Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest wcale takie dziwne ,NC+ mimo wszystko tak wiele nie straci ,bądźmy szczerzy większość abonentów ma ta paczkę właśnie z powodu Ekstraklasy ,a potem dopiero LM, Premiership i na końcu La Liga

 

Wiesz - najpierw zaczęło się od: stracili ligę, francuską i włoską - ee tam, i tak nikt tego nie oglądał. Teraz - stracili lige hiszpańską - jednak nie stracili tak wiele. Stracą NBA - ee tam, i tak późno puszczali :lol2:

 

Ja osobiście wybrałem NC+ dla E-klasy (kibolem jestem, to dlatego :P) i Premier League. Od czasu do czasu jednak fajnie było obejrzeć coś z La Liga i dla mnie to już lekkie przegięcie. Martwi mnie co innego - to, że mają ostatni sezon BPL i mając na uwadze to co się teraz dzieje, czyli masowy odpływ praw, bardzo obawiam się o kolejne sezony Premieship w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł w PS "nc+ traci ligę hiszpańską." Czyli nie będzie ligi hiszpańskiej w nc+ nawet na innym kanale.

Tym bym się nie przejmował, wielu pismaków myli nc+ z c+.

To nie nc+ straciła LL tylko C+ przecież i to nie oznacza, że tej ligi nie będzie na platformie.

To nie nc+ podpisywała ostatni kontrakt tylko c+ .

 

Dziwi mnie w ogóle ta panika posiadaczy nc+, przecież nawet jeżeli Eleven kupi ostatecznie te prawa to i tak trafi do nc+.

Jedynie paczka C+ dostanie w 4 litery

 

 

NC plus jeszcze na tym wszystkim dobrze wyjdzie - dodadzą kanały eleven sports za dodatkową opłata powiedzmy 29 PLN i nie dosc ze nie musieli bulić z prawa to jeszcze zarobia dodatkową kase doodajac kanały które te prawa posiadają. Trochę ludzi odejdzie ale i tak wyjda na plus z kasa. Sprytne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz,pisałem maila śpiesząc się do pracy, w dodatku poirytowany i to dość mocno,mój błąd mogłem sprawdzić błędy.Nawiązując do Twojej wypowiedzi,tak wyobraź sobie,że mam pełne prawo do zachowywania się jak małe obrażone dziecko.Klientem jestem ja, i to nadawca powinien być dla mnie,nie ja dla niego.Zakupiłem usługę że względu na to co teraz z oferty znika,abstra[beep]ąc już od tego,że NC+ nawet nie raczyło poinformować abonentów o tej sytuacji,i co teraz mam udawać, że nic się nie stało,i wyobrazać sobie,że tą łodzią w regatach to Messi pływa z Ideą czy jak?Chcę jasnych informacji co dalej, w jaki sposób zrekompensują mi te straty,a jeżeli nie mają zamiaru i dalej będą myśleli,że damy się dość z każdej strony to się przeliczą jak dwa lata temu.

Jeżeli możesz merytorycznie ponoć to zapraszam,jeżeli nie,to zachowaj swoje [beep]ny dla kogoś innego

Głosujesz swoim portfelem.

Nikt Ci na siłę abonamentu nie wciskał. NIKT nie zapewniał jaki będzie kontent w tym co opłacasz.

Nie wiem kiedy podpisywałeś ostatnio jakiś aneks czy przedłużenie umowy. Jeżeli dawno (zeszły rok) to nie masz na co narzekać.

Jeżeli teraz w lipcu to jesteś ciężko myślący sądząc, że za te dodatkowe pieniądze oraz już udokumentowane straty lig włoskiej, francuskiej, LM w piłkę ręczną na dodatek nie pewną przyszłość La Liga, sytuacja się zmieni w sierpniu czy wrześniu.

Teraz wypowiedzieć umowę możesz jedynie jak coś zmienią w regulaminie i będzie podstawa do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji.

A znając takich krzykaczy jak Ty to i tak nie zrezygnują tylko będą chcieli ugrać dodatkowy rabat lub kanał, a na forach będą wylewać żale na pustą ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł w PS "nc+ traci ligę hiszpańską." Czyli nie będzie ligi hiszpańskiej w nc+ nawet na innym kanale.

