadnych wyników w europie. Ostatnie przebłyski miało Chelsea, i to wtedy kiedy Roman pozwalał na trzymanie naprawdę szerokiej kadry.

Z sezonu na sezon jest coraz gorzej; w tym roku również nie przewiduję żadnych sukcesów w europie dla drużyn z anglii.

Zresztą popatrz na podany wcześniej przykład Chelsea. Goście którzy rok temu wymietli ligę zapomnieli jak się gra w piłkę; w co drugim meczu w drugiej połowie słaniają się na nogach. Daj im teraz te dodatkowe 4 tygodnie wolnego /2 z zimy i 2 z lata/, a zobaczymy czy nadal będą tak tandetnie wyglądać. W europie też tracą punkty z byle kim; Arsenal dopiero co z Bayernem się podniósł po 2 żenujących porażkach co i tak pewnie nie da im wyjścia z grupy.

Jak dla mnie w tym sezonie żaden team z anglii nie ma w ogóle szans z ekipami pokroju Bayernu, Barcelony czy Realu /choć oni mają również swoje problemy/.

W szczytowym momencie sezonu po prostu czynnik ludzki przeważy.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością grają tam świetni zawodnicy, w tym dwaj najlepsi na świecie, ale w jaki sposób ma się to do równie świetnych ekip z anglii ? Dopiero co bardzo przekonująco Arsenal pokonał faworyzowany Bayern 2:0, więc...

Problem w tym że przyjdzie czas kiedy Bayern będzie odpoczywał, to Arsenal będzie grał co 3 dni. I tak samo będzie z innymi ekipami.

Cóż, oczywiście nie jest to czynnik decydujący, ale uważam że jednym z ważniejszych powodów ułomności brytyjskich zespołów w europie jest ich chory terminarz, nieporównywalny z jakimkolwiek innym terminarzem w europie.

A piłkarz też człowiek.

Życzę dobrego meczu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super mecz Legia-Lech hahahaha to dobre :)

Ja się nadziwić nie mogę jak ludzie mogą oglądać Polską ligę ? Przecież to jest taka kopanina że już wolę M jak Miłość obejrzeć niż mecz Ligi Polskiej :)

 

Pod względem atrakcyjności meczów BPL zjada BBVA :) Nie zazdroszczę kibicom Realu/Barcy bo tam poza kilkoma meczami cały sezon grają z takimi ogórkami że po 10min już oglądać się nie da, zero emocji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super mecz Legia-Lech hahahaha to dobre :)

Ja się nadziwić nie mogę jak ludzie mogą oglądać Polską ligę ? Przecież to jest taka kopanina że już wolę M jak Miłość obejrzeć niż mecz Ligi Polskiej :)

 

Pod względem atrakcyjności meczów BPL zjada BBVA :) Nie zazdroszczę kibicom Realu/Barcy bo tam poza kilkoma meczami cały sezon grają z takimi ogórkami że po 10min już oglądać się nie da, zero emocji.

Przede wszystkim BPL jest o wiele bardziej wyrównana - to normalne że lider dostaje baty od średniaka, czy że doły tabeli kompletnie zmieniają układ topu. To też powoduje, że nawet początkowo mało ciekawy mecz ostatecznie okazuje się świetnym widowiskiem. W BBVA zbyt wiele takich motywów nie ma - zazwyczaj rozchodzi się o "wymiar kary", szczególnie gdy grają Real i Barca. Dobrze że w grze są jeszcze Atletico, Celta czy Valencia, bo byłaby to liga dwóch zespołów, ale fakt faktem niektóre spotkania ciężko się ogląda, szczególnie gdy na Santiago Bernabeu czy Camp Nou przyjeżdżają zespoły z miejsc 10-20, bo zazwyczaj jest obrona Częstochowy i ciężko to nazwać widowiskiem.

No ale ta liga tak ma i raczej się to nie zmieni; aczkolwiek szkoda moim zdaniem "wyprzedanego" Atletico sprzed dwóch sezonów, bo był to najciekawszy sezon w tej lidze OD LAT, z mega finałem Barca - Atletico po którym drużyna Simeone sięgnęła po mistrzostwo. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak się kolego nie da na 2 kanałach, szczególnie że niektóre mecze się zaczynają zanim poprzednie się skończą. 

Tu już piłka leży po stronie Eleven; uważam że z tymi prawami co mają 2 kanały to STANOWCZO za mało; tu jest potrzebny minimum jeszcze jeden kanał OD ZARAZ, bo oni przecież połowy swoich praw nie wykorzystują.

Ligi szkockiej czy belgijskiej próżno szukać na żywo; jedynie w nocy jakieś retransmisje lub skróty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super mecz Legia-Lech hahahaha to dobre :)

Ja się nadziwić nie mogę jak ludzie mogą oglądać Polską ligę ? Przecież to jest taka kopanina że już wolę M jak Miłość obejrzeć niż mecz Ligi Polskiej :)

 

Pod względem atrakcyjności meczów BPL zjada BBVA :) Nie zazdroszczę kibicom Realu/Barcy bo tam poza kilkoma meczami cały sezon grają z takimi ogórkami że po 10min już oglądać się nie da, zero emocji.

Gdybym był złośliwy, to napisałbym o niezwykle atrakcyjnym futbolu prezentowanym przez Chelsea :). Każdy ma prawo do swojego zdania, ja wolę ligę polską(mecze Legii szczególnie) i hiszpańską niż angielską. Nigdy nie oceniam ludzi przez pryzmat ligi, którą lubią. Poza tym wyniki oglądalności pokazują, że nasza liga cieszy się największą popularnością.

A mecz Legia- Lech super, co oczywiście nie znaczy, że liga polska jest lepsza od angielskiej :). Pozdrawiam wszystkich miłośników futbolu niezależnie od tego, którą ligę preferują.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ste100

 

Jak mam oglądać mecz tylko po to żeby być na żywo to wolę go nie oglądać. Jakoś potrafię się powstrzymać przed oglądaniem wyniku wcześniej. Albo całość albo wcale.

Właśnie. O to mi chodzi. Zobaczę jeden mecz na żywo a po nim mogę oglądać następny mecz z odtworzenia który toczył się równolegle z tym meczem który oglądałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie w internecie (może gdzieś na stronie uokik, ale nie mogę znaleźć) można składać skargi na nc+ w związku żądaniem dodatkowych pieniędzy za Eleveny? Jeszcze raz to powtórzę, że te osoby, które miały paczkę 6xCanal+ powinny do końca swoich umów mieć te kanały (2 Eleveny) bez opłat, ponieważ za to już zapłaciły (czy płacą za ligę hiszpańską, włoską czy francuską) lub niech nc+ obniży w jakiejś części tym osobom abonament za 6xCanal+. Proszę o podesłanie jakiegoś linka, gdzie będzie można składać skargi na tą platformę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...