Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20:40 | nSport+ | Juventus - Borussia Dortmund (C.Olbrycht - T.Lipiński myślałem ze Przemek Pelka dostanie mecz Juventusu z Borussia

 

Ja dałbym ten mecz Surmie i Orłowskiemu, ale to nie ja podejmuje decyzje :D

 

 

Podzielam to zdanie!

 

Ehh, tylko 4 spotkania z 8. I reszta nawet taka słaba nie jest. Duża szkoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w redakcja sportowa potrafi w trakcie transmisji symultanicznej na C+Family2 skorygować swoje 'błędy'. Zamieniono w belce z wynikami skróty trzyliterowe na te stosowane przez UEFA.

Z BIL na ATH w przypadku Athletic oraz z BMG na MGB w przypadku Mönchengladbach. Możesz @Artek1008 zwrócić uwagę kolegom, żeby dokonać podobnej zmiany w UEFA Champions League tj.

CHL zamiast CHE w przypadku Chelsea, BSL zamiast BAS w przypadku Basel, RM (lub RMA) zamiast REA w przypadku Realu Madrid, DOR zamiast BOR w przypadku Dortmundu

(przy zapowiedziach przedmeczowych lub transmisjach w studiu przed meczem również Dortmund zamiast Borussia [są wszak dwie] oraz Leverkusen zamiast Bayer).

 

To tyle z mojej małostkowej wypowiedzi dotyczącej sportu w nc+. Szkoda, że nie ma osobnej transmisji Tottenham - Fiorentina (przy komplecie publiczności), a mamy Sevilla - Mönchengladbach (przy braku kompletu).

Drobnostki, których otoczka wpływa również na odbiór danego spotkania. Oczywiście wiem, że w klubie z Andaluzji jest nasz rodak, Krychowiak oraz, że jest to obrońca trofeum UEFA Europa League. Ja to rozumiem, wyrażam jedynie dwój pogląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Canal+ podczas meczy w ekstraklasie jakościowo traktuje nieuczciwie, tzn. "mydelnica" na meczach Lecha z kimś słabszym, a jak mecze tej jakże nielubianej przezemnie Legii, to musi być dobre HD.

Na jakiej podstawie to stwierdziłeś?Ile ostatnio oglądałeś spotkań Ekstraklasy w NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Canal+ podczas meczy w ekstraklasie jakościowo traktuje nieuczciwie, tzn. "mydelnica" na meczach Lecha z kimś słabszym, a jak mecze tej jakże nielubianej przezemnie Legii, to musi być dobre HD.

Na jakiej podstawie to stwierdziłeś?Ile ostatnio oglądałeś spotkań Ekstraklasy w NC+?

 

 

Jakis chyba jest zakompleksiony, mi to nawet wstyd byloby cos takiego napisac, a tez jestem kibicem Kolejorza ;)

 

Derby Genoi maja byc pokazane na antenie nc+, przynajmniej takie sa wstepne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko mi do tego, by snuć teorie lepszej/gorszej jakości względem konkretnej drużyny, ale wiem co widzę- i np. wczorajszy mecz LEchii to był pokaz pikselozy...nawet logo C+ sport było rozmazane...to jest jakaś masakra.

Sprawdzone na dwóch dobrych tv i dekoderach turbo oraz media...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...)

 

Liga Europy:

Czwartek, 26.02:

18:30, 21:00 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (T.Smokowski, A.Twarowski, goście: A.Vuković, T.Wieszczycki)

18:55 | Canal+Sport, TVN Turbo, TTV | Legia Warszawa - Ajax Amsterdam (R.Wolski - G.Mielcarski, reporterzy: M.Wodziński, D.Kabała-Malarz)

RESZTA MECZÓW W PIATEK! ;)

 

(...)

 

 

No więc wiadomo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...