Tym bym się nie przejmował, wielu pismaków myli nc+ z c+.

To nie nc+ straciła LL tylko C+ przecież i to nie oznacza, że tej ligi nie będzie na platformie.

To nie nc+ podpisywała ostatni kontrakt tylko c+ .

 

Dziwi mnie w ogóle ta panika posiadaczy nc+, przecież nawet jeżeli Eleven kupi ostatecznie te prawa to i tak trafi do nc+.

Jedynie paczka C+ dostanie w 4 litery

 

 

NC plus jeszcze na tym wszystkim dobrze wyjdzie - dodadzą kanały eleven sports za dodatkową opłata powiedzmy 29 PLN i nie dosc ze nie musieli bulić z prawa to jeszcze zarobia dodatkową kase doodajac kanały które te prawa posiadają. Trochę ludzi odejdzie ale i tak wyjda na plus z kasa. Sprytne.

 

W krótkiej perspektywie może i tak, w dłuższej stracą na bank - ja i moi znajomi na pewno nie będziemy płacić 30 zł więcej za to co mieliśmy do tej pory za 80-90. Podejrzewam, że sporo osób tak zrobi, bo będzie się czuć oszukanych. I nie wierzę, że za La Ligę Serie A i Ligue 1 ktoś zapłaci 30 zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven dostała La ligę od beIN SPORTS we ramach współpracy. ;)

 

Nawet jeżeli, a oficjalnie przecież nie za wiele wiadomo, to nadal mamy do czynienia z platformą sportową, która nie posiada własnego kanału telewizyjnego i na ten czas transmituje mecze tylko w internecie.

 

btw Artek w tych twittach u góry, to ten sam Artek co tutaj pisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd bierzecie te ceny? Nie sugerujcie się zdesperowanymi klakierami / fanbojami, którzy już martwią się kto to wykupi, kogo będzie stać i twierdzą, że jeszcze zapłaczemy za wspaniałymi cenami Canal+ za dostęp do lig. "Przeliczanie" opłat z euro na złotówki nie ma sensu.

Z 2013 roku:

beIN SPORT oferuje we Francji swój kanał za 11 euro miesięcznego abonamentu w porównaniu do około 40 euro/mc za ofertę francuskiego CANAL+. Francuska stacja potępia beIN SPORT twierdząc, że kanał jest sprzedawany po zaniżonej, dumpingowej cenie.

https://satkurier.pl/news/87775/canal-at ... sport.html

 

Teraz się pewnie nieco pozmieniało. Nie chce mi się szukać, ale na stronie Canalsat Bein jest za 13 euro, a pakiet Multisports (Golf+, Foot+ i Rugby+) za 10 euro, a przecież nie ma w nim C+ Sport.

http://www.canalsat.fr/chaines-en-option

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Eleven chce zaistnieć musi mieć ligę hiszpańską. Włoska a tym bardziej francuska nie jest zbyt mocną kartą. Inna sprawa ze te kanały powstają jakoś czysto amatorsko, bez przygotowania. Prawdopodobnie miał to być straszak a skończyło się inaczej. Jednak dla nc+ posiadanie na wyłączność La Liga wydawało się sprawą priorytetową. Nawet ludzie nie bardzo interesujący się piłką wiedzą co to Barcelona i Real, niekoniecznie wiedzą co to Arsenal czy nawet ManCity. Wygląda to na pójście drogą Nki, która miała tylko LM. Niestety musi to się skończyć słabo bo wiadomo że dla samej LM nie da się utrzymać topowych komentatorów.

 

ed: faktycznie niech będzie czepialskim że MenCity to ciut nieznana marka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Eleven chce zaistnieć musi mieć ligę hiszpańską. Włoska a tym bardziej francuska nie jest zbyt mocną kartą.

 

Na razie, dla PRZECIĘTNEGO widza w Polsce, najmocniejszą pozycją Eleven jest Liga Mistrzów szczypiornistów z udziałem polskich drużyn :)

Jak na razie to polski sport najlepiej sprzedaje produkt zwany telewizja sportowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...