Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zmigrowałem do nc+ i dalej nie mam polsatu sport i polsatu hd menu dekodera dalej takie samo jak w cyferce brak dodatków z pakietu Platinum takich jak VOD+ net VOD pak.C+Platinum.Ja się pytam to gdzie jest ta oferta z NC Platinum bo jak do tej pory to na mój rozum to jest dalej oferta z C+ Optimum z dodanym Nsport i tyle

Czy ktoś z migrantów też tak ma ?

Proszę o odzew

Dekodery PACE i sagemcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w trakcie rozmowy migracyjnej też wciskali kit, że nie musze wymieniać dekodera i na Pace PVR od C+ będzie wszystko działało. Ale się uparłem i wymieniłem na mediabox'a. Nie potrzebowałem multiroom'u więc jest mi wszystko jedno czy dekoder jest parowany z kartą czy nie. No i teraz nie mam problemów z serwisami czy odbiorem tych kanałów, które nie dostały kodowania od C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam mecz ligi Włoskiej Fiorentina- AC Milan i słucham komentatorów ze starej N-ki.Jendym słowem beznadzieja.Nie nadają się :/ Gdzie są komentatorzy z canal+ :?::?::?:

Pewnie do końca sezonu będzie tak że to co było w Nce bedą komentować ci z NKi a to co w Canalu ci z Canalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam mecz ligi Włoskiej Fiorentina- AC Milan i słucham komentatorów ze starej N-ki.Jendym słowem beznadzieja.Nie nadają się :/ Gdzie są komentatorzy z canal+ :?::?::?:

Przesada. Są w nSport ludzie którzy nie nadają się do komentowania, jak Jagoda, ale są też ludzie, którzy dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steve692 dokładnie się z Tobą zgadzam. Ja również przeszedłem do Platinium, mam pace i co? Tak jak mówisz doszło kilka kanałów, ale to nie jest to co gwarantuje umowa. Opcje dodatkowe NIE DZIAŁAJĄ, nawet nie mogę zrozumieć tych, którzy zachwycają się nową platformą, BO JA NAWET NIE MAM TEJ OFERTY KTÓRĄ OPERATOR MIAŁ MI ZAGWARANTOWAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem polityki nc+

Mamy paczkę 6 x C+ w tym 5 kanałów filmowych i jeden sportowy.

Zostały nie wiadomo po co twory typu nSport i nSport 109.

Wczoraj była NBA było masę meczy i jakby ktoś chciał powtórkę zobaczyć to nie ma gdzie.

Na Family lecą tylko mecze live i tyle, a tak poza tym C+ Family to same filmy.

Został jeden bidny C+Sport bo nSport nie liczę, bo tam tak jak nigdy nic nie było to tak zostało.

Nie rozumiem jakim cudem został nSport a nie ma C+Sport 2.

Cała liga Polska na C+Family. Śmiechu warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nSport będą półfinały LM, a w C+ nie. Więc nie takie ochłapy w tej nSport :)

Skąd masz takie informacje?

 

Gdzieś ktoś link do info podał, ale nie pamiętam. Zresztą na zdrowy rozsądek. Podstawowym kanałem pokazującym LM jest nSport, który od początku sezonu pokazywał. Teraz również pokazuje dzięki fuzji C+ Sport, ale dublowanie meczy, tzn na nSport mecz i na C+ Sport ten sam mecz we wtorek i ten sam mecz w środę nie ma sensu. Od przyszłego sezonu zapewne głównym kanałem będzie C+ Sport, który będzie pokazywał LM, a drugorzędnym kanałem nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mają tyle SPORTU, tyle FILMÓW, że nie ma czasu na powtórki, gdzieś muszą to wszystko puszczać. :D

 

W tej chwili wynik film-sport to 5-1 to może 4,5 - 1,5 bo na tym family trochę meczy live pokazują.

Myślałem że nsport zniknie i zrobią minimum 3 kanały sportowe, a tu qrvva tylko jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nSport będą półfinały LM, a w C+ nie. Więc nie takie ochłapy w tej nSport :)

Skąd masz takie informacje?

 

Gdzieś ktoś link do info podał, ale nie pamiętam. Zresztą na zdrowy rozsądek. Podstawowym kanałem pokazującym LM jest nSport, który od początku sezonu pokazywał. Teraz również pokazuje dzięki fuzji C+ Sport, ale dublowanie meczy, tzn na nSport mecz i na C+ Sport ten sam mecz we wtorek i ten sam mecz w środę nie ma sensu. Od przyszłego sezonu zapewne głównym kanałem będzie C+ Sport, który będzie pokazywał LM, a drugorzędnym kanałem nSport.

W tym sezonie główną anteną Ligi Mistrzów było nPremium. Na nSport ochłapy, więc wątpie w półfinały na nSport. Chyba że równocześnie z C+ Sport w ramach prezentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzadny program (uklad klasyczny) jest na stronie canal+.

tylko tak na jednej stronie mamy 6 programow i widzimy co gdzie leci nie muszac niczego przewijac tam i z powrotem.

 

Dla mnie tez ten program tv jest optymalny. Najbardziej mnie dziwia nazwy Family - mogli cos lepszego wymyslic, bo srednio odpowiednie sa wedlug mnie, choc jest to sprawa drugorzedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